تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکلی دردناک هنگام نصب ویندوز 8.1 یا 8pro

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

14 مشکلی دردناک هنگام نصب ویندوز 8.1 یا 8pro

سلام
    لپتاپ من asus x550cc هست و win 8 enterprise روش نصب کردم و الان که میخوام 8.1 نصب کنم ارور زیر رو هنگام انتخاب پارتیشن میده و حتی وقتی 8pro هم خواستم نصب کنم این ارور رو داد
    windows cannot be installed to this disk. the selected disk has an MBR partition table. on EFI systems, windows can only be installed to GPT disks.
    و راهی ندارم جز پاک کردن پارتیشن ها و پارتیشن بندی مجدد.
    وقتی هم بخوام مجدد نصب کنم باز هم این ارور رو میده و باید دوباره پارتیشن بندی کنم.
    روی سیستم های دیگه و یا لپتاپ های دیگه از همین مدل یا مدل های دیگه این مشکل نیست و راحت نصب میشه و فقط اینه که اینطوره
    به نظر شما مشکل از چیه؟

حـــــرفـه ای FerineFast's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    IL

پيش فرض

با دیسک ویندوز 8 بوت کنید و طبق دستورات آموزش زیر بخش دوم (دستورات CMD عمل کنید) و هارد خودتون رو از MBR به GPT تبدیل کنید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از FerineFast بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام
    لپتاپ من asus x550cc هست و win 8 enterprise روش نصب کردم و الان که میخوام 8.1 نصب کنم ارور زیر رو هنگام انتخاب پارتیشن میده و حتی وقتی 8pro هم خواستم نصب کنم این ارور رو داد
    windows cannot be installed to this disk. the selected disk has an MBR partition table. on EFI systems, windows can only be installed to GPT disks.
    وقتی هم بخوام مجدد نصب کنم باز هم این ارور رو میده و باید دوباره پارتیشن بندی کنم.
    روی سیستم های دیگه و یا لپتاپ های دیگه از همین مدل یا مدل های دیگه این مشکل نیست و راحت نصب میشه و فقط اینه که اینطوره
    به نظر شما مشکل از چیه؟

دوست عزیز برو توی این لینک حالشو ببر تا ببینی چقذ راحته [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] " [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] "

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    مجازی

پيش فرض

سلام
    به نظر شما مشکل از چیه؟
    سلام" اون تنظیماتی ک دوستمون گفتند برای سیستمی هستش ک هاردش ساتا نباشه. اما حواستون باشه برای نصب ویندوز 8 به بالا شما باید (بهتره) فقط اولین پارتیشن رو داخل محیط بوت بسازید تا ویندوزتون نصب بشه و مابقی رو بعد از پایان نصب، از داخل محیط اصلی ویندوزتون بسازید تا دچار مشکل نشید. با فرمت سریع هم بسازید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام
    من ویندوزم رو فرمت کردم و حالا تو همین ارور گیر کردم اما از روش اول که نمیشه روش دومم نشد توو بخش بوت launch CSM داره و launch pxeoprom policy و UEFI نداره من چکار کنم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •