تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 48

نام تاپيک: بهترین روش برای سرویس کردن فن های کیس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

با سلام من واسه تمیز کردن یه کار دیگه انجام میدم کیسو کامل جدا کن از سیم ها و جایی ببر که خونه رو کثیف نکنه بعد سشوآر رو تو حالت سرد قرار بده و به طرف فن ها بگیر از پشت جلو و هر طرف راه داره خاک میزنه بیرون هیچ اسپری و روغن هم نمیخواد کامل تمیز میشه ماهی یکبار انجام بدی هم کافیه این روش من بود دیگه بستگی به خودت داره موفق باشی
    دوست عزیز اگه وقتی این کا رو انجام میدی صدای فن های سیستم بیشتر از حد معمول شد بدون که دخل فن های سیستم رو در آوردی و یه سیستمت خسارت وارد کردی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوست عزیز اگه وقتی این کا رو انجام میدی صدای فن های سیستم بیشتر از حد معمول شد بدون که دخل فن های سیستم رو در آوردی و یه سیستمت خسارت وارد کردی
    یعنی شما روش دوست عزیزمون aryamehr1368 را تائید نمی کنید؟!

به چه دلیل؟
    Last edited by IntelCentrino; 27-12-2013 at 14:53.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

والا من که خیلی وقته دارم انجام میدم دخل چیزیم نیومده اینم یادم رفت بگم در کیسو باید باز کنی کارت تموم شد باید ببندی موفق باشید

پروفشنال amirkalak6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

هیچکس به این اشاره نکرد که بهترین روغن یه سری اسپری روغن کاریه خارجیه که خیلی خیلی توپههههههههه... سرش نی میخوره اسپری میکنی به هر چیزی ... اونجاهایی که وسایل اسپرت ماشین دارن میفروشن...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

والا من که خیلی وقته دارم انجام میدم دخل چیزیم نیومده اینم یادم رفت بگم در کیسو باید باز کنی کارت تموم شد باید ببندی موفق باشید
    دوست عزیز گفتم اگر صدای فن های سیستم بیشتر از حد معمول شد , دلیل علمیش هم اینه که موتور الکتریکی که داخل فن هست همون طور که میتونه برق مصرف کنه و بچرخه همون طور هم میتونه بچرخه و برق تولید کنه و اگه دور خیلی بالا بره میتونه به قطعات سیستم آسیب بزنه باور کن
    Last edited by Saeed_Noruzi; 27-12-2013 at 19:12. دليل: غلط املائی

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به اسپری ناهید اشاره شد . مثل اینکه دو جور اسپری ناهید موجود هست .

اسپری چرب که مشکی رنگه و اسپری خشک که قرمزه . اگر از اسپری برای روانکاری فنها میخواهید استفاده کنید مسلماً از نوع چرب باید استفاده بشه !

7. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

دوست عزیز گفتم اگر صدای فن های سیستم بیشتر از حد معمول شد , دلیل علمیش هم اینه که موتور الکتریکی که داخل فن هست همون طور که میتونه برق مصرف کنه و بچرخه همون طور هم میتونه بچرخه و برق تولید کنه و اگه دور خیلی بالا بره میتونه به قطعات سیستم آسیب بزنه باور کن
    دوست من جواب من رو کامل نخوندی اولش گفتم که کیس رو کامل باید جدا کنید موقعی که کیس جدا شد از پریز با چرخیدن فن چه نوع الکتریسیته ای تولید میشه؟بهتون که گفتم از این روش مدتهاست که استفاده میکنم و مشکلی نداشته در مورد روغن و اسپری به نظر من بیشتر ضرر داره واسه قطعات جون هرگونه مایعات به قطعات آسیب میزنه اونجور که من میدونم تو خدمات کامپیوتری کیس رو با فن قوی و برس مخصوص تمیز میکنن این نظر منه بقیش با شماست موفق باشید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوست من جواب من رو کامل نخوندی اولش گفتم که کیس رو کامل باید جدا کنید موقعی که کیس جدا شد از پریز با چرخیدن فن چه نوع الکتریسیته ای تولید میشه؟بهتون که گفتم از این روش مدتهاست که استفاده میکنم و مشکلی نداشته در مورد روغن و اسپری به نظر من بیشتر ضرر داره واسه قطعات جون هرگونه مایعات به قطعات آسیب میزنه اونجور که من میدونم تو خدمات کامپیوتری کیس رو با فن قوی و برس مخصوص تمیز میکنن این نظر منه بقیش با شماست موفق باشید
    البته من هم شنیده ام که اگر دور فن بصورت معکوس زیاد باشه، میتونه الکتریسیته ایجاد کنه و به قطعات آسیب برساند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

دوست عزیز من یه آزمایش ساده به شما میگم فرزکن من یه آرمیچرساده خریدم و دو سر اون رو به یک ال ای دی وصل می کنم حالا اگه محور آرمیچر رو به سرعت بچرخونم برق تولید میشه و ال ای دی روشن میشه میشه موتور داخل فن سی پی یو هم مثل اون هست باور نداری امتحان کن . حالا سیستم شما به این جور مشکل ها برنخوردی بحثش جداست ولی این برقی که گفتم مال پریز نسیت مال موتور الکتریکی داخل فن هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

اسم این اسپری ها چی هستش ؟ اسپری خشک منظورمه .
    اگه توی اینترنت سرچ کنید فرق بین مولد برق و آرمیچرو میفهمید . آرمیچر برای چرخیدن طراحی شده نه تولید برق ، حتی به مقدار ضعیف .

12. این کاربر از pc-game بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •