تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: ارسال اطلاعلات از طریق مودم wifi

پروفشنال siavashsiavash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض ارسال اطلاعلات از طریق مودم wifi

سلام
    امیدوارم سئوالم را جای مناسبی پرسیده باشم
    من یک مودم dlink dsl-2640uدارم
    می خوام بدونم می تونم از طریق مودم چون wifi داره اطلاعات روی هاردم راارسال کنم وشیر کنم.مودم من به pc متصل هست وwin xp sp3دارم.
    با تشکر فراوان

داره خودمونی میشه ATRGT3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    بین آدمها

پيش فرض

بله دوست عزیز هیچ سخت افزار دیگه ای نیاز نیست به محض اتصال دو تا دستگاه به مودم/روتر چه بی سیم یا با سیم شبکه می شوند و شما می تونید بینشون فایل شیر کنید.

قبل از هر چیز برای اطمینان از اتصال دستگاه ها به هم در CMD ویندوز تایپ کنید :
    Ping ComputerName
    که در اینجا ComputerName اسم دستگاه دیگر هست که می تونید از توی کنترل پنل و بخش System این مشخصات و اسم رو ببینید.

سپس بعد از اطمینان از اتصال شبکه باید برای یوزر هر دو دستگاه Password تعیین کنید و سپس در بخش Network and sharing در ویندوز 7 و قسمت Advance sharing setting قسمت Network Discovery رو فعال کنید.

حالا می تونید به سادگی با رفتن به قسمت Network ویندوز لیست دستگاه ها رو ببینید و به شیر های آنها دسترسی داشته باشید.

3. 2 کاربر از ATRGT3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال siavashsiavash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

بله دوست عزیز هیچ سخت افزار دیگه ای نیاز نیست به محض اتصال دو تا دستگاه به مودم/روتر چه بی سیم یا با سیم شبکه می شوند و شما می تونید بینشون فایل شیر کنید.

قبل از هر چیز برای اطمینان از اتصال دستگاه ها به هم در CMD ویندوز تایپ کنید :
    Ping ComputerName
    که در اینجا ComputerName اسم دستگاه دیگر هست که می تونید از توی کنترل پنل و بخش System این مشخصات و اسم رو ببینید.

سپس بعد از اطمینان از اتصال شبکه باید برای یوزر هر دو دستگاه Password تعیین کنید و سپس در بخش Network and sharing در ویندوز 7 و قسمت Advance sharing setting قسمت Network Discovery رو فعال کنید.

حالا می تونید به سادگی با رفتن به قسمت Network ویندوز لیست دستگاه ها رو ببینید و به شیر های آنها دسترسی داشته باشید.
    سلام
    دوست عزیز حرف شمادرست.اما تو xpوقتی کلیک راست می کنم هیچ گزینی برای ارسال از wifi وجود ندارد
    با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •