تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 80 123451151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 796

نام تاپيک: کلوپ Hp سری Probook مدل 450

اگه نباشه جاش خالی می مونه Kaveh619's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض کلوپ Hp Probook 450

کلوپ Hp سری Probook مدل 450

سلام به همه ی دوستان...
    من حدود یه دو ماهی هست این لبتاب رو خریدم،همش منتظر بودم که یه نفر تاپیک کلوپ این لبتاب رو بزنه که دیدم اینطور نشد...توفیق اجباری شد واسه من ...!!

اول از همه بگم هیچ لبتابی کامل نیست،من خودم اگه بخوام به لبتاب خودم یه نمره از 10 بدم یا 9 میدم یا 8.5...

ابتدا به کانفیگ این مدل یه نگاهی بندازیم (واسه همه این بخش مهمتره!)

Cpu:Core i5:3230-2.6up to 3.2 GHz
    Ram:6GB - Bus Speed:1600 MHz
    Graphic Card:
    1.Intel 4000 HD
    2.AMD Radeon 8750M DDR3 - 2GB Dedicated (up to 4 shared)
    Monitor:15.6'
    Connectivity:
    2X USB3 - 2X USB2 - 1Lan - MIC&Headphone Jack - DVD RW - 1HDMI - FingerPrint - Bluetooth - Wi-fi

HDD:750 GB (5400 rpm)
    Weight:2.3KG

قیمت خود لبتاب:800 یورو
    قیمتی که پای من در اومد:2.050.000 تومن
    قیمت امروز:1.950.000 تومن

گارانتی لبتاب های Hp معمولا سریر هست...
    سریر به جز لبتاب خود باتری و همچنین شارژر رو هم گارانتی میکنه...

====----====----====----====
    از امکانات دستگاه واستون بگم که با توجه به وزن خوبی که بین لبتاب های 15 اینچ داره سخت افزار قوی ای هم داره...
    کیبرد و تاچ پدش احساسی رو که به آدم موقع تایپ میده ، واسه ی یه لبتاب از نوع Office واقعا خوبه....

=====

====

====

=====

عکس هایی از نماهای کناری دستگاه و همچنین درگاه های ورودی

====

====

=========

باتری دستگاه از نوع 6 سلولی هست و اگه با دستگاه بازی نکنید تو کار های عادی ویندوز واقعا خوب جواب میده/.
    حدود 5 ساعت راحت بتون کار میده...(در حالت PowerSaver)

فینگر پرینت دستگاه به خوبی کار میکنه و برنامه ی HP Security Tools که از سایت خود Hp قابل دانلود هست امکانات قابل قبولی به کاربر درخصوص استفاده از فینگرپرینت میده...

گرافیک دستگاه یه گرافیک کاملا منعطف هم برای کار های گرافیکی هم برای بازی هست ... منتها خب مخصوص خود بازی نیست...هر چند که با گرافیک Geforce 740 GT تقریبا برابری میکنه و تو بازی های معمولی کاملا مساوی هستند منتها فرقشون یکم در بازی های جدیدتر و چند فریم ناقابل هست...

اسپیکر های دستگاه رو با لبتاب دوستم(Lenovo z500 داره) میخواستیم مقایسه کنیم همون آهنگ اول رو که گذاشتیم خودش قبول کرد جربان چیه!!دیگه من ادامه نمیدم...

وبکم دستگاه هم به خوبی کار میکنه...کیفیت HD و اونطوری که توی معرفی های زدن فیلمبرداری 720p انجام میده (اما............بگذریم.....)

صفحه نمایش Anti - Glare این لبتاب تصویر خوب و واضحی به کاربر میده (چه در آفتاب چه در فضای بسته خونه)
    دیگه نمیگم فرق یه صفحه نمایش Anti-glare با یه نمایشگر معمولی رو...

به نظر من اگه نهایت هزینه ای که میتونید بکنید 2 میلیون تومان هست این لبتاب بهترین گزینه ی موجود میباشد...

شما الان ببینید فرق این لبتاب با Z500 هیچی نیست،منتها تفاوت قیمت 200 تومنی دارن...

من آمادم اینجا هر کسی سوالی مشکلی ابهامی در مورد این لبتاب داره جواب بدم...

Last edited by Kaveh619; 14-12-2013 at 15:26.

2. 11 کاربر از Kaveh619 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

عالیه بود عزیزم
    منم بعد از کلی جستجو با سرمایه دو تومن به همین رسیدم
    البه اولش انتخابم 4540 بود که بعد فهمیدم گرافیکش از 450 ضعیف تره

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

عالیه بود عزیزم
    منم بعد از کلی جستجو با سرمایه دو تومن به همین رسیدم
    البه اولش انتخابم 4540 بود که بعد فهمیدم گرافیکش از 450 ضعیف تره
    بله منم به قصد 4540 رفته بودم شانسم خورد به یه مغازه ای که برای اولین بار تو اهواز داشت مدل 450 رو وارد میکرد...
    به خودشون هم گفتم ، گفتم که تو این بازار بزرگ کامپیوتر هیچ مغازه ای نداشت فقط شما داشتین،گفت بله سری اولشونه ما داریم وارد میکنیم...
    در مورد خود لبتاب همونطور که گفتم با توجه به این که قیمتش با 4540 یکی هست تقریبا،انتخاب عاقلانه خرید 450 هست نه 4540...تازه به قول شما کارت گرافیکش ضعیفتره و هم اینکه سی پی یو 4540 ها معمولا 3210 هست،ولی برای 450 ها 3230...

البته ممکنه 4540 با کانفیگ سی پی یوی 3230 هم پیدا بشه...منتها دیگه آک خود کارخونه نیست...ریف شده...
    در کل الان دیگه بهترین انتخاب بین Hp ها سری Probook همین 450 هست...تا اینکه ببینیم Hp چه چیز جدیدی واسه کاربراش میده...

5. این کاربر از Kaveh619 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال XMAN9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

من یک 4540 دارم که سه ماهی میشه خریدم. ارزش داره بفروشمش این مدل رو بگیرم؟
    تفاوت این دو مدل فقط در کارت گرافیکشون هست یا تفاوت محسوس دیگه ای هم دارن؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز. مدتهاست منتظر این تاپیک بودم
    میشه بفرمایید جنس بدنه این لپ تاپ چیه؟
    کیفیت ساختتش خوبه؟
    میشه بهش رم اضافه کرد؟
    مثل 4540 که مشکل سویچ نشدن گرافیک نداره که؟؟
    تاچ پدش قابلیت مالتی تاچ داره؟؟؟
    من میخوام این کانفیگشو بخرم

مشخصات فیزیکی:ابعاد: 22.8 × 256 × 375 میلی‌متر - وزن: 2.29 کیلوگرم
    پردازنده مرکزی:Intel Core i7 3632QM 2.20GHz up to 3.20 GHz
    حافظه RAM:ظرفیت: 4 گیگابایت - نوع: DDR3
    حافظه داخلی:ظرفیت: 750 گیگابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 5400rpm SATA
    پردازشگر گرافیکی:AMD Radeon HD 8750M 2048 MB
    صفحه نمایش:15.6 اینچ TFT LED-backlit LCD - با روکش مات
    امکاناتVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی Card Reader Webcam Finger Print LAN WiFi HDMI VGA Port
    سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - Microsoft Windows 8

ممنون

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

من یک 4540 دارم که سه ماهی میشه خریدم. ارزش داره بفروشمش این مدل رو بگیرم؟
    تفاوت این دو مدل فقط در کارت گرافیکشون هست یا تفاوت محسوس دیگه ای هم دارن؟
    باید مشخصات کامل و دقیق لبتاب فعلیتون رو بذارید ببینیم ارزش تعویض داره لبتابتون یا نه!!
    ما یه مدل 4540 که نداریم...ماشالله انتها نداره این 4540 ...هر چند وقت یه کانفیگ جدید باش میاد بیرون...

در کل مشخصات فنی رو با مال خودتون مقایسه کنید خودتون تصمیم بگیرید...تفاوت ها کم و جزیی اما مهم هستند...

مثلا باس رم های 450 ، 1600 مگاهرتز هست،درصورتی که ممکنه مال شما همین 1600 یا کمتر باشه،مثلا در حد 1333 مگاهرتز...
    یا مثلا تعداد دور هارد معمولا 5400 دوردر دقیقه اما خب بالاخره ممکنه فرق کنن/...
    در فرق بین گرافیک هاشون که شکی نیست،8750 سرتر از 7670 هستت...

سی پی یویی که در لبتاب شما به کار رفته ممکنه 3230 باشه ممکنه 3210 باشه...باید کامل بگید کانفیگ لبتابتون رو...

موفق باشید..

سلام دوست عزیز. مدتهاست منتظر این تاپیک بودم
    میشه بفرمایید جنس بدنه این لپ تاپ چیه؟
    کیفیت ساختتش خوبه؟
    میشه بهش رم اضافه کرد؟
    مثل 4540 که مشکل سویچ نشدن گرافیک نداره که؟؟
    تاچ پدش قابلیت مالتی تاچ داره؟؟؟
    من میخوام این کانفیگشو بخرم

مشخصات فیزیکی:ابعاد: 22.8 × 256 × 375 میلی‌متر - وزن: 2.29 کیلوگرم
    پردازنده مرکزی:Intel Core i7 3632QM 2.20GHz up to 3.20 GHz
    حافظه RAM:ظرفیت: 4 گیگابایت - نوع: DDR3
    حافظه داخلی:ظرفیت: 750 گیگابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 5400rpm SATA
    پردازشگر گرافیکی:AMD Radeon HD 8750M 2048 MB
    صفحه نمایش:15.6 اینچ TFT LED-backlit LCD - با روکش مات
    امکاناتVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی Card Reader Webcam Finger Print LAN WiFi HDMI VGA Port
    سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - Microsoft Windows 8
    ممنون
    بله جای این تاپیک خالی بود...

جنس بدنه اش آلومینیوم مات هست و جنس بسیار خوبی داره...اما جای انگشت روش میمونه،ولی وقتی تمیزش میکنید خیلی قشنگ و شیک هست...
    کیفیتش خوبه...من که راضیم...
    سوالتون در مورد رم:
    والا من که دستگاه روباز نکردم،منتها با توجه به سایت notebook check و بررسی هایی که کردن و عکس های باز شده ی پشت لبتاب رو
    ذاشتن، بله جای اضافه کردن رم های دیگه هم هست،سند:عکس زیر:

اون کانفیگی هم که قراره بگیرید(پیشاپیش مبارک باشه) بسیار خوب و قوی هست،منتها اگه بتونید یکم بیشتر در حدود 100 تومن بیشتر هزینه کنید شاید بتونید با رم 6 و یا حتی 8ش رو بگیرید که کاملا سیستم رو قوی میکنه...چون شما الان با این رم 4 گیگ که به سیستمتون نمیخوره و بالانس نیست تو اجرای بازی هایی مث کال آف گوست و یا بتل 4 مشکل دارید....

سی پی یوی 3632 هم قوی و خوبه...خدا رو شکر که از سری U نیست.....

در مورد ویندوزش والا ما از جایی که خریدیم گفت شرکت رو خودشون ویندوز نصب کرده،ما که از کارتن در آوردیم دیدیم فقط یه لینوکس داره،بعد خود مغازه دار واسمون 8 نصب کرد...

9. 2 کاربر از Kaveh619 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

باید مشخصات کامل و دقیق لبتاب فعلیتون رو بذارید ببینیم ارزش تعویض داره لبتابتون یا نه!!
    ما یه مدل 4540 که نداریم...ماشالله انتها نداره این 4540 ...هر چند وقت یه کانفیگ جدید باش میاد بیرون...

در کل مشخصات فنی رو با مال خودتون مقایسه کنید خودتون تصمیم بگیرید...تفاوت ها کم و جزیی اما مهم هستند...

مثلا باس رم های 450 ، 1600 مگاهرتز هست،درصورتی که ممکنه مال شما همین 1600 یا کمتر باشه،مثلا در حد 1333 مگاهرتز...
    یا مثلا تعداد دور هارد معمولا 5400 دوردر دقیقه اما خب بالاخره ممکنه فرق کنن/...
    در فرق بین گرافیک هاشون که شکی نیست،8750 سرتر از 7670 هستت...

سی پی یویی که در لبتاب شما به کار رفته ممکنه 3230 باشه ممکنه 3210 باشه...باید کامل بگید کانفیگ لبتابتون رو...

موفق باشید..

بله جای این تاپیک خالی بود...

جنس بدنه اش آلومینیوم مات هست و جنس بسیار خوبی داره...اما جای انگشت روش میمونه،ولی وقتی تمیزش میکنید خیلی قشنگ و شیک هست...
    کیفیتش خوبه...من که راضیم...
    سوالتون در مورد رم:
    والا من که دستگاه روباز نکردم،منتها با توجه به سایت notebook check و بررسی هایی که کردن و عکس های باز شده ی پشت لبتاب رو
    ذاشتن، بله جای اضافه کردن رم های دیگه هم هست،سند:عکس زیر:

اون کانفیگی هم که قراره بگیرید(پیشاپیش مبارک باشه) بسیار خوب و قوی هست،منتها اگه بتونید یکم بیشتر در حدود 100 تومن بیشتر هزینه کنید شاید بتونید با رم 6 و یا حتی 8ش رو بگیرید که کاملا سیستم رو قوی میکنه...چون شما الان با این رم 4 گیگ که به سیستمتون نمیخوره و بالانس نیست تو اجرای بازی هایی مث کال آف گوست و یا بتل 4 مشکل دارید....

سی پی یوی 3632 هم قوی و خوبه...خدا رو شکر که از سری U نیست.....

در مورد ویندوزش والا ما از جایی که خریدیم گفت شرکت رو خودشون ویندوز نصب کرده،ما که از کارتن در آوردیم دیدیم فقط یه لینوکس داره،بعد خود مغازه دار واسمون 8 نصب کرد...
    ممنون دوست عزیز برای پاسخت
    تاچ پدش چی؟ قابلیت مالتی تاچ داره؟
    مشکل سوویچ نشدن گرافیک و یا اسلیپ نشدن (مثل 4540) نداره؟
    رمش هم که با کانفیگ core i7 فقط چهارگیگش موجوده! واسه همین در مورد اضافه کردن رم پرسیدم! چون میخوام تا 8 ارتقاش بدم
    ویندوز این کانفیگ هم ارجینال هست
    راستی درایورهاش با ویندوز 8 و 8.1 سازگاری کامل داره؟ مشکلی نداره درایورهاش که اذیت بکنه؟؟؟چون می خوام حتما روش 8.1 نصب کنم خودم؟
    ممنون

آخر فروم باز starpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files

پيش فرض

لپ تاپ خوبیه چند وقت پیش واسه یکی گرفتم یه ایرادی که این لپ تاپ داره بدنشه که بالاش یه حالت نرمی داره که به شدت جای اثر انگشت میمونه روش باید هی پارچه مرطوب بکشی تمیز بشه
    4540 رو از نظر کیفیت ساخت خیلی بیشتر میپسندم

12. این کاربر از starpars بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

لپ تاپ خوبیه چند وقت پیش واسه یکی گرفتم یه ایرادی که این لپ تاپ داره بدنشه که بالاش یه حالت نرمی داره که به شدت جای اثر انگشت میمونه روش باید هی پارچه مرطوب بکشی تمیز بشه
    4540 رو از نظر کیفیت ساخت خیلی بیشتر میپسندم
    بله ...

در دو پست قبل هم همینو اشاره کردم...جای انگشت روی بدنه میمونه...

14. این کاربر از Kaveh619 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

ممنون دوست عزیز برای پاسخت
    تاچ پدش چی؟ قابلیت مالتی تاچ داره؟
    مشکل سوویچ نشدن گرافیک و یا اسلیپ نشدن (مثل 4540) نداره؟
    رمش هم که با کانفیگ core i7 فقط چهارگیگش موجوده! واسه همین در مورد اضافه کردن رم پرسیدم! چون میخوام تا 8 ارتقاش بدم
    ویندوز این کانفیگ هم ارجینال هست
    راستی درایورهاش با ویندوز 8 و 8.1 سازگاری کامل داره؟ مشکلی نداره درایورهاش که اذیت بکنه؟؟؟چون می خوام حتما روش 8.1 نصب کنم خودم؟
    ممنون
    بله داره،منتها باید برنامه ی Synaptics Touchpad رو از سایت Hp دانلود کنید و نصب کنید...منتها من این برنامه رو یه بار نصب کردم ولی پاکش کردم...این برنامه که نصب میشه یکم ایجاد مشکل میکنه،مثلا الان در حالت عادی برای تپ کردن و یا همون کلیک کردن هر جای تاچ پد رو تپ کنی عمل میکنه،اما وقتی Synaptics رو نصب کنید فقط میتونید حوالی وسط تاچ پد رو برای کلیک کردن تپ کنید یعنی یه نواری دور تاچ پد درست میکنه که خارج از اون عمل نمیکنه...من یکی قابلیت استفاده از تمام تاچ پد رو با مولتی تاچ و ... عوض نمیکنم...
    به هیچ عنوان همچین مشکلی نداره و گرافیک روی Amd8750 شما سوییچ میشه ،منتها باید از تنظیمات کارت گرافیک Catalyst Control Panel اون Application ی که میخواید با گرافیک Amd اجرا بشه بذاریدش روی حالت High Performance....بقیش حله....مشکل اسلیپ که در 4540 بوده رو من اصلا باش برخورد نکردم و اصلا نمیدونم چی هست! چون باش کار نکردم...اما Sleep لبتاب من هیچ مشکلی نداره...تاکید میکنم هیچ مشکلی...

ورژن کارت گرافیک من 13.9 و ویندوز 8 نصب کردم...
    حالا شما یه جستجویی بکنید شاید با رم بالاتر پیدا کردید...یا اینکه یه خورده صبر کنید با کانفیگ بالاتر عرضه بشه...
    ببنید شما وقتی وارد سایت Hp میشید و قسمت Download Drivers رو میارید بهتون میگه اسم لبتاب رو وارد کنید،حالا که اسم لبتاب رو وارد کردید میگه برای چه ویندوزی میخواید درایور هاشو دانلود کنید؟!

یا 8.1؟
    من که ویندوز 8.1 تا حالا نصب نکردم،8Enterprise نصب کردم خیلی راضیم...
    قاعدتا نباید مشکلی با 8.1 داشته باشه،چون تا الان با 8 نداشته...فکر نمیکنم خیلی فرق باشه بین 8 و 8.1
    دوستانی که 8.1 ریختن یه آمار بدن ببینیم مشکلی چیزی نداره کسی؟!

16. این کاربر از Kaveh619 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 80 123451151 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •