تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 12 از 12

نام تاپيک: راهنمايي در مورد خريد اسپيكر

پروفشنال raeesi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

من اول تشکر میکنم از شما که دارید من رو راهنمایی میکنید
    من هیچ اصراری روی برند خاصی ندارم، قبلا هم گفتم من دنبال کیفیت هستم و اینکه اسم مارکهایی رو آوردم که اونها توی کیفیتشون امتحانهاشون رو پس دادن
    بــله خودم هم میدونم که تا 100 میلیون و بیشتر هم میشه سیستم راه انداخت ولی اگه بودجه تا اون اندازه داشتم حتما اینکار رو میکردم (البته نه برای 40 متری!)
    حالا من بودجم رو گذاشتم تا 1میلیون تومان و میخوام تا این قیمت بهترین رو انتخاب کنم، شاید از نظر شما پول خیلی زیادی باشه برای اینکار و شاید برای کسایی دیگه رنج معقول و برای دیگران یه بودجه ابتدایی باشه ! خودم هم میدونم با یه اسپیکر حتی 30 -40 تومانی هم میشه صدایی شنید که حتی خیلی ها هم تفاوتش رو با رده بالاها ندونن ولی این دلیل نمیشه که بخواید اینکار رو احمقانه و یک نفر رو که میخواد اینکار رو بکنه احمق فرض کنید ! اینجور فکر کردن و صحبت کردن بدور از ادب و شخصیت فردی هست.
    مطمئن باشید اگر میخواستم به حرفهای فروشنده ها گوش کنم هیچ وقت اینجا درخواست مشورت نمیدادم و تا الان هم تهیش کرده بودم، و این رو هم گفتم نمیخوام از بازار ایران تهیه کنم فقط میخواستم کسانی که توی این موضوع تجربه دارن مدلی رو پیشنهاد بدن که مشخصات و کارایی بهتری داره و بنده موقع خرید از خونه اول نخوام شروع کنم ..
    در کل ممنونم از راهنمایی هاتون جناب رئیسی ..
    ۱- سیستم های‌فای رو میشه حتی برای فضای ۱۰-۱۲ متری هم کار گذاشت ولی مسئله اینه که شما توی سالن فروشگاهی اصلا و ابدا نمیتونی از کیفیت های‌فای استفاده کنی چون انقدر آلودگی‌های صوتی مختلف هست که گوش نمی‌تونه به تفاوتش پی ببره
    ضمن اینکه شما برای سیستم های‌فای قاعدتا نمیخوای از فایل‌های mp3 و امثالهم استفاده کنی و باید از فرمت‌های حجیم استفاده کنی که توی ایران پیدا کردنشون خیلی خیلی سخته
    اغلب سی‌دی‌های اودیو موجود هم کپی شده همون mp3ها هستند

در مورد برندهایی که گفتین باز هم میگم، اون‌ها برند سلبریتی هستند و برای کار شما اگه بخوام برندی غیر اینها معرفی کنم، من فقط سنهایزر رو معرفی می‌کنم و بین برندهای معرفی شده شما هم بجز جی‌بی‌ال همه‌رو رد می‌کنم چون فقط بخاطر سلبریتی بودن این‌همه معروفن

از نظر من یه هدفون پلنترونیکس کیفیتی بمراتب بالاتر از بیتز داره در صورتیکه قیمتش پایین‌تره

من بیتز داشتم و وقتی دیدم یکی از دوستان دربدر دنبال بیتز میگرده دادم بهش و خودم از پلنترونیکس واقعا راضی بودم تا زمانیکه سیمش به مشکل خورد

محصولات لاجیتک هم طی چند سال اخیر که استفاده کردم خیلی ازشون راضی بودم

من نمیدونم AKG محصولی توی رده مد نظر شما داره یا نه
    اگه داره اونم به لیستتون اضافه کنین
    plantronics هم مارک خوبیه و میتونین بهش فکر کنین

حالا بازه انتخابیتون بازتره و مارک‌هایی رو بهتون پیشنهاد کردم که پولی که میگیرن بخاطر کیفیته نه مارک

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض

سلام

تا 120.000 تومن اسپیکر یو اس بی خور و خوش بیس چه مدلی پیشنهاد میدید ؟
    ترجیحن ادیفایر یا میکرولب

ممنون

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •