تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: به هم ریختن ناگهانی تصویر و خراب شدن کامپیوتر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

5 به هم ریختن ناگهانی تصویر و خراب شدن کامپیوتر

سلام من داشتم با pcکار میکردم که یهو تصویر بهم ریخت و کامپیوتر هنگ کرد و خود به خود ریساترت شد ،بعد از اون هم وقتی کامپیوترو روشن میکنی صفحات بوت به صورت به هم ریخته که بخش هایی از تصویر سالمه(به صورت راهراه سالم و برفک ) اما بخش هایی برفکه روی مانیتور میاد و ویندوز هم که میره بالا بیاد باز کامپیوتر صفحه آبی بهم ریخته میشه و ریستارت میشه ، آیا مشکل از کارت گرافیکه یا چیز دیگه؟ چطور میشه حلش کرد ؟قابل تعمیره یا باید عوض شه؟
    لطفا هرچه سریعتر جواب بدین

داره خودمونی میشه p30ASKER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

دوست عزیز اول روی یه مانیتور دیگه تست بگیر اگه همینجوری بود یعنی گرافیکت مشکل داره و اگر نبود یعنی مشکل از مانیتورته

این رو بکن بعد بگو بهت راه بعدی رو بگم

3. این کاربر از p30ASKER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام من داشتم با pcکار میکردم که یهو تصویر بهم ریخت و کامپیوتر هنگ کرد و خود به خود ریساترت شد ،بعد از اون هم وقتی کامپیوترو روشن میکنی صفحات بوت به صورت به هم ریخته که بخش هایی از تصویر سالمه(به صورت راهراه سالم و برفک ) اما بخش هایی برفکه روی مانیتور میاد و ویندوز هم که میره بالا بیاد باز کامپیوتر صفحه آبی بهم ریخته میشه و ریستارت میشه ، آیا مشکل از کارت گرافیکه یا چیز دیگه؟ چطور میشه حلش کرد ؟قابل تعمیره یا باید عوض شه؟
    لطفا هرچه سریعتر جواب بدین
    مشکل یا از دمای بالای گرافیک است یا خود گرافیک باید سیستم تون با یک گرافیک دیگه تست شه
    برای تست درایور گرافیک رو از سیف مود پاک کنید و نتیجرو بگید

5. 2 کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سیستم را با کارت گرافیک دیگه تست کردم ، مشکلی نداشت، همچنینی کارت گرافیک را روی سیستم دیگه ای نصب کردم بازم مشکل داشت، حالا چاره چیه؟ اگه بخوام گرافیک دیگه ای بگیرم که حداقل کارایی همون گرافیک قبلیم را داشته باشه و قیمت پایینی هم داشته باشه چی بگیرم؟ گرافیکم force3d ATI RadeonHD 4670 512mb ddr3 بود.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

شاید این مشکل از یگی از چیپ های رم گرافیک باشه یا از لحیم سردی gpu و قطع شدن ارتباط gpu با چیپ های رم گرافیک باشه ممکنه با هیت گرفتن و ریوال gpu مشکل حل بشه علت بعد هم میتونه از دمای بالا باشه اگه تعمیر نشد 6670 گرافیک خوبی است

8. 4 کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام روز بخیر - من امروز که تو شرکت کامپیوتر و روشن کردم؛ صفخه مانیتور اول به صورت یه نور ه سفید بالا اومد بعد از لود شدن و باز شدن قفل ورود ویندوز حرکت به صورت عمودی و در بعضی جاهای تصویر مانیتور(البته به صورت خطوط افق) مثل تلویزیون های ه قدیم که آنتن و باید تکون میدادی تا تصوویر ثابت شه شده - الان باید چکار کرد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •