تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 99 اولاول 12345671353 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 988

نام تاپيک: آرشیو / FIVB World League 2014 | با حضور ایران

کاربر فعال ورزش اتومبیل رانی reza0034's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    borazjan

پيش فرض

شکست دوباره واليبال ايران مقابل صربستان

تيم ملي واليبال کشورمان در ديداري دوستانه مقابل صربستان تن به شکست داد.

تيم ملي واليبال کشورمان که براي برپايي اردوي آماده‌سازي و برگزاري چند ديدار دوستانه با تيم ملي صربستان به اين کشور سفر کرده است، شنبه شب در دومين ديدار تدارکاتي خود مقابل صرب‌ها صف‌آرايي کرد که اين ديدار به برتري 3 بر 2 تيم ميزبان انجاميد.

به گزارش تسنيم، شاگردان اسلوبودان کواچ در تيم ملي واليبال کشورمان ست‌هاي اول و سوم مسابقه را با برتري (26 بر28) و (29 بر 31) پشت سرگذاشتند اما در ست‌هاي دوم، چهارم و پنجم با نتايج (25 بر 23)، (25 بر 22) و (15 بر 11) مغلوب تيم ميزبان شدند تا در پايان پنج ست متحمل شکست 3 بر 2 شوند.

تيم ملي واليبال کشورمان جمعه شب در نخستين ديدار دوستانه خود مقابل صربستان با نتيجه 3 بر صفر تن به شکست داده بود.

ملي‌پوشان واليبال کشورمان خود را براي حضور در ليگ جهاني واليبال آماده مي‌کنند و برپايي اردو در صربستان و بازي دوستانه با تيم ملي اين کشور در راستاي برنامه‌هاي آماده‌سازي براي حضور در اين رقابت‌هاست.

2. این کاربر از reza0034 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال ورزش اتومبیل رانی reza0034's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    borazjan

پيش فرض

ليگ جهاني واليبال
    پيروزي مجدد ايتاليا و آمريکا در ليگ‌جهاني

مسابقات ليگ جهاني واليبال با برگزاري 4 ديدار پيگيري شد.

فصل جديد ليگ جهاني واليبال با انجام 4 بازي از 3 گروه اين مسابقات پيگيري شد. در گروه A مسابقات تيم‌هاي ايتاليا و برزيل دومين ديدار خود را برگزار کردند که باز هم اين ايتاليا بود که با نتيجه 3 بر يک حريف قدرتمند خود را شکست داد. ايتاليايي‌ها ست‌هاي اول، سوم و چهارم را با نتايج 25-17، 25-23 و 25-20 با پيروزي تمام کردند و فقط ست دوم را با نتيجه 26-24 به حريف خود واگذار کردند.

به گزارش تسنيم، در گروه B آمريکا و بلغارستان به مصاف هم رفتند که در نهايت آمريکا با نتيجه 3 بر يک بلغارستان را شکست داد. آمريکايي‌ها که ست اول را با نتيجه 25-19 واگذار کرده بودند ست‌هاي دوم، سوم و چهارم را با نتايج 25-22، 27-25 و 25-17 به نفع خود به پايان رساندند. آمريکا در بازي اول هم با نتيجه 3 بر 2 بلغارستان را شکست داده بود.

در ادامه اين بازي‌ها 2 ديدار از گروه D اين مسابقات برگزار شد. در يکي از اين بازي‌ها آلمان با نتيجه 3 بر 2 ژاپن را شکست داد. ست‌هاي اين ديدار با نتايج 25-23، 25-21، 27-29، 23-25 و 15-19 به پايان رسيد.

آرژانتين و فرانسه ديگر ديدار اين گروه را برگزار کردند که در نهايت فرانسه در يک بازي نزديک با نتيجه 3 بر 2 حريف قدرتمند خود را شکست داد. ست اول اين بازي را آرژانتين با نتيجه 25-20 به نفع خود تمام کرد اما فرانسوي‌ها ست دوم را با همين نتيجه پيروز شدند. آرژانتيني‌ها پيروز ست سوم بودند. نتيجه 25-21 در پايان اين ست بيانگر پيروزي نماينده آمريکاي جنوبي بود. فرانسوي‌ها که نمي‌خواستند بازنده باشند ست چهارم را با نتيجه 25-22 به پايان رساندند تا کار به ست پنجم برسد. در اين ست فرانسه عملکرد بهتري داشت تا با نتيجه 15-12 پيروز شود و برنده نهايي مسابقه باشد.

4. این کاربر از reza0034 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

برزیل با تیم اصلیش بازی می کنه؟؟!!!آخه دو باخت پشت هم به ایتالیا

کاربر فعال انجمن ریاضیات chekmate's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

بله، این بازی از برزیل باور کردنی نبود. ایتالیا برتری مطلق داشت. بازی دوم، ست اول، ایتالیا 9 پوئن متوالی!!!! از برزیل گرفت و 10-1 پیش افتاد.
    ایوان زایتسف فوق العاده بازی کرد ،خودش به تنهای یه تیم بود.

7. 2 کاربر از chekmate بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

فکر کنم تاپیک والیبال زده شد که دیگه برای هر مسابقاتی تاپیک زده نشه . کاش دوستان در همون تاپیک ورزش والیبال بحث رو ادامه میدادند

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

فردا شب اولین مسابقه مقابل ایتالیا
    از 12 بازی که داریم 4 تای اول سخت ترین هاست
    بازی در ایتالیا و برزیل

فکر کنم تاپیک والیبال زده شد که دیگه برای هر مسابقاتی تاپیک زده نشه . کاش دوستان در همون تاپیک ورزش والیبال بحث رو ادامه میدادند
    منم با این قضیه موافقم
    ولی موقع هر تورنومنت تاپیک جداگانه زده میشه توسط مدیران
    اگه یه توضیح در این مورد داشته باشیم خیلی خوب میشه

10. این کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

نه بنظرم یک تاپیک مجزا برای تورنمنتها خیلی بهتر و مفیدتر خواهد بود چون اینجوری بیشتر در معرض دید خواهد بود و شاید دوستان بیشتری جذب این تاپیک بشن و بحثها گرمتر شن
    البته پست اول رو من توی تاپیک والیبال زدم و بعداً توسط دوستان جداسازی انجام شد
    +
    امشب برزیل بازی سومش رو مقابل لهستان داره.من یکی از بازیهای ایتالیا برزیل رو نصفه و نیمه دیدم ولی اون چیزی که من دیدن تغییرات کم بازیکنها بود و تقریبا همون بازیکنهایی بودن که این دو تیم دارن ازشون استفاده میکنن.برزیل دوران افت خودش رو داره میگذرنه و ایتالیا همون ایتالیا همیشگی هست.شاید این برای ما خیلی خوب باشه چون ما معمولا جلوی ایتالیا خیلی عالی بودیم ولی رو به روی برزیل همیشه ناموفق.
    اگر بخواهیم این دلایل + شرایط ایتالیا برای صعود رو در نظر بگیریم من خیلی خوشبین هستم که ایران به مرحله بعد بره
    ولی هنوز از شرایط ایران خبر نداریم و تفکرات مربی جدیدمون رو هم نمیدونیم
    ولاسکو هم فعلا توی آرژانتین موفق نبوده و دو بازی رو 3-2 و 3-0 به فرانسه باخته

12. 2 کاربر از aluminum بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

الان بازی برزیل و لهستان تموم شد و برزیل 3-0 برد
    امروز که توی ترکیب دو تیم یک مقدار دقت کردم دیدم برزیل سه تا بازیکن جدید اضافه کرده یکی لکارلی که اسمش خیلی آشناست ولی قیافه اش نه، تقریبا همه کار برای تیم میکنه از پشت خط زدن تا توپگیری و سرویس های خوب.یکی دیگه از بازیکنهای جدید شماره 12 بود به اسم لیپی(اگه اشتباه نکنم) سروسهاش خیلی خوب بود حتی از لیبرو حریف هم امتیاز سرویس میگرفت و بازیکن سوم هم لیبرو بود که فکر کنم لیبرو دوم تیم بوده که به ترکیب اصلی تیم اضافه شده
    لهستان بنظر کلا تیم رو عوض کرده هیچ بازیکن آشنایی ندیدم .شاید به خاطر همین خیلی با هم هماهنگ نبودن و خیلی امتیازها را همینجوری از دست میدادن شاید تنها نقطه قوتشون دفاع روی تورشون باشه وگرنه چه در اسپک و چه در سرویس در حد برزیل نبودن

14. 2 کاربر از aluminum بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال pedramh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

برزیل 3-0 لهستان رو شکست داد
    25-23
    29-27
    25-19
    من فکر میکنم اینجوری برا ایران خوبه اگر برزیل و ایتالیا اول دوم بشن ایران فقط باید با لهستان سر صعود رقابت کنه

16. 2 کاربر از pedramh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال teraktor2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

مگه از هر گروه چندتا تیم صعود می کنن؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •