تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 22 از 22

نام تاپيک: تمامی مباحث مربوط به برنامه اوریجین...(Origin)

داره خودمونی میشه saeidrezay's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

سلام
    اقا من تاحالا با ارجین کار نکردم یعنی نصب کردم اما اولین بازی که میخوام روش انجام بدم و موفق به دانلود سنگینش 40 گیگیش شدم بتلفید 1 هست ، حالا میخوام بدونم اگر من سی دی کی اشتراکی رو خریداری کنم باید به چه شکل بازی و دیتای اونو به برنامه بشناسونم که دیگه نره دانلود کنه و بعد اینکه ایا حتما برای اجرای هربار بازی نیاز به اتصال اینترنت دارم به صورت دائم؟
    شما بايد بازي رو نصب كنيد بعد فايلها رو به محل نصب بازي ها كه اوريجن داخل سيستم. شما در نظر گرفته كپي كنيد
    سي دي كي اشتراكي رو نميدونم ولي خودم كه معمولي اش رو دارم هر بار كه ميخواي بازي رو اجرا كني يك بار ديتاي سيو بازي كه رو هارد هست بايد با سرور سينك بشه و به دليل اينكه تحريم هستيم بايد از شيلتور شكن استفاده بشه بعد از اون مطتونيد اصلا نت رو هم خاموش كني و بازي رو ادامه بدي فكر نميكنم براي اشتراكي با اين فرقي داشته باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض مشکل اوریجین در اجرای مولتی star wars battlefront 2 error code 201

سلام
    من با اوریجین چند روزیه یه مشکلی دارم. از زمانی که ترامپ اعلام خروج از برجام کرد. درست چند ساعت بعدش وقتی که وارد اوریجین شدم و بازی star wars battlefront II 2018 اجرا کردم بازی میاد بالا اما وقتی میخوام برم توی مولتی پلیر ، بازی یک match رو پیدا میکنه و درست زمانی که میخواد وارد match بشه سریعا به منوی اصلی برمیگرده و نمیگذاره بازی کنم. اما وقتی با یک vpn که میتونه local ip رو عوض کنه بازی میکنم. بازی اجرا میشه و میشه مولتی بازی کرد اما چون فیلتر شکن استفاده میکنی ping IP بالایی داری و نمیشه درست بازی کرد. برای این مطمعنم ایراد از اینترنت داخل کشوره چون به فیلترنت تبدیل شده. حالا باقی بازی ها مثل battlfield 4 , battlefield 1 و fifia 18 و حتی star wars battlefront نیز بدون اشکال درحالت مولتی میشه بازی کرد. آیا شما هم همچین مشکلی دارید؟

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •