تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: مشکل وصل نشدن گوشی و هدفون به لپ تاب

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض مشکل وصل نشدن گوشی و هدفون به لپ تاب

سلام
    lenovo S510 ویندوز 8 هست.
    هر گوشی و هدفونی وصل می کنم اصلا تاثیری نداره و همچنان صدا از اسپیکر لپ تاب میاد. در تنظیمات sound در کنترل پنل فقط دو مورد وجود داره یکی speakers و digital audio (hdmi) که این دومی غیرفعاله.
    در ضمن ویندوز هم ریختن برنامه ای روش نصب نکردن و ویندوز خام بود.
    لطفا راهنمایی بفرمایید. باتشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

یعنی هیچکس مشکل به این سادگی رو نمی تونه حل کنه! لطفا کمک کنید به هدفون خیلی نیاز دارم.
    مشکلم اینه که در قسمت playback devise اصلا مورد headphones وجود ندارد. لطفا یکی بگوید چیکار کنم. باتشکر

درایو صدا رو هم یکبار uninstall کردم و از روی خود سی دی لپ تاب دوباره نصب کردم اما باز مشکل حل نشده. وقتی هدفون یا گوشی می زنم دقیقا صدا اینطوری پخش میشه: از اسپیکر لپ تاب کاملا صدا میاد و از گوشی سمت چپ هم صدایی ضعیف میاد. واقعا نمی فهمم دلیلش جیه!!!
    Last edited by 2m.kabir; 21-12-2013 at 14:59.

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

اگر صدا هم از لپتاپ میآد و هم از هدفون تمامی درایور های صوتی نصب شده را پاک کنید و سیستم رو ریست کنید

مشکل حل میشه (از درایور ها و تنظیمات پیش فرض ویندوز استفاده میکنخ)

اما در صورتی که صدا به هیچ عنوان از هدفون نمیاد باید یرد هدفون تعویض بشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

خیلی ممنون که جواب دادید. روی مای کامپیوتر کلیک راست کردم properties رفتم بعد رفتن تو device manager و هر چی که عکس بلنگو و میکروفن داشت uninstall کردم. بعد restart کردم. بعد گوشی رو زدم صدا باز از اسپیکر میاد اما یه صدای خر خر هم تو یکی از گوشی ها شنیده میشه. این لپ تاب رو تازه خریدم عجیبه که مشکل داشته باشه. به نظرتون چیه مشکلش؟ برد هدفونش نیم سوز شده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

اگر صدا هم از لپتاپ میآد و هم از هدفون تمامی درایور های صوتی نصب شده را پاک کنید و سیستم رو ریست کنید

مشکل حل میشه (از درایور ها و تنظیمات پیش فرض ویندوز استفاده میکنخ)

اما در صورتی که صدا به هیچ عنوان از هدفون نمیاد باید یرد هدفون تعویض بشه
    خیلی ممنون که جواب دادید. روی مای کامپیوتر کلیک راست کردم properties رفتم بعد رفتن تو device manager و هر چی که عکس بلنگو و میکروفن داشت uninstall کردم. بعد restart کردم. بعد گوشی رو زدم صدا باز از اسپیکر میاد اما یه صدای خر خر هم تو یکی از گوشی ها شنیده میشه. این لپ تاب رو تازه خریدم عجیبه که مشکل داشته باشه. به نظرتون چیه مشکلش؟ برد هدفونش نیم سوز شده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

سلام من چنین مشکلی دارم تو دیندوز 7 ultimate 64bit
    در ویندوز 10 و 8.1 چنین مشکلی نداشتم ، من این مشکل و با این روش که براتون توضیح میدم درست میکنم
    اولی که ویندوز میاد بالا اینکار هارو انجام میدم ، انشالا شما هم ازین روش نتیجه بگیرین

1.روی تصویر صدا در taskbar کلیک راست کنید و گزینه playback device بزنین
    2.اینجا اگر headphon یا speaker بود ، روی یک کدومشون کلیک راست کنید propertise بزنید
    3.در صفحه ای که میاد در تگ general گزینه propertise را بزنید
    4. صفحه ای باز میشه که شما باید روی change setting بزنید
    5. به تگ driver برین و گزینه unistall رو بزنید و ok بزنید
    6. حالا یک دقیقه صبر کنید تا سیستم درایور را پاک کنه و درایور رو به حالت پیش فرض برگرداند
    (من خودم وفتی unistall میزنم میرم داخله device manager و یه scan میزنم بعده این یک دقیقه صبر میکنم)
    حالا اگر به playback device برین headphone اومده و تیکی در کنارش خورده و شما الان میتونین از هنس فری استفاده کنید

نیازی به restart نداره
    حتی اگر هم خواست شما no بزنید

من همین کارو مستفیم از device manager انجام دادم ولی جواب نگرفتم و تمام کار هایی که دوستان میگن و انجام دادم ولی شخصا نتیجه ای نگرفتم
    انشالا شما هم نتیجه بگیرین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام ببخشید من میخوام هدفونمو با بلوتوث به لپ تاپ وصل کنم اما همش ارور میده و میگه چنین درایوی وجود نداره. خواهشا بگید چجوری وصلش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •