تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: تیره شدن چند پیکسل LED

پروفشنال vahid javani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض تیره شدن چند پیکسل LED

سلام دوستان
    یه لکه حدود 16 پیکسل(با ذره بین شمردم!) روی مانیتورم ظاهر شده، پیکسل ها تغییر رنگ میدند ولی تیره تر هستند. با الکل و صابون هرچیزی که به ذهنم میرسید تمیزش کردم ولی هیچ تغییری نکرد! در ضمن از زاویه های کناری محو میشه، وقتی هم مانیتور خاموشه هیچی چیزی مشخص نیست.
    باید چیکار کنم؟

علتش چیه؟ یه بنده خدایی نوشته بود به خاطر اینه که از اسکرین سیور استفاده نکردم (من تنظیم کردم 10 دقیقه مانیتور رو خاموش کنه.)
    مانیتور لپ تاپ hp4530

پروفشنال raeesi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوست من، اون بنده خدا احتمالا جزو اصحاب کهف بوده! الآن دیگه مدت‌هاست که دلیل اصلی ایجاد اسکرین سیور دیگه اصلا وجود نداره! مانیتورهای امروزی نیازی به اسکرین‌سیور ندارن.
    من مانیتورهام بخاطر شرایط استفاده‌ام هیچوقت روشون اسکرین‌سیور دیده نمیشه. حتی بصورت نرمال خودشون هم خاموش نمیشن و هروقت که فکر کنم مدت طولانی ازشون دور میشن، خودم دستی خاموششون می‌کنم.

اگه لپتاپ شما گارانتی داره، قاعدتا باید دیسپلی شمارو عوض کنند اگه نداره، باید بدین یجای مطمئن براتون بررسی کنند. توی حالت خوشبینانه، کابل اتصال مانیتور به برد (اصطلاحا فلت) ایراد پیدا کرده و در بدبینانه‌ترین حالت تعدادی از پیکسل‌ها که برای رفعشون باید نسبت به تعویض مانیتور اقدام کنین.

3. این کاربر از raeesi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •