تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 80 اولاول 123456781454 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 796

نام تاپيک: کلوپ Hp سری Probook مدل 450

اگه نباشه جاش خالی می مونه misagh8900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اسپکه

پيش فرض

آقا این مدل میتونه pes و fifa رو اجرا کنه؟؟

پروفشنال oOomid.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    گـنـبـد کـاووس 0172

پيش فرض

آقا این مدل میتونه pes و fifa رو اجرا کنه؟؟
    آره داش همین الان داشتم pes 2014 بازی میکردم دو نفره با داداشم
    fifa رو هم فکر میکنم بدون مشکل اجرا بکنه .. فارکرای رو هم گذاشتم تمیز و روون بالا آورد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام . من میخام این لپ تاپ رو بخرم.تو این مدت که با این لپ تاپ کار کردین راضی بودین؟این لپ تاپ بهتره یا لنوو z510 ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

من این لپ تاپ را خریدم ازش راضیم . سرعت خوب و وزن مناسب و گرافیک مناسب . من core i5 را خریدم و همان جا 4 گیگ رم اضافه کرد که قیمتش شد 2 میلیون . من z510 را دیدم . فراموش نکن این لپ تاپ ویندوز نداره و هزینه با ویندوز اورجینال در حدود 250 تا 300 هزار بیشتر است. پس هرجا خواستی بخری یک نمونه که ویندوز نصب داره ببین . من از کیفیت تصویر z510 خوشم نیومد .گول هاراد یک ترابایت را نخور . با 220 تومان میتونی یک هارد 1 ترابایت اکسترنال بخری. در محدوده قیمت 2 میلیون مناسب هستش . اگر خریدی اپلیکشن خود hp را از سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کن

5. 2 کاربر از koroush_rahimi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال oOomid.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    گـنـبـد کـاووس 0172

پيش فرض

من این لپ تاپ را خریدم ازش راضیم . سرعت خوب و وزن مناسب و گرافیک مناسب . من core i5 را خریدم و همان جا 4 گیگ رم اضافه کرد که قیمتش شد 2 میلیون . من z510 را دیدم . فراموش نکن این لپ تاپ ویندوز نداره و هزینه با ویندوز اورجینال در حدود 250 تا 300 هزار بیشتر است. پس هرجا خواستی بخری یک نمونه که ویندوز نصب داره ببین . من از کیفیت تصویر z510 خوشم نیومد .گول هاراد یک ترابایت را نخور . با 220 تومان میتونی یک هارد 1 ترابایت اکسترنال بخری. در محدوده قیمت 2 میلیون مناسب هستش . اگر خریدی اپلیکشن خود hp را از سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کن
    داداش همه لپ تاپ ها صفحه نمایششون اینطوریه ؟ یا بخاطر مات بودنشه از روبرو خیلی خوبه اما از زاویه که نگاه میکنی زیاد چنگی به دل نمیزنه من تا بحال لپ تاپ نداشتم نمیدونم
    در ضمن اگر میدونی لطف کن بگو فینگر پرینتش رو چطور راه بندازم ویندوزم 8.1 هست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

خوب من تا رنج 2 میلیون به شما قیمت دادم اگر بیشتر هزینه میخواهی کنی باید بری سراغ سونی . من شاید 15 یا 16 بار در سال لپ تاپ میخرم برای دوستان و همکارانم . بستگی به کاربر داره که بخواهد جه استفاده کنه. من نمیدانم شغل شما و رشته کاری شما چیه ؟ ولی این ایراد مات بودن صفحه نمایش که شما مطرح کردی برای من یگی از اولویت هاست . من در اداره سونی دارم 3.5 میلیون پولش شفاف بودنش خیلی من اذیت میکنه . 1 - چشم را زود خسته میکنه 2- در نور محیط که آفتاب هستش نمیتوانم کار کنم البته نه خیلی مات حالت black light منظور م هستش. در مورد فینگر پرینتش من استفاده نمیکنم . ولی شما میتوانی استفاده کنی بد نیست ولی اگر پسورد بذاری بهتره . نرم افزار HP Support Assistant را نصب کن تا سخت افزار را آپدیت کنی. اگر مورد استفادت بگی میتونم بهتر راهنمایت کنم

8. 2 کاربر از koroush_rahimi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

خوب من تا رنج 2 میلیون به شما قیمت دادم اگر بیشتر هزینه میخواهی کنی باید بری سراغ سونی . من شاید 15 یا 16 بار در سال لپ تاپ میخرم برای دوستان و همکارانم . بستگی به کاربر داره که بخواهد جه استفاده کنه. من نمیدانم شغل شما و رشته کاری شما چیه ؟ ولی این ایراد مات بودن صفحه نمایش که شما مطرح کردی برای من یگی از اولویت هاست . من در اداره سونی دارم 3.5 میلیون پولش شفاف بودنش خیلی من اذیت میکنه . 1 - چشم را زود خسته میکنه 2- در نور محیط که آفتاب هستش نمیتوانم کار کنم البته نه خیلی مات حالت black light منظور م هستش. در مورد فینگر پرینتش من استفاده نمیکنم . ولی شما میتوانی استفاده کنی بد نیست ولی اگر پسورد بذاری بهتره . نرم افزار HP Support Assistant را نصب کن تا سخت افزار را آپدیت کنی. اگر مورد استفادت بگی میتونم بهتر راهنمایت کنم
    آقای رحیمی دوستان که خیلی از مدل 4540HP ناراضی هستند به خصوص در این تایپیک
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مشکلات 4540 را این لپ تاپ نداره؟
    باطری این لپ تاپ چقدر شارژ نگه می داره؟
    مشکل خاصی اگه داره بفرمایید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

1- hp 4540 از hp 450 سنگین تر است2-اصفحه نمایش آن گیفیت پایین تری داره3- کارت گرافیکش هم از hp 450 پایین تر است . تمامی لپ تاپ ها معمولا باطری 4 سل یا 6 سل . hp 450 6 سل هستش و hp4540 4 سل هستش . درمورد hp 450 من خودم 3.5 با هاش کار کردم ولی هنوز شارژ داشتم. تنها مشکلی که من دیدم در hp 450 رنگش که اثر انگشت روی آن میمونه که با یک دستمال مرطوب و یک فرچه ملایم اثر انگشت از بین میره . در این محدوده قیمت خوبه . اگر لپ ناپ های مدلهای ACER را ببینی نظرت عوض میشه

آخر فروم باز sAeEd_kHaAn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اینور آب

پيش فرض

1- hp 4540 از hp 450 سنگین تر است2-اصفحه نمایش آن گیفیت پایین تری داره3- کارت گرافیکش هم از hp 450 پایین تر است . تمامی لپ تاپ ها معمولا باطری 4 سل یا 6 سل . hp 450 6 سل هستش و hp4540 4 سل هستش . درمورد hp 450 من خودم 3.5 با هاش کار کردم ولی هنوز شارژ داشتم. تنها مشکلی که من دیدم در hp 450 رنگش که اثر انگشت روی آن میمونه که با یک دستمال مرطوب و یک فرچه ملایم اثر انگشت از بین میره . در این محدوده قیمت خوبه . اگر لپ ناپ های مدلهای ACER را ببینی نظرت عوض میشه
    ببخشیدا داداش ولی اطلاعات اشتباه دارین میدین
    4540 فقط 4 گرم سنگینتره
    باطری 4540 هم 6 سل هست
    کیفیت ساخت و مقاومت بدنه 4540 بالاتره

12. این کاربر از sAeEd_kHaAn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hojat.n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    فضا

پيش فرض

من خودم 4540 داشتم باتریش 6 سلولی هست کیفیت ساختش فوق العاده خوبه ،اثر انگشت جذب نمیکنه.خیلی خوشگله.تنها مشکلش از لحاظ گرافیکشه وگرنه مشکله دیگه ای نداره اگه گیم براتون مهمه 450 بخرین
    Last edited by hojat.n; 18-01-2014 at 22:07.

14. این کاربر از hojat.n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •