تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: کپسول های فارسی ساز دارینوس

آخر فروم باز *Forgotten*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ?What

1 کپسول های فارسی ساز دارینوس

سلام دوستان

من علاقه زیادی به بازی های معمایی دارم ولی متاسفانه سرعت ریلیز بازیهای فارسی بسیار کند و ارزش صبر کردن هم نداره
    همچنین خوبی بازی های معمایی اینه که حتی خیلی قدیمی بشن بازم ارزش خریدن و بازی کردنو دارن من خودم یکی از خریداران بازی های این شرکت عالی هستم

ولی من چند روز پیش از این سیستم فارسی سازی جدید دارینوس باخبر شدم که برام خیلی جالب اومد جالبتر اینکه هر هفته 3 عنوان اضافه میشه این یعنی میتونیم بازی های بیشتری رو با زبان فارسی تجربه کنیم و همچنین با سرعت زیادی بازی های فارسی قبل از خیلی قدیمی شدن بازی تجربه کنیم که ارزش صبر کردن برای فرسیش داشته باشه

میخاستم بدونم کسی تجربه استفاده از این روش رو برای فارسی سازی داشته یا نظری درر موردش داره اینجا بگه

با تشکر

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از *Forgotten* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Dark Soul's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Forgotten Empire

پيش فرض

اولین بار که ایده شو شنیدم خیلی خوشم اومد چون بزرگترین مشکل بازیهای فارسی سانسور کردنشون بود .
    اینجوری هزینه کمتری برای مصرف کننده داره و راحتی کار خودشون که دیگه نیاز نیست توی ویدئوها دست ببرن .
    اما به نظر میاد سرعت عمل بالایی ندارن یا حداقل علاقه ای به دوبله بازیهای روز ندارن و یا ...

پروفشنال MAHY@R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Polaris

پيش فرض

ایده خیلی خوبیه منم خیلی خوشم اومد ولی چه فایده که بازهای مهم و روز رو دوبله نمیکنند ظاهرا مشکل مجوز دارند تا وقتی این مشکل حل نشه فایده نداره. البته بازم دستشون درد نکنه همینم خوبه بهتر از هیچی ه.

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

ایده خیلی خوبیه منم خیلی خوشم اومد ولی چه فایده که بازهای مهم و روز رو دوبله نمیکنند ظاهرا مشکل مجوز دارند تا وقتی این مشکل حل نشه فایده نداره. البته بازم دستشون درد نکنه همینم خوبه بهتر از هیچی ه.
    در اصل فکر میکنم مشکلشون سیستم فایل بازی هاست . قدیما فایلهای صدای بازی ها معمولا به صورت جدا و به فرمتهای mp3 و wav و ... بود اما حالا معمولا به همراه کلی فایلهای دیگه به صورت فایلهای فشرده حجیم استفاده میشن که انکد کردن اون فایلها کار اسونی نیست . البته اینا اگه کمی از این مودر ها حرفه ای تر باشن میتونن راحت همچین کاری بکنن .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •