تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 14 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 138

نام تاپيک: چه تلویزیونی بخریم؟ کدام تکنولوژی بهتر است؟ کدام برند قابل اعتماد تر است؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام و با تشکر از بررسی شما
    من یه مدتیه رفتم تو نخ پلاسما و در مورد Burn in انگار مدل های جدید پلاسما ها بندرت دچار این مشکل می شن و بجای آن image retention که شبیه burn in ولی غیردائمی است دیده میشه.
    در ضمن فکر کنم این جمله برعکس نوشته شده:
    اگه فقط میخواین شبکه های SD رو با تلویزیونتون نگاه کنین ... در اینصورت پلاسما مناسب شما نیست
    -----
    یک سوال:مدتی است مدل پلاسمای ال جی 42pn4500 توجهم رو جلب کرده.کیفیتش رو یه جا دیدم بنظرم خوب بود.قیمتش هم که نگو!تو سایت های خارجی هم ریویو های خوبی دربارش گفتن.مشکلی که هست وقتی تو سایت اصلی ال جی نیگا می کنم تو بخش آمریکا حداکثر مصرف رو زده 200 وات یه جای دیگه 270 وات برای ایران هم چیزی نداره!انگار تعداد ورودی هاش هم متفاوته!یعنی پنل های متفاوتی از یک نوع داره؟از طرفی سامسونگ مدلهای پلاسماش رو مصرف عمومی حدود 70 وات زده که به ظاهر خیلی بهینه میاد.آخه یکی از مشکلات پلاسما در قدیم گرمای زیادشه (فکر کنم)

2. این کاربر از JhCo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام و با تشکر از بررسی شما
    من یه مدتیه رفتم تو نخ پلاسما و در مورد Burn in انگار مدل های جدید پلاسما ها بندرت دچار این مشکل می شن و بجای آن image retention که شبیه burn in ولی غیردائمی است دیده میشه.
    در ضمن فکر کنم این جمله برعکس نوشته شده:

-----
    یک سوال:مدتی است مدل پلاسمای ال جی 42pn4500 توجهم رو جلب کرده.کیفیتش رو یه جا دیدم بنظرم خوب بود.قیمتش هم که نگو!تو سایت های خارجی هم ریویو های خوبی دربارش گفتن.مشکلی که هست وقتی تو سایت اصلی ال جی نیگا می کنم تو بخش آمریکا حداکثر مصرف رو زده 200 وات یه جای دیگه 270 وات برای ایران هم چیزی نداره!انگار تعداد ورودی هاش هم متفاوته!یعنی پنل های متفاوتی از یک نوع داره؟از طرفی سامسونگ مدلهای پلاسماش رو مصرف عمومی حدود 70 وات زده که به ظاهر خیلی بهینه میاد.آخه یکی از مشکلات پلاسما در قدیم گرمای زیادشه (فکر کنم)
    اون جمله رو شما کامل ننوشتین و فقط یه بخشش رو اینجا آوردین. منظور اینه که اگه کسی زیاد دیسک بلوری و منابع با کیفیت و HD نگا نمیکنه و بیشتر شبکه های ایران رو نگا میکنه معنیش اینه که کیفیت تصویر زیاد براش مهم نیست پس اگه پلاسما هم نخواست بگیره اشکالی نداره.
    اون مدل پلاسمای ال جی انتخاب خوبیه. از اون بهتر Samsung f4850 یا همون f4500 هست. قیمت تقریبا یکسانی دارن ولی کنتراست مدل سامسونگ بیشتره. تغداد ورودیهاش عبارت از 2 تا HDMI و یک پورت USB هست. تقریبا تمام تلویزیون های ارزان قیمت همینطورن.
    اگه میخوای سایز 42 بگیری اصلا نگران مصرف برقش نباش. زیر 200 وات هست؛ به خصوص در مدلهای جدید سامسونگ و ال جی مصرف برق بهینه شده. در ضمن توی بحث مصرف برق، تفاوت قیمت ماهیانه ش با یه LED LCD واقعا ناچیزه و در قبال کیفیت تصویر بهتری که پلاسما داره می ارزه.

4. 3 کاربر از saeid_61u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

اگه میخوای سایز 42 بگیری اصلا نگران مصرف برقش نباش. زیر 200 وات هست؛ به خصوص در مدلهای جدید سامسونگ و ال جی مصرف برق بهینه شده. در ضمن توی بحث مصرف برق، تفاوت قیمت ماهیانه ش با یه LED LCD واقعا ناچیزه و در قبال کیفیت تصویر بهتری که پلاسما داره می ارزه.
    برای مصرف برقش نمی گم.آخه یکی قدیم داشت میگفت مثله بخاریه!میخواستم بدونم سری جدیدشم اینطوریه و اینکه فن داره صدای فنش در خانه ساکت چقدره؟در ضمن تاکید اصلی من روی این بود که مگه برای کشورهای مختلف پنل متفاوتی میده که خصوصیات مختلفی دارن؟فروشنده ها هم که تا در مورد پنل بپرسی فقط بلدن با مشت بکوبن توش انگار اومدیم کیسه بوکس بخریم در مورد سامسونگ به نظرم تصویر پلاسماش کدرتر بود.

6. این کاربر از JhCo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

برای مصرف برقش نمی گم.آخه یکی قدیم داشت میگفت مثله بخاریه!میخواستم بدونم سری جدیدشم اینطوریه و اینکه فن داره صدای فنش در خانه ساکت چقدره؟در ضمن تاکید اصلی من روی این بود که مگه برای کشورهای مختلف پنل متفاوتی میده که خصوصیات مختلفی دارن؟فروشنده ها هم که تا در مورد پنل بپرسی فقط بلدن با مشت بکوبن توش انگار اومدیم کیسه بوکس بخریم در مورد سامسونگ به نظرم تصویر پلاسماش کدرتر بود.
    من داشتم، نه بخاری بود نه صدای فنش آزار دهنده بود. البته مال من سایز 42 بود. نمیدونم ممکنه سایز مثلا 65 اینچش متفاوت باشه.
    بله برای ایران که پنل میزنه خیلی مواقع امکانات و ویژگیهاش متفاوت از ورژنی هست که برای اروپا یا آمریکا میزنه. خودم همیشه سعی میکنم ورژن اروپاییشو بگیرم.
    زیر نور شدید مغازه پلاسما رو مقایسه و قضاوت نکن.
    احتمالا مدل سامسونگ روی مد تصویر استاندارد بوده و مدل ال جی روی مد تصویر Dynamic . برای همین روشنتر به نظر میرسیده. برای مقایسه ی صحیح باید هردوشو روی مد Cinema گذاشت

8. این کاربر از saeid_61u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

من داشتم، نه بخاری بود نه صدای فنش آزار دهنده بود. البته مال من سایز 42 بود. نمیدونم ممکنه سایز مثلا 65 اینچش متفاوت باشه.
    بله برای ایران که پنل میزنه خیلی مواقع امکانات و ویژگیهاش متفاوت از ورژنی هست که برای اروپا یا آمریکا میزنه. خودم همیشه سعی میکنم ورژن اروپاییشو بگیرم.
    زیر نور شدید مغازه پلاسما رو مقایسه و قضاوت نکن.
    احتمالا مدل سامسونگ روی مد تصویر استاندارد بوده و مدل ال جی روی مد تصویر Dynamic . برای همین روشنتر به نظر میرسیده. برای مقایسه ی صحیح باید هردوشو روی مد Cinema گذاشت
    شما کدوم مدلشو داشتی؟چقدر دوام آورد؟اگه بخوایم روزی بالای 10 ساعت روشن باشه بدرد میخوره؟اگه بخوایم با گارانتی بخریم از نمایندگی ، خوب پنل ایرانشو میده دیگه؟

10. این کاربر از JhCo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mosicr77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

داداش پلاسماها در کل کیفیت بهتری به ال ای دی های هم قیمتشون دارن ولی در کل خرید ال ای دی ها به صرفه تره

12. 2 کاربر از mosicr77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ali.reihani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دیگه داری زیادی از پلاسما حرف میزنی!
    الآن led ها دیگه به پلاسما رسیدن!
    از اطلاعات ات خیلی متشکرم که در اختیار ما گذاشتی!

14. این کاربر از ali.reihani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

پرفروش ترین ها کدامها هستند؟؟
    به عبارت دیگه بازار فروش تلویزیون دست کدام برندهاست و کدام تکنولوژی فراگیر تر و پرفروش تره

الف) تولید کنندگان:

1.سامسونگ 26%
    2.ال جی 16%
    3.سونی 8%
    4.پاناسونیک 5%
    5.سایر 39%

ب) تکنولوژی :

1.LCD/LED 87%
    2.CTR TV 7%
    3.Plasma 6%
    4.OLED 0
    5.projection TV 0
    Last edited by saeid_61u; 27-12-2013 at 13:08.

16. 6 کاربر از saeid_61u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

خداحافظی در اوج!!

پاناسونیک چندی پیش اعلام کرد که تولید پلاسما رو متوقف خواهد کرد. البته بعد از اینکه امسال موفق شد با دو مدل از پلاسماهای خودش به لحاظ کیفیت تصویر از پلاسمای افسانه ای Pioneer Kuro جلو بزنه. یعنی خداحافظی در اوج! سایت Cnet بعد از بررسی مدل Panasonic VT60 اعلام کرد:
    This plasma picture finally challenges Kuro

یعنی سرانجام این مدل پلاسما تصویر پلاسمای پایونیر Kuro را به مبارزه طلبید. و البته همین سایت بعد از بررسی مدل ZT60 پاناسونیک، اعلام کرد که این پلاسما نزدیک ترین تصویر به تصویر ایده آل رو ارائه میکنه.
    بعد از اعلام تصمیم پاناسونیک، اظهار نظر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    هم جالب بود که گفت: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یعنی اگه پاناسونیک از تولید و عرضه ی پلاسما کنار بکشه عاشقان تلویزیون خواهند گریست!
    بررسی کننده ارشد سایت Cnet یعنی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میگه: امسال بهترین و آخرین فرصت برای خرید یک پلاسمای پاناسونیکه؛ هم اینکه آخرین سال تولید پاناسونیک در زمینه پلاسما هست و هم اینکه مدلهای 2013 تفاوت کیفیت تصویر آشکاری با مدلهای پیشین دارن.
    به قول یک نکته سنجی که گفته بود: "یه نفر توی شرکت پاناسونیک گاف داده و گفته بیاین یه پلاسما تولید کنیم با کیفیت تصویر مدلهای High End و با قیمت مدلهای Entry Level !!!! " اشاره این فرد به مدل فوق العاده ی ST60 هست که بنا به گفته ی اکثر بررسی کننده ها کیفیت تصویری در حد بهترینها ارائه میده اما با قیمتی قابل پرداخت.
    در پایان به جمله ی جالبی اشاره میکنم که توسط یکی از بررسی کننده ها در یک سایت درج شده بود؛ اون وقتی بررسی خودش از یک مدل پلاسمای پاناسونیک رو آغاز کرده بود در ابتدای بررسی نوشته بود: "پلاسمای پاناسونیک! آیا لازم است چیز دیگری بگویم؟!!"

18. 8 کاربر از saeid_61u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ali.reihani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دلایلش چی بود؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •