تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: باز کردن یه تعداد پنجره هم اندازه به صورت خودکار

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض باز کردن یه تعداد پنجره هم اندازه به صورت خودکار

با سلام
    دوستان من به دلایلی احتیاج دارم که 35 تا پنجره هم اندازه گوگل کروم رو باز کنم که 7 تا افقی و 5 تا عمودی که روی هم میشه 35 تا ...
    هر روز باید این کارو تکرار کنم و هر روز باید به صورت دستی هی کروم باز کنم و هی هم اندازه کنم .. کسی هست بتونه راهی نشون بده که حالت اتوماتیک بشه این کارو انجام داد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    prison of freedom

پيش فرض

با سلام
    دوستان من به دلایلی احتیاج دارم که 35 تا پنجره هم اندازه گوگل کروم رو باز کنم که 7 تا افقی و 5 تا عمودی که روی هم میشه 35 تا ...
    هر روز باید این کارو تکرار کنم و هر روز باید به صورت دستی هی کروم باز کنم و هی هم اندازه کنم .. کسی هست بتونه راهی نشون بده که حالت اتوماتیک بشه این کارو انجام داد؟
    از منوی تسک بار ویدوز استفاده کردی؟ کلیک راست روی قسمت خالی taskbar منو باز میشه اونجا گزینه داره بره ترتیب بندی پنجره ها
    side by side , ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

از منوی تسک بار ویدوز استفاده کردی؟ کلیک راست روی قسمت خالی taskbar منو باز میشه اونجا گزینه داره بره ترتیب بندی پنجره ها
    side by side , ...
    ولی فک کنم ایشون نیاز دارن که دقیقا 5 در 7 باشه .....
    شاید استفاده از نرم افزار های ریکوردر به کارتون بیاد ....
    مث Advanced key and mouse recorder .....
    با این برنامه شما یه بار پنجره هاتونو مرتب میکنید . از دفعه بعد میزنید اتومات و اگه خواستید با چند برابر سرعت براتون این کارو انجام بده ( کار این برنامه ها ضبط حرکات ماوس هستش و میتونین به تعداد دلخواه و هر کار دلخواه رو باهاش ضبط کنید ...)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

ولی فک کنم ایشون نیاز دارن که دقیقا 5 در 7 باشه .....
    شاید استفاده از نرم افزار های ریکوردر به کارتون بیاد ....
    مث Advanced key and mouse recorder .....
    با این برنامه شما یه بار پنجره هاتونو مرتب میکنید . از دفعه بعد میزنید اتومات و اگه خواستید با چند برابر سرعت براتون این کارو انجام بده ( کار این برنامه ها ضبط حرکات ماوس هستش و میتونین به تعداد دلخواه و هر کار دلخواه رو باهاش ضبط کنید ...)
    دوستان خیلی خیلی ممنون که نظر دادید ... برام خیلی جالب بود که چیزی که به ذهن من رسید رو پیشنهاد دادید.. مشکل اینجاست که وقتی رکوردر رو اجرا میکنم که اون کارهارو باز بخش کنه همیشه به مشکل میخوره یعنی برای اولین بار که میاد پنجره رو باز کنه یه چیزی درست از آّب در نمیاد و کار همیشه یه جاش میلنگه ..
    یکی دیگه از چیزایی که به ذهنم رسید ، یه سری Command prompt بود مثل CMD که میشد پنجره ای که باز شده رو بهش سایز داد و موقعیت ولی کار کردن باهاش خیلی سخت بود..

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

دوستان خیلی خیلی ممنون که نظر دادید ... برام خیلی جالب بود که چیزی که به ذهن من رسید رو پیشنهاد دادید.. مشکل اینجاست که وقتی رکوردر رو اجرا میکنم که اون کارهارو باز بخش کنه همیشه به مشکل میخوره یعنی برای اولین بار که میاد پنجره رو باز کنه یه چیزی درست از آّب در نمیاد و کار همیشه یه جاش میلنگه ..
    یکی دیگه از چیزایی که به ذهنم رسید ، یه سری Command prompt بود مثل CMD که میشد پنجره ای که باز شده رو بهش سایز داد و موقعیت ولی کار کردن باهاش خیلی سخت بود..
    من که نمیدونم چیه ( CMD و این حرفا ؟؟؟؟)
    ولی اگه با کد نویسی میشه مرتب کرد خب مگ نمیشه اجرای اون CMD رو رکورد کنی و با سرعت 3000000 کیلومتر بر ساعت بزنی اجرا شه؟؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

اگه پنجره هات بسته نشه مشکلی نیست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •