تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: توقف بالا آمدن ویندوز 7 بر روی صفحه خوشامدگویی welcom

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض توقف بالا آمدن ویندوز 7 بر روی صفحه خوشامدگویی welcom

سلام. چند روزی هست که موقع روشن کردن کامپیوترم که ویندوز 7 روش نصبه و تمامی آپدیتهاش هم انجام شده، وقتی که به صفحه خوشامدگویی یا همون welcom میرسه، هنگ میکنه و بالا نمیاد. الان مدتهاست که از این ویندوز استفاده میکنم و مشکلی نداشتم. خواستم ابزار چک دیسک ویندوز رو تو حالت safe mode استفاده کنم اما وقتی سیستم برای اجرای چک دیسک درایو c ریستارت میشه یه پیام میاد که ظاهرا" میگه اینکار امکانپذیر نیست و دوباره برمیگرده به حالت اول. ریستور بکاپ هم کردم اما مشکل همچنان باقیه. از آنتی ویروس ایرانی شید استفاده میکنم که بروز هم هست. با بروز این مشکل مجبورم در مواقع ضروری تو حالت safe mode از کامپیوتر استفاده کنم. فکر نکنم مشکل سخت افزاری داشته باشه چون اگه اینطور بود سیستم تو حالت safe mode هم نباید درست اجرا بشه. خیلی ممنون میشم اگه دوستان عزیز که تجربه دارن راهنمایی کنن.

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

برای رفع مشکل هنگ ویندوز خودتون این روش برین ابتدا سیستم ریستارت کنید ازطریق safe mode بالا بیاین بعدش داخل این محیط منوی run اجرا کنید داخلش دستور msconfig وارد کنید تو صفحه ای که باز میشه طبق شکل اول به سربرگ مورد نظر برین تیک گزینه مورد نظر بردارین بعدشم باز طبق شکل دوم به سربرگ مورند نظر برین اینبار تیک گزینه مورد نظر بزنید بعدشم کلا تایید اوکی کنید بعدش که سیستم ریستارت شد بزارین بصورت عادی بالا بیاد اینبار که وارد ویندوز شدین بازی طبق روش قبل منوی run ازداخل ونیدوز اجرا کنید دستور msconfig وارد کنید اینتر کنید بعدشم طبق شکل اول مرحله قبل که قرارداده بودم اینبار تو سربرگ اول گزینه Normal Startup انتخاب کنید بعدم اوکی کنیدبزارین سیستم ریستارت بشه این مورد داخل سایت پایین مطرح کرده

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

متاسفانه مراحل گفته شده رو چندین بار انجام دادم اما مشکلی که در پست اول گفتم همچنان باقیه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

متاسفانه عليرغم تمام تلاشها سيستمم كه در حالت safe mode لنگان لنگان راه ميرفت، چند دقيقه پيش رسما" از كار افتاد و ديگه در همون حالت safe mode هم بالا نمياد و روي يه صفحه سياه رنگ كه نشانگر موس در وسطش قرار داره، هنگ ميكنه. تمنا ميكنم كمك كنيد.

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

متاسفانه عليرغم تمام تلاشها سيستمم كه در حالت safe mode لنگان لنگان راه ميرفت، چند دقيقه پيش رسما" از كار افتاد و ديگه در همون حالت safe mode هم بالا نمياد و روي يه صفحه سياه رنگ كه نشانگر موس در وسطش قرار داره، هنگ ميكنه. تمنا ميكنم كمك كنيد.
    این روشهای دیگه رو که میگم انجام بدین بعد نتیجش بگین

روش اول

بایوس مادربورد خودتون اول ازهمه آپدیت کنید بعدشم کلیه دستگاههای usb که به سیستم وصل هست جدا کنید حتی کیبورد موس بعدش بزارین ویندوز بصورت عادی بالا بیاد

روش دوم

برنامه ccleaner ازلینک اول دانلود کنید بعدش به وسیله این برنامه سیستم ابتدا پاکسازی کنید همچنین رجیستری ویندوز بعد ازنوع تست کنید

روش سوم

طبق لینک دوم حالت clean boot که گفتم برین فقط طبق شکل اولش که توضیح دادم پیش برین .

7. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

بسيار از پاسختون ممنونم. فقط دوتا مورد هست که باید عرض کنم:
    1) لپ تاپم dell هست و ویندوز اورجینالی که روی اون بود ایکس پی بود و من حدود 6 ماه پیش به 7 ارتقائش دادم. الان که شماره سرویس تگ کامپیوترم رو تو سایت dell وارد میکنم،خودش بصورت پیش فرض مدل سخت افزار و نرم افزار درایور رو بر حسب سیستم عامل پایه ای که روی اون نصب بوده (یعنی ایکس پی) شناسایی میکنه و در صورت نیاز پیشنهاد ارتقاء میده که متاسفانه این ارتقاء در ویندوز 7 (ویندوزی که در حال حاضر روی سیستم نصبه) نمیتونه کارساز باشه. ورژن بایوس با آخرین ورژن پیشنهادی موجود در سایت dell که مال حدود 3 یا4 سال پیشه، مطابقت داره. البته همونطور که گفتم بر پایه ايكس پی.
    2)با توجه به اینکه عرض کردم سیستمم نه به صورت نرمال و در حال حاضر هم حتی در حالت safe mode هم بالا نمیاد و روی یه صفحه سیاه رنگ متوقف میشه، آیا انجام روشهای دوم و سوم که پیشنهاد فرمودین، امکانپذیره؟
    متشکرم

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

اگر با گزینه safe mode هم وارد ویندوز نمیتونید بشین تنها راه اینه که dvd ویندوز داخل دستگاه بزارین بصورت بوت بالا بیاین از اون پایین تو صفحه اول گزینه repair and computer انتخاب کنید همینطوری next بزنید تا به یک صفحه که حاوی چند گزینه برسین داخل اون صفحه گزینه stratup repair انتخاب کنید بعد که کارش تموم شد سیستم ریست شد بالا اومد ببینید بازم تو همون صفحه welcome هنگ میکنه سیستم اگر بازم هنگ کرد باز طبق همون روش با dvd بالا بیاین اینبار گزینه system restore رو انتخاب کنید سیستم به قبل از اینکه این مشکل به وجود بیاد restore کنید ببینید مشکلتون رفع میشه اگر بازم نشد طبق لینک پایین برین ازدستوراتی که داخل پنجره command prompet گفته شده استفاده کنید برای این موارد که ذکر کردم حتما به dvd خود ویندوز نیاز دارین.

10. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

ضمن تشکر از جناب جعفریان و راهنماییهایشان، متاسفانه موفق به رفع مشکل نشده و ناگزیر از نصب ویندوز جدید شدم. ویندوز جدید بحمداله نصب و بدون هرگونه مشکلی کار میکند. فقط جای درایوی که ویندوز جدید در آن نصب شده با درایو ویندوز معیوب عوض شده و به هنگام بوت شدن هم دو گزینه windows7 قابل انتخاب است که به صورت پیش فرض گزینه ویندوز تازه نصب شده انتخاب شده است. چنانچه امکان دارد راهنمایی بفرمایید چگونه میتوانم گزینه مربوط به ویندوز معیوب را از صفحه بوت حذف کنم تا ویندوز جدید همانند گذشته به صورت خودکار لود شود؟
    سپاسگزارم

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

برای حذف اون بوت منویی که بکارتون نمیاد ابتدا منوی run اجرا بعدشم دستور msconfig اجرا کنید طبق شکل پایین اون بوت منویی که بکارتون نمیاد تو این صفحه نمایش داده میشه رو حذف کنید یا که ازبرنامه easy bcd میتونید استفاده کنید.

13. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام
    منم مشكل ايشونو دارم ولي لينك اولي باز نميشه
    ميشه لطفا لينكيشو درس كتيد يا دوباره توضيح بديد
    ممنون

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •