تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 22

نام تاپيک: تمامی مباحث مربوط به برنامه اوریجین...(Origin)

حـــــرفـه ای SamGun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض تمامی مباحث مربوط به برنامه اوریجین...(Origin)

در اینجا مباحث و مشکلات این برنامه مطرح خواهد شد

از دوستان خواهشمندم در رابطه با بازی مربوطه , در تاپیک اختصاصی بازی بحث کنند

تاپیک در حال بروز شدن ...

2. 2 کاربر از SamGun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض رفع مشکل اتصال به شبکه اوریجین (بدون افزایش Ping )

به تازگی مشکلی از طرف پورت های ایران بوجود اومده که برخی از سرویس های خارحی نظیر برنامه اوریجین و ویچــــت و ... پیش اومده که ناچرا کاربران مجبور به استفاده از پروکـــــسی ها شدن

اما در برخی موارد این عمل خودش باعث کاهش سرعت و ناکارآمدی برنامه میشه.

خوشبختانه برای برنامه Origin راه حل مناسبی برای برطرف کردن مشکل فعلی توسط یکی از دوستان عزیزم پیدا شده که بنده آموزش اون رو براتون میزارم .

برای این کار به موارد لیست شده در زیر نیاز داریم :

1) برنامه پـــــــــروکـــــســــــ ـــی فیر
    2) یک اکانت وی پــــــی ان سازگار با برنامه پـــــــــروکـــــســــــ ـــی فیر ( ترجیحا از اکانت های معتبر استفاده کنید )

نکته :
    مراحل راه اندازی سرویس ذکر شده در سایت های فروش موجوده و بنده در اینجا از ازش اجتناب میکنم

{مرحله 1}

برنامه رو باز کرده و ابتدا از کارکرد برنامه نسبت به Port وارد شده در سرور اطمینان پیدا کنید . طبق تصویر Port هارو بین 443 و 7080 تغییر دهید با هرکدام که توانستید برنامه Origin را Login کنید

ابتدا از نوار ابزار بالای برنامه گزینه P... Servers رو انتخاب کرده

1) صفحه زیر نمایان میشود وارد گزینه Edite شده

2) در کادر قرمز پورت را تغییر دهید و نتیجه را در برنامه اوریجین تست کنید

================================================== =========

{مرحله دو}

پس از تست کردن پورت سراغ تنظیمات برنامه میریم

1) ابتدا از نوار ابزار بالای برنامه گزینه P...fication رو انتخاب کرده

2) در صفحه ظاهر شده گزینه ADD رو بزنید

3) در این صفحه روی گزینه Browse رو برای Input کردن آدرس فایل مورد نظر کلیک کنید

4) فایل اجرایی بازی مورد نظر رو از فولدر اصلی بازی انتخاب کنید

5) در مورد 1 میبینید که بازی اضافه شده , در مورد 2 کارکرد رو روی Direct قرار دهید و در مرحله 3 تائید کنید

در مرحله آخر برنامه رو Minimize کرده و از بازی لذت ببرید
    Last edited by SamGun; 22-12-2013 at 00:55.

4. 2 کاربر از SamGun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Davood_titan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ...::: هـمــــدان :::....

پيش فرض

میشه یه توضیح در مورد نرم افزار بدی که چه کاری میکنه ؟ مثل گارنا هست ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

میشه یه توضیح در مورد نرم افزار بدی که چه کاری میکنه ؟ مثل گارنا هست ؟
    عملکرد برنامه نزدیک به Garena هست اما ارتباطی با اون نداره . شما توسط این برنامه میتونید به P...roxy Server Client های مشخص شده توسط خودتون متصل و کارکرد مورد نظر رو داشته باشید .

همچنین توسط این برنامه امکان تنظیم تمامی Port هارو برای هر فایل اجرایی خواهید داشت .

7. این کاربر از SamGun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

سلام خسته نباشی
    ببین من اورجین دارم!نصبه!ازشم استفاده میکنم میرم تو بازی!بازیمم سیمز 4 هست!
    ولی الان جدیدا یک مشکلی پیش اومده که نمیره تو بازی.هرموقع نتمو قط میکنم و اورجینو اجرا میکنم و میزنم بره تو بازی این پیغام میاد و نمیره! :
    ACTIVATION REQUIRED
    to paly DISPLAY NAME FIELD MISSING FROM REGISTRY. you must first activate in on your ORGIN account.
    اولا که اصلا این نمیومد بعد یکی دوبار اومد منم اورجینو قط میکردم بعد ریست میکردم سیستمو دوباره میرفتم میرفت تو بازی!الان جدیدا که این میاد هرکاری میکنم نمیره تو بازی هررر کاری!!!
    اکانت جدیدام ساختم بازم نمیره.آپدیتا و کرکشم دوباره نصب کردم بازم نمیره!
    آها یک نکته رو بگم که فک میکنم از وقتی آنتی ویروس ریختم اینطوری شده ولی چون قبلش نداشتم!ولی بازم من آنتی رو خاموش میکنم بازم میرم نمیشه!خاموش میکنم کرکو آپدیتاشم نصب میکنم بازم نمیره!!!
    چیکااااااااار کنمممممم ؟!
    نمیدونستم کجا باید سوالمو بزارم که ببینی واسه همین تو گزینه جواب سریع گذاشتم که سریع جوابمو بدی
    مرسییی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

سلام خسته نباشی
    ببین من اورجین دارم!نصبه!ازشم استفاده میکنم میرم تو بازی!بازیمم سیمز 4 هست!
    ولی الان جدیدا یک مشکلی پیش اومده که نمیره تو بازی.هرموقع نتمو قط میکنم و اورجینو اجرا میکنم و میزنم بره تو بازی این پیغام میاد و نمیره! :
    ACTIVATION REQUIRED
    to paly DISPLAY NAME FIELD MISSING FROM REGISTRY. you must first activate in on your ORGIN account.
    اولا که اصلا این نمیومد بعد یکی دوبار اومد منم اورجینو قط میکردم بعد ریست میکردم سیستمو دوباره میرفتم میرفت تو بازی!الان جدیدا که این میاد هرکاری میکنم نمیره تو بازی هررر کاری!!!
    اکانت جدیدام ساختم بازم نمیره.آپدیتا و کرکشم دوباره نصب کردم بازم نمیره!
    آها یک نکته رو بگم که فک میکنم از وقتی آنتی ویروس ریختم اینطوری شده ولی چون قبلش نداشتم!ولی بازم من آنتی رو خاموش میکنم بازم میرم نمیشه!خاموش میکنم کرکو آپدیتاشم نصب میکنم بازم نمیره!!!
    چیکااااااااار کنمممممم ؟!
    نمیدونستم کجا باید سوالمو بزارم که ببینی واسه همین تو گزینه جواب سریع گذاشتم که سریع جوابمو بدی
    مرسییی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

13 راا حلل بهتر و صد البته عملی هم

دوستان به خودتون فششار نیارین این کار ها فیده نداره کافیه فقط ویندوز رو عوض کنین دیگه نیازی به این کار ها نیست

به تازگی مشکلی از طرف پورت های ایران بوجود اومده که برخی از سرویس های خارحی نظیر برنامه اوریجین و ویچــــت و ... پیش اومده که ناچرا کاربران مجبور به استفاده از پروکـــــسی ها شدن

اما در برخی موارد این عمل خودش باعث کاهش سرعت و ناکارآمدی برنامه میشه.

خوشبختانه برای برنامه Origin راه حل مناسبی برای برطرف کردن مشکل فعلی توسط یکی از دوستان عزیزم پیدا شده که بنده آموزش اون رو براتون میزارم .

برای این کار به موارد لیست شده در زیر نیاز داریم :

1) برنامه پـــــــــروکـــــســــــ ـــی فیر
    2) یک اکانت وی پــــــی ان سازگار با برنامه پـــــــــروکـــــســــــ ـــی فیر ( ترجیحا از اکانت های معتبر استفاده کنید )

نکته :
    مراحل راه اندازی سرویس ذکر شده در سایت های فروش موجوده و بنده در اینجا از ازش اجتناب میکنم

{مرحله 1}

برنامه رو باز کرده و ابتدا از کارکرد برنامه نسبت به Port وارد شده در سرور اطمینان پیدا کنید . طبق تصویر Port هارو بین 443 و 7080 تغییر دهید با هرکدام که توانستید برنامه Origin را Login کنید

ابتدا از نوار ابزار بالای برنامه گزینه P... Servers رو انتخاب کرده

1) صفحه زیر نمایان میشود وارد گزینه Edite شده

2) در کادر قرمز پورت را تغییر دهید و نتیجه را در برنامه اوریجین تست کنید

================================================== =========

{مرحله دو}

پس از تست کردن پورت سراغ تنظیمات برنامه میریم

1) ابتدا از نوار ابزار بالای برنامه گزینه P...fication رو انتخاب کرده

2) در صفحه ظاهر شده گزینه ADD رو بزنید

3) در این صفحه روی گزینه Browse رو برای Input کردن آدرس فایل مورد نظر کلیک کنید

4) فایل اجرایی بازی مورد نظر رو از فولدر اصلی بازی انتخاب کنید

5) در مورد 1 میبینید که بازی اضافه شده , در مورد 2 کارکرد رو روی Direct قرار دهید و در مرحله 3 تائید کنید

در مرحله آخر برنامه رو Minimize کرده و از بازی لذت ببرید

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

دوستان به خودتون فششار نیارین این کار ها فیده نداره کافیه فقط ویندوز رو عوض کنین دیگه نیازی به این کار ها نیست
    دوست گرامی !

حتی اگر در حد یک کاربر مبتدی با کامپیوتر سروکار داشته باشید باید بدونید که تعویض ویندوز تنها به ریست شدن تنظیمات سیستم شما منتهی میشه

پس خواهش میکنم اطلاعات اشتباه به باقی کاربران ندید و پایین بودن سطح اطلاعات خودتون رو با بقیه مقایسه نکنید .

داره خودمونی میشه odysseus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام علیکم
    من چند روز پیش وقتی خواستم به بازی fifa world برم دیدم اصلا" وارد نمیشه. بعد بازی رو دوباره نصب کردم. درست نشد. وقتی بازی NFS هم اجرا نشد فهمیدم مشکل از برنامه origin هستش. انیستال کردم و دوباره نصب کردم. همه چیز درست شد.
    ولی دیشب دوباره کار خراب شد. باز هم وارد نشد. چند بار انیستال و از نو نصب و اپدیت کردم ولی باز هم درست نشد.
    تو گوگل سرچ کردم بعد رفتم تو قسمت appilication settings تیک گزینه origin in game رو برداشتم. این بار تو فیفا رفت. ولی یه جایی به اسمshop که خیلی کاربردی و حیاتی وارد نشد و نوشت باید تیک اون گزینه رو بزنی و بعد بازی رو ریست کنی.
    من تیک گزینه رو زدم و بازی فیفا رو repairکردم.update هم کردم. ولی باز درست نشد. البته متوجه نشدم منظورش از restart the game یعنی چی.
    جالب اینجاست که هیچ اروری نمیده و وقتی کلیک میکنم رو گزینه play انگار داره اجرا میشه و حتی تو چت اوریجین هم دوستام میگن تو بازی هستی. نوشته FIFA World و رنگم آبیه تو چت اوریجین.
    حالا از شما میخوام بگید راه حل چیه؟
    هر کاری به ذهنم رسید کردم ولی درست نشد...
    ممنون میشم کمک بفرمایید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

دوستان من نمیتونم با آی پی ایران برنامه اوریجین رو login کنم ولی با چیزشکن میشه
    مشکل ینی از داخله؟ موقتیه؟ میدونم مسلم شما مسئولش نیستید که ازتون میپرسم اما هیچجایی هم نیست که مردم بتونن به این افتضاحات اعتراض کنن
    بهر حال اگر قبلا این مشکل پیش اومده و تجربه داشتید و موقت بوده ممنون میشم نظرتون رو بگید.

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •