تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: انتحاب بین دانشگاه ها و موسسات غیرانتفایی تبریز

آخر فروم باز paranoid_android's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    in My Earphones

پيش فرض انتحاب بین دانشگاه ها و موسسات غیرانتفایی تبریز

سلام.
    بین موسسات غیرانتفایی رشدیه، سراج و نبی اکرم تبریز کدوم یکی از نظر سطح علمی و امکانات و اساتید بهتر هستن؟ رشته های فنی مهندسی مدنظر بنده هست...
    در ضمن برای کسی که یه لیسانس داره (نرم افزار)، و میخواد یه رشته کارشناسی رو دوباره بخونه، بین مهندسی معماری، عمران، عمران (نقشه برداری)، مکانیک، صنایع و برق-قدرت کدوم رو پیشنهاد میکنید؟ از نظر بازار کار عرض میکنم...

به نظر شما دانشگاه های غیرانتفایی بهترن یا جامع علمی کاربردی؟ از نظر اعتبار مدرک در داخل و حارج از کشور...

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام.
    بین موسسات غیرانتفایی رشدیه، سراج و نبی اکرم تبریز کدوم یکی از نظر سطح علمی و امکانات و اساتید بهتر هستن؟ رشته های فنی مهندسی مدنظر بنده هست...
    در ضمن برای کسی که یه لیسانس داره (نرم افزار)، و میخواد یه رشته کارشناسی رو دوباره بخونه، بین مهندسی معماری، عمران، عمران (نقشه برداری)، مکانیک، صنایع و برق-قدرت کدوم رو پیشنهاد میکنید؟ از نظر بازار کار عرض میکنم...

به نظر شما دانشگاه های غیرانتفایی بهترن یا جامع علمی کاربردی؟ از نظر اعتبار مدرک در داخل و حارج از کشور...
    فقط نظر شخصیمه:
    غیرانتفاعی میری برو رشدیه
    ادامه رشتت رو بخون یعنی تا دکترا به نظر من بازار کار تمامی رشته های مهندسی یکیین فقط به زرنگی خودت مونده تا کار پیدا کنی و همچنین چقدر تو رشتت قوی باشی (برنامه نویسی که من سراغ دارم دارن پول$$$ میزنن توجیب)
    بنظر من و شنیده هام دانشگاه آزاد هم مدرکش معتبرتره و هم اساتید و امکانات . اگر میخوای خارج کشور هم بری دانشگاههای خارج بیشتر از غیرانتفاعی و علمی کاربردی و پیام نور ، فارغ التحصیلان های دانشگاه آزاد رو اپلای میکنن(البته شرط معدلم هست!).
    اگر به رشتت (نرم افزار) علاقه نداری بهتره بله بری رشته دیگه واقعا باید برای ادامه تحصیل در رشته نرم افزار علاقه ،تلاش زیادی خرج کنی . مهمتراز همه پشتکار در این رشته(نرم افزار) است صرفا رو درس پاس کردن هم نباشید چون آخرش میشید جزو مهندسان بیسواد .
    اینا رو فکر نکنید که کپی کردم از جایی !نه برای اطلاع و راهنمایی شما بود.
    یاعلی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •