تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: راهنمايي در مورد خريد اسپيكر

کاربر فعال انجمن عکاسی Spak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    شیـــــــــــراز . .

پيش فرض راهنمايي در مورد خريد اسپيكر

سلام
    دنبال يه اسپيكر با كيفيت هستم هرچي بيشتر بهتر،‌تفكيك صداش خيلي برام مهم هست
    استفادش هم براي يه فضاي 40 متري با ارتفاع 6 متر (فروشگاهي) هست
    قيمتش هم نهايت تا 1ميليون ميتونم هزينه كنم فقط كيفيتش بالا باشه
    يكي از دوستان يه سفر دبي درپيش داره كه احتمالا اونجا ارزونتر بايد باشه ميخوام بگم از اونجا واسم تهيه كنه. ممنون ميشم يه راهنمايي كنيد

پروفشنال raeesi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

برای چه منظوری میخوای دوست عزیز؟

اگه اسپیکری میخوای که فقط یه موسیقی ملایم توی فضای فروشگاه پخش کنی من توصیه می‌کنم الکی هزینه رو بالا نبری و از اسپیکرهای سقفی موجود استفاده کن
    ولی اگه برای کاربرد دیگه‌ای میخوای اینجا کاربردش رو ذکر کن تا بتونیم راحت‌تر پیشنهادهامونو متناسب با نیاز شما بگیم.

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    شیـــــــــــراز . .

پيش فرض

دوست عزیز گفتم میخوام با بالاترین کیفیت باشه هزینش هم تا اون اندازه مشکلی ندارم
    میخوام تفکیک صدای بالایی داشته باشه تا با صدای بلند هم توی سالن اون اندازه ای کاملا صاف و رسا باشه

پروفشنال raeesi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

عرض کردم که

ولی اگه برای کاربرد دیگه‌ای میخوای اینجا کاربردش رو ذکر کن تا بتونیم راحت‌تر پیشنهادهامونو متناسب با نیاز شما بگیم.

ممنون میشم سورس آودیو رو هم ذکر کنین

5. این کاربر از raeesi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    شیـــــــــــراز . .

پيش فرض

كاربرد ديگه اي نيست،‌اسپيكر رو فقط براي استفاده توي سالن فروشگاه ميخوام
    محل اجراي صدا هم با لپتاپ هست. اگه هم فلش بخوره كه بهتر ..

پروفشنال raeesi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

این گزینه‌ایه که به نسبت قیمت کارآیی عالی مد نظر شما داره:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته من اگه بخوام انتخاب کنم، با صرفنظر کردن از قابلیت اتصال حافظه جانبی و صرف یکم هزینه بیشتر، ترجیه میدم اینو انتخاب کنم:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه همچنان به صرف هزینه‌های بالاتر اصرار داشته باشین (من ابدا توصیه نمی‌کنم)، می‌تونین به محصولات سنهایزر هم نگاهی داشته باشین

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

8. این کاربر از raeesi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال raeesi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

آدرس‌ها مال سایت دیجی‌کالاست

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

10. این کاربر از raeesi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    شیـــــــــــراز . .

پيش فرض

ممنونم
    توي اين رنج از بيتس يا بوز يا jbl مدلي هست !؟‌ آخه تا اونجايي كه رفتم ديدم كيفيت صداهاشون خيلي خوب بود ولي همه بالاي 1/5 بودن !

پروفشنال raeesi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

توی رنجی که من قیمت دادم خیر من تابحال ندیدم
    شما یه هدفون آن‌ایر بیتس بخوای بخری باید بالاب ۷۰۰ تومن پول بدی اسپیکر چند کاناله که جای خود

شما هم اصرار به مارک داری که من دلیلش رو نمی‌تونم بفهمم! اگه بخواین پول خرج کنین و مارک بخرین، میتونین بالای ۱ میلیون تومن حتی برای یه هدفون کوچولوی In Ear مارک سنهایزر هم هزینه کنی ولی من هیچوقت همچین هزینه‌ای رو معقول نمی‌دونم
    شما میتونی برای یه سیستم صوتی های‌فای تا ۱۰۰میلیون تومن هم هزینه کنی ولی برای محیط اداری و فروشگاهی چنین هزینه‌هایی می‌بخشید ولی کاملا احمقانه‌ست.
    مارک‌هایی که شما گفتین برندهای سلبریتی‌ان و قیمت‌هاشون گاها واقعا غیرمعقول بالاست.

در کل من برای استفاده شما محصولات گرونتر از این‌هارو توصیه نمی‌کنم و اگه میخواین بیشتر هزینه کنین، توی بازار فروشنده‌های زیادی هستند که به شما مارک معرفی کنند تا سود بیشتری به جیب بزنن :-)

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    شیـــــــــــراز . .

پيش فرض

شما میتونی برای یه سیستم صوتی های‌فای تا ۱۰۰میلیون تومن هم هزینه کنی ولی برای محیط اداری و فروشگاهی چنین هزینه‌هایی می‌بخشید ولی کاملا احمقانه‌ست.
    مارک‌هایی که شما گفتین برندهای سلبریتی‌ان و قیمت‌هاشون گاها واقعا غیرمعقول بالاست.

در کل من برای استفاده شما محصولات گرونتر از این‌هارو توصیه نمی‌کنم و اگه میخواین بیشتر هزینه کنین، توی بازار فروشنده‌های زیادی هستند که به شما مارک معرفی کنند تا سود بیشتری به جیب بزنن :-)
    من اول تشکر میکنم از شما که دارید من رو راهنمایی میکنید
    من هیچ اصراری روی برند خاصی ندارم، قبلا هم گفتم من دنبال کیفیت هستم و اینکه اسم مارکهایی رو آوردم که اونها توی کیفیتشون امتحانهاشون رو پس دادن
    بــله خودم هم میدونم که تا 100 میلیون و بیشتر هم میشه سیستم راه انداخت ولی اگه بودجه تا اون اندازه داشتم حتما اینکار رو میکردم (البته نه برای 40 متری!)
    حالا من بودجم رو گذاشتم تا 1میلیون تومان و میخوام تا این قیمت بهترین رو انتخاب کنم، شاید از نظر شما پول خیلی زیادی باشه برای اینکار و شاید برای کسایی دیگه رنج معقول و برای دیگران یه بودجه ابتدایی باشه ! خودم هم میدونم با یه اسپیکر حتی 30 -40 تومانی هم میشه صدایی شنید که حتی خیلی ها هم تفاوتش رو با رده بالاها ندونن ولی این دلیل نمیشه که بخواید اینکار رو احمقانه و یک نفر رو که میخواد اینکار رو بکنه احمق فرض کنید ! اینجور فکر کردن و صحبت کردن بدور از ادب و شخصیت فردی هست.
    مطمئن باشید اگر میخواستم به حرفهای فروشنده ها گوش کنم هیچ وقت اینجا درخواست مشورت نمیدادم و تا الان هم تهیش کرده بودم، و این رو هم گفتم نمیخوام از بازار ایران تهیه کنم فقط میخواستم کسانی که توی این موضوع تجربه دارن مدلی رو پیشنهاد بدن که مشخصات و کارایی بهتری داره و بنده موقع خرید از خونه اول نخوام شروع کنم ..
    در کل ممنونم از راهنمایی هاتون جناب رئیسی ..

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •