تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 14 اولاول ... 5678910111213 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 138

نام تاپيک: چه تلویزیونی بخریم؟ کدام تکنولوژی بهتر است؟ کدام برند قابل اعتماد تر است؟

آخر فروم باز Vahid67's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

سلام دوستان با بودجه حدود 6 تومن اگه واقعا مورد خوبی باشه شاید بشه یکم بودجه رو برد بالا... سایز 55 که سه بعدی هم پشتیبانی کنه و کیفیت عالی داشته باشه چی پیشنهاد میدید؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام
    من یه ال ای دی 55 یا 60 اینچ می خوام، 3D و 4K برام اصلا کاربردی نداره و مهم نیست، بین 2 تا مدل موندم ، خواهشا راهنماییم کنین ، از بین اینا کدوم؟

PHILIPS FULL HD SMART LED TV 55PFT6609
    SONY LED FULL HD SMART TV KDL-60W600

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام
    من یه ال ای دی 55 یا 60 اینچ می خوام، 3D و 4K برام اصلا کاربردی نداره و مهم نیست، بین 2 تا مدل موندم ، خواهشا راهنماییم کنین ، از بین اینا کدوم؟

PHILIPS FULL HD SMART LED TV 55PFT6609
    SONY LED FULL HD SMART TV KDL-60W600

داره خودمونی میشه milkyway1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    نظرتون در مورد تلویزیون های TCL چیه؟ آیا تلویزیون های خوبی هستند؟ کیفیت ساخت و تصویرشون چه جوریه؟

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    مراقب تلویزیونهای مدرن باشید و سعی کنین اصلاً به نت وصلشون نکنین چون مدتی هست این تلوزیونها هم به لیستِ ابزارهای جاسوسی از زندگی خصوصی مردم اضافه شده
    اطلاعات بیشتر در این صفحه:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام به همه دوستان مخصوصاً آقا سعید که خیلی وارد و مطلع هستن
    من قصد خرید یه تلویزیون 50 اینچی دارم و برام به جز کیفیت تصویر هیچ چیزی مهم نیست
    به نظرم فول اچ دی کافیه و 4k توجیه نداره
    می خواستم بهترین گزینه موجود رو بهم اطلاع بدید ولی با گارانتی چون وقت و حال رفتن تا بانه رو ندارم
    قیمتش هم هرچی کمتر بهتر ولی مشکل بودجه ندارم و اگه چیزی باشه که بصرفه پولش رو می دم
    نظر اول خودم ولی تا 3 میلیونه
    منتظر راهنمایی شما هستم

داره خودمونی میشه sasan7khat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام من از بانه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خريدم .4200.000ولي موندم نسخه hdmi 1.4 يا 2 ؟
    پشت تلوزيون زده hdmi 1.4 60 hz 4k ولي توي اين سايت زده [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نسخه
    2 تو سايت خودشم هيچي نزده ولي تو سايت خود الجي زده 4k فقط دستگاه باز مي كه از طريق خود يو اس بي نه اچ دي ام اي ولي خوب پشت دستگاه زده hdmi 1.4 60 hz 4k
    متاسفانه دستگاه با پورت 4كي ندرم كه تست كنم از كجا بدونم نسخه hdmi تلوزيونم دقيقا چنده و 4 كي باز مي كنه يا نه جالب اينه تو سايت الجي زده hdmi فقط 1080 با ز ميكنه و من گيج شدم

یه سوالی هم داشتم زیر درگاهها نوشته ینی چی ؟
    HDCP 2.2
    ARC
    MHL
    Last edited by sasan7khat; 21-01-2016 at 01:35.

داره خودمونی میشه sasan7khat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

از دوستان كسي نبود منو راهنمايي كنه

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

MHL مخفف Mobile High-Definition Link است و به معنای توانایی اتصال موبایل و ... به تلویزیون از طریق HDMI است.

HDCP 2.2 مخفف عبارت High-bandwidth Digital Content Protection است و پروتکلی برای جلوگیری از کپی غیرقانونی و استفاده از منابع غیراریجینال 4K است.
    مطمئن نیستم ولی فکر میکنم با توجه به این استاندارد، شما نمیتوانی محتوای رایت و کپی شده 4K را روی تلویزیون ببینی.

Arc هم مخفف Audio Return Channel است به معنای کانال بازگشت صدا. کارش هم این است که شما وقتی منبع صدا (سینمای خانگی و یا آمپلی فایر) را با کابل hdmi به تلویزیون وصل میکنی، همین کابل میتواند برای اتصال تلویزیون به دستگاه صوتی هم به کار رود و لازم نیست از یه کابل دیگه برای انتقال صدا مثلا به سینمای خانگی و یا آمپلی فایر استفاده کنی.
    اینطوری شما یک کابل بین تلویزیون و مثلا سینمای خانگی داری ولی هم میتوانی صدای تلویزیون را به سینمای خانگی منتقل کنی و هم اگر با سینمای خانگی فیلم پخش کردی، تصویر را به تلویزیون منتقل کنی.

11. 2 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام
    شدیدا بازار تلویزیون آدمو گیج میکنه . البته لوازم دیجیتال کلا اینجوریه از بسکه رو کاغذ یه چیز میگن ولی در عمل مصرف کننده ها چیز دیگه ای میگن .

من یه مشورت از شما سروران دارم :
    فضای سالن ما حدودا 40 متره که حالت مستطیلی داره و میخوام در ظلع کوچکتر یه تلویزیون نصب کنم که برام کیفیت تصویر الویت هست . بعد اون پشتیبانی از USB و HDMI و داشتن وای فای برای اتصال به موبایل
    ولس اصلا مهم نیست 3 بعدی باشه یعنی نباشه بهتره و به اینترنت نمیخام وصل بشه

حالا شدیدا گیج شدم که چی رو از چه برندی بگیرم ؟ حتی یه عده میگن پلاسما بگیری بهتره !!
    یکی میگه 4کا بگیر 50 اینچ سامسونگ یکی میگه فول اچ دی بگیر 55 اینچ و...

بودجه من 3500 هست . ممنون میشم منو راهنمایی کنید

برای این موضوع تاپیک هم زدم :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •