تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 50

نام تاپيک: تولد 10 سالگی P30world | شـب یـلـدا | یک تغییر مهم

Administrator Meisam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    P30WORLD

12 تولد 10 سالگی P30world | شـب یـلـدا | یک تغییر مهم

Happy Birthday
    P30world
    com
    با عرض سلام خدمت تمامی دوستان عزیزم در انجمن های P30World.
    تولد 10 سالگی سایت P30world رو به همه ی دوستان خوبم، اعضای محترم و تیم مدیریت سایت و انجمن تبریک میگم
    البته احتمالا میدونید که تولد رسمی سایت P30world در تاریخ 18 آذر هست ولی ما به سه دلیل تولد 10 سالگی رو در
    این روز گرامی میداریم، دلیل اول این هست که چون عدد 10 عدد خاصی هست برای ما به همین دلیل تصمیم گرفتیم
    از این به بعد 30 آذر رو به عنوان تولد سایت P30world جشن بگیریم، دلیل دوم برای انتخاب روز 30 آذر شب یلدا هست
    و دلیل سوم بخاطر یک اتفاق و رویداد مهم برای انجمن ها هست که خودم به شخصه هیچ وقت فکرش رو هم نمیکردم
    که یک روزی این پیشنهاد که بسیار هم زیاد به دست ما میرسید رو عملی کنیم.
    در پست سوم همین تاپیک به اون اتفاق خواهم پرداخت.

در انتهای این پست از طرف خودم و تیم مدیریت P30world تولد 10 سالگی P30world رو به همه ی دوستان تبریک میگم
    و آرزوی شب یلدایی طولانی و پرخاطره ای رو برای همه ی شما عزیزان دارم.

با تشکر.
    میثم به نمایندگی از تیم مدیریت

تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    P30WORLD

پيش فرض

سلام مجدد.
    به دلیل اینکه امروز شب یلدا هست دوستان خوش ذوق و هنرمند ما در انجمن ادبیات یک پاییز سراسر احساس رو در کنار هم بودند
    "طرح پاییزان" حاصل تلاش تیم مدیریت دوست داشتنی انجمن ادبیات که از روز اول مهر تا آخرین نفس پاییز شب یلدا به طول انجامیده بود
    خیلی دوست داشتم ضمن تشکر از زحمات احمد عزیز، ستاره عزیز، ندای عزیز، رهای عزیز و مهران عزیز از همه ی دوستان عزیزم
    در انجمن های P30world دعوت کنم به جشن پاییزان انجمن ادبیات هم سری بزنیم و در تاپیک پاییزان با دست نوشته ها و شعرهای
    یلدایی با پاییز خداحافظی کنیم. در ضمن تاپیک ویژه ی دیگری هم تدارک دیدند ویژه رسم همیشگی شب یلدا و از همه ی دوستان
    درخواست کردند که در صورت تمایل تفألی به دیوان حافظ زده و فال شب یلدای خود را در آن تاپیک ثبت کنید.

توضیحات بیشتر در ادامه ی همین پست :

در

روز و شبی همراه با هم با شعرها و دست‌نوشته‌های یلدایی‌
    با پاییز خداحافظی کنیم

و در بلندترین شب سال
    هر کدام در گوشه‌ای از این کشور و دنیا
    اما همه در یک مکان
    تفألی زنیم بر دیوان حافظ
    و شبی یلدایی را گرم در کنار یکدیگر
    به صبح رسانیم

با تشکر.

تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    P30WORLD

پيش فرض

سلام مجدد
    اما برسیم به اون بخش که به عنوان اتفاق و رویداد مهم انجمن ازش یاد کردم، یکی از موضوعاتی که از چندین سال پیش در انجمن مطرح بود
    و در زمان های مختلف از طریق کاربران محترم مطرح میشد، موضوع بازارچه بود. با توجه به درخواست زیاد کاربران و آماده شدن شرایط انجمن،
    از مدتی پیش تصمیم گرفتیم این بخش رو تاسیس کنیم.
    و بهترین زمان برای افتتاح بازارچه ی P30World امشب بود، شب یلدا و شب تولد 10 سالگی سایت P30World
    از این لحظه به بعد رسما انجمن بازارچه افتتاح شده و دوستان میتونن طبق قوانین و شرایط آن، در اون به مبادله ی کالا بپردازن.

- از امروز تا یک ماه، فعالیت در بخش بازارچه رایگان و بدون نیاز به پرداخت حق اشتراک خواهد بود. بعد از پایان یک ماه برای استفاده از خدمات بخش بازارچه مبلغی به عنوان حق اشتراک اعلام خواهد شد.

ازتون دعوت میکنم بعداز مطالعه ی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و آگاهی از روند کاری این بخش، در بخش بازارچه به خرید و فروش و فعالیت تجاری بپردازید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    انجمن اختصاصی جهت خرید و فروش اعضای محترم انجمن، لطفا قبل از شروع به فعالیت قوانین مربوطه را مطالعه کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر.

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

درود

پیش از هر چیزی تولد 10 سالگی انجمن رو تبریک میگم و از مدیران و همه دوستانی که برای پیشرفت انجمن زحمت کشیدن و وقت گذاشتن نهایت تشکر رو دارم

در مورد بازارچه میخواستم بدونم امکانش هست که محصولات مرتبط با خودرو هم به بازارچه اضافه بشه .
    بارها شده که دنبال اجناسی بودیم که در بازار شهری که در اون سکونت داریم پیدا نمیشه ولی در بازار تهران در دسترس هست .
    اگه امکانش پیش بیاد که قسمتی هم برای بازار محصولات مرتبط با خودرو در نظر گرفته بشه خیلی خوبه

ممنون

5. 14 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیریت بخش بازارچه Support's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    بــازارچـه

پيش فرض

درود

پیش از هر چیزی تولد 10 سالگی انجمن رو تبریک میگم و از مدیران و همه دوستانی که برای پیشرفت انجمن زحمت کشیدن و وقت گذاشتن نهایت تشکر رو دارم

در مورد بازارچه میخواستم بدونم امکانش هست که محصولات مرتبط با خودرو هم به بازارچه اضافه بشه .
    بارها شده که دنبال اجناسی بودیم که در بازار شهری که در اون سکونت داریم پیدا نمیشه ولی در بازار تهران در دسترس هست .
    اگه امکانش پیش بیاد که قسمتی هم برای بازار محصولات مرتبط با خودرو در نظر گرفته بشه خیلی خوبه

ممنون
    سلام

برای محصولاتی که مغایرتی با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ندارند و جای خاصی براشون در زیرمجموعه های انجمن بازارچه در نظر گرفته نشده ، میشه از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کرد .

انشاالله اگر در آینده موضوعات و کالاهایی باشند که پتانسیل داشتن یک بخش مجزا رو داشته باشند ، حتما براشون بخش خاصی ایجاد خواهد شد .

پروفشنال Georges St-Pierre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    Керманшах

پيش فرض

بنام خدا این بنده ی حقیر هم تولد 10 سالگی P30world رو از طرف خودم و هم تیمی های عزیزم که جا داره همینجا مطرح کنم سابقه ی 5 مسابقه ی خارج از کشور در کشور های ( لهستان-هلند-آلمان-روسیه-انگلیس), کسب مدال طلای 3 دوره از مسابقات ....تبریک میگم

(تیم ملی مسابقات رایانه ای ایران) با تشکر

8. 6 کاربر از Georges St-Pierre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سلام

کلا هر چی گفتین مبارکه دیگه اعم از یلدا و تولد و این حرفا !
    بابا پی سی پیر شدیا !

10. 3 کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Joaquin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

خیلی کار خوبیه ولی با توجه به این که حوزه ی کاری این انجمن بیشتر در خصوص مباحث مرتبط با کامپیوتر و اینترنته این قانون ممنوعیت "
    خرید و فروش محصولات و خدمات اینترنتی" یکم توی ذوق میزنه...

12. 8 کاربر از Joaquin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستان و مدیران محترم
    همانطور که قبلا هم پیشنهاد دادم ولی کسی توجه نکرد ولی باز می گویم ای کاش برای مناسبتهای خاص لوگوی سایت را با طراحی زیبا ی همان مناسبت زینت میدادید تا آن روزها برایمان خوشایند و دلپذیر بماند.
    با تشکر
    یلدا مبارک

14. 5 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

منم تبریک میگم یلدا رو و تشکر می کنم بابت این تغییر خیلی خوب و مهم و البته امیدوارم برای محصولات غیر فیزیکی هم راهی در آینده در نظر گرفته بشه چون برای مثال توی همین بخش آنلاین خیلیا هستن که اکانت بازی هایی مثل WoW دارن و میخوان بفروشنش .
    باز هم تبریک

16. 5 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •