تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 50

نام تاپيک: تولد 10 سالگی P30world | شـب یـلـدا | یک تغییر مهم

0101010101 Armin.Computer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

سلام
    به نظر من بازارچه حرکت خوبی بود
    کم کم باید شاهد بالارفتن بازدید انجمن بود
    منم یلدا رو تبریک میگم

2. 12 کاربر از Armin.Computer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای sansi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

شب يلدا ، تولد سايت ، تولد بازارچه رو به همه ي كاربران انجمن تبريك مي گم...

احتمالا به زودي شاهد تبديل بازاچه به يكي از پربازديدترينهاي انجمن باشيم.

4. 13 کاربر از sansi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن زیست شناسی، پزشکی raana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منم تولد سایت ......و همچنین تولد این نوزادمون(بازارچه )رو هم بسیار بسیار تبریک میگم.......

افتتاح بازارچه حرکت خیلی جالبیه.....به نظر من هم پر بازدید خواهد شد ........و به طور کل بخش جالبیه

با تشکر از مدیران عزیز

6. 14 کاربر از raana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

WoW چه شب خوبی چه اتفاق های خوبی

بنده هم این شب به یاد ماندنی رو به همه شب زنده داران تبریک عرض میکنم

سلامت و دل زنده باشید

8. 12 کاربر از ELSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

0101010101 Armin.Computer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

سلام
    من یادم رفت تولد سایت رو تبریک بگم
    P30WORLD تولدت مبارک
    امیدوارم هر روز به تعداد بازدید کنندگان سایت افزوده بشه
    به امید موفقیت های بیشتر

10. 8 کاربر از Armin.Computer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

تولد انجمن مبارک باشه ماشالله بچه چه قدی کشیده دست کم نگیرید 10سالشـــــــــــه
    پیر شی ((پی سی ورلد))

من هم ورود کاربر جدید support با رنگی خاص در انجمنی خاص تر رو خیر مقدم میگم
    شب یلدا هم که بس اون سمت (رجوع به پست دوم همین تاپیک)تبریک گفتم خستم کمی

12. 9 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Georges St-Pierre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    Керманшах

پيش فرض

منم تولد 10 سالگی انجمن رو نبریک میگم

14. 5 کاربر از Georges St-Pierre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات - Saman -'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    ا مـپـر ا طـو ر ی پـا ر س

پيش فرض

من هم به نوبه خودم تولد 10 سالگی سايت معظم "پی سی ورلد" و نيز افتتاح بخش جديد، يعنی بازارچه رو به تمامی كاربران و يا ناظران و يا مديران عزيز تبريك می گم...

اميدوارم كه اين سايت "پی سی ورلد" سالهای سال به فعاليت خود ادامه دهد و نيز برای بازارچه چه خوب است اگر با مديريت منسنجم و منضبط، نيز همراهی و مساعدت كاربران عزيز به كار بپردازد تا شاهد مشكلات حواشی نظير كلاه برداری! و غيره نباشيم...

لازم ديدم نكاتی رو بگم...

نكته اول و مهمی كه می خواستم بگم اين بود كه شما بعد از مدتی سيستم امتياز دهی بازارچه رو برای كاربران فعال كنيد...مبنای امتياز دهی بر اساس تايپيك خريد و يا فروش باشد، تا در اين صورت فرد يا افرادی نتوانند بر حسب كينه و يا دشمنی نسبت به كاربر اقدام به قرار دادن امتياز منفی برای ايشان كنند...

نكته دوم اين بود كه پست ابتدايی هر تايپيك كه شامل مطالبی درباره خريد يا فروش كالا است، در تمامي صفحات قابل نمايش باشد...اين برای سهولت مرور و در ديد بودن پست اول در تمامی صفحات است...(كاش ما در تايپيك های مرجع اين انجمن مثل ادبيات اين قابليت بالا بودن پست اول رو داشتيم...)

صجبت بيشتر درباره نكات، شايسته اين جستار نيست. پس چه خوب است اگر در خود بخش بازارچه قسمتی هم با عنوان انتقادات و پيشنهادات بازارچه هم ايجاد شود...اين نكته سوم من بود...

پ.ن: خود من زياد با راه اندازی بخش بازارچه در اين انجمن موافق نيستم، ولی اميدوارم كه با مديريت صحيح و منظم، همچنين با كمك و ياری كابران انجمن، يك فعاليت مفيد و سازنده ای رو به همراه خود داشته باشه...
    Last edited by - Saman -; 22-12-2013 at 10:09.

16. 6 کاربر از - Saman - بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سال اول که من به انجمن اومده بودم موقه جشن تولدش تازه میگفتیم p30world باید بره مدرسه
    حالا امسال سنش دو رقمی شده

تشکر میکنم از تمام مدیران و ناظران و کاربرانی که مطمئنم بیشترشون رو من نمیشناستم ولی در این 10 سال وجودشون به پیشرفت انجمن کمک کرد
    پ.ن: خود من زياد با راه اندازی بخش بازارچه در اين انجمن موافق نيستم، ولی اميدوارم كه با مديريت صحيح و منظم، همچنين با كمك و ياری كابران انجمن، يك فعاليت مفيد و سازنده ای رو به همراه خود داشته باشه...

یکی دو بار میخواستم همچین نکته ای رو بگم ولی منصرف شدم
    با این وجود فکر میکنم مدیریت کشش وجود بازارچه رو در انجمن دیده و منم امیدوارم با کمک همه از مدیریت تا خود ما کاربرها این بخش هم مثل سایر بخش ها نمونه باشه

18. 3 کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیریت بخش بازارچه Support's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    بــازارچـه

پيش فرض

من هم به نوبه خودم تولد 10 سالگی سايت معظم "پی سی ورلد" و نيز افتتاح بخش جديد، يعنی بازارچه رو به تمامی كاربران و يا ناظران و يا مديران عزيز تبريك می گم...

اميدوارم كه اين سايت "پی سی ورلد" سالهای سال به فعاليت خود ادامه دهد و نيز برای بازارچه چه خوب است اگر با مديريت منسنجم و منضبط، نيز همراهی و مساعدت كاربران عزيز به كار بپردازد تا شاهد مشكلات حواشی نظير كلاه برداری! و غيره نباشيم...

لازم ديدم نكاتی رو بگم...

نكته اول و مهمی كه می خواستم بگم اين بود كه شما بعد از مدتی سيستم امتياز دهی بازارچه رو برای كاربران فعال كنيد...مبنای امتياز دهی بر اساس تايپيك خريد و يا فروش باشد، تا در اين صورت فرد يا افرادی نتوانند بر حسب كينه و يا دشمنی نسبت به كاربر اقدام به قرار دادن امتياز منفی برای ايشان كنند...

نكته دوم اين بود كه پست ابتدايی هر تايپيك كه شامل مطالبی درباره خريد يا فروش كالا است، در تمامي صفحات قابل نمايش باشد...اين برای سهولت مرور و در ديد بودن پست اول در تمامی صفحات است...(كاش ما در تايپيك های مرجع اين انجمن مثل ادبيات اين قابليت بالا بودن پست اول رو داشتيم...)

صجبت بيشتر درباره نكات، شايسته اين جستار نيست. پس چه خوب است اگر در خود بخش بازارچه قسمتی هم با عنوان انتقادات و پيشنهادات بازارچه هم ايجاد شود...اين نكته سوم من بود...

سلام

قابلیت نمایش پست اول در ابتدای هر صفحه و به عنوان پست ثابت تاپیک ، در انجمن بازارچه در نظر گرفته شده .

همچنین از بخشهای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و یا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میتونید پیشنهادات و انتقادات و نظرات خود در مورد بازارچه را بیان کنید .

موفق باشید

20. 2 کاربر از Support بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •