تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 36 از 36

نام تاپيک: مشکل در لود سی دی. یندوز 8 - 64.بیت

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سیستم شما به نسل چهارم پردازنده اینتل مجهزه و اصلا قدیمی به حساب نمیاد.
    از پورت usb2 برای بوت استفاده کنید (و نه usb3). تو تنظیمات بایوس دنبال تنظیمات usb بگردید و اگر گزینه ای دیدی که legacy توش بود انتخاب کنید.
    با چه نرم افزاری ایزو رو به فلش منتقل کردید؟ ترجیحا از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که آموزشش هم تو لینک اومده استفاده کنید.انگلیسیه اما آموزش ویدیوی تو یوتیوب داره.
    easy2boot از rmprepusb برای بوتیبل کردن فلش استفاده میکنه که 100 درصد سیستمها رو بوتیبل میکنه(چون شیوه های متفاوتی داره برای رنج مختلف سیستمها)

یه بار دیگه پست قبلی منو بخونید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باید تو تنظیمات بایوس یکم بچرخید.مشکل اصلی شما تنظیمات بایوسه.بایوس یعنی زیر ساخت اصلی ورودی و خروجی سیستم که مشکل شما هم الان همینه.
    مدل دقیق لپ تاپ رو بگید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سیستم شما به نسل چهارم پردازنده اینتل مجهزه و اصلا قدیمی به حساب نمیاد.
    از پورت usb2 برای بوت استفاده کنید (و نه usb3). تو تنظیمات بایوس دنبال تنظیمات usb بگردید و اگر گزینه ای دیدی که legacy توش بود انتخاب کنید.
    با چه نرم افزاری ایزو رو به فلش منتقل کردید؟ ترجیحا از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که آموزشش هم تو لینک اومده استفاده کنید.انگلیسیه اما آموزش ویدیوی تو یوتیوب داره.
    easy2boot از rmprepusb برای بوتیبل کردن فلش استفاده میکنه که 100 درصد سیستمها رو بوتیبل میکنه(چون شیوه های متفاوتی داره برای رنج مختلف سیستمها)

یه بار دیگه پست قبلی منو بخونید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باید تو تنظیمات بایوس یکم بچرخید.مشکل اصلی شما تنظیمات بایوسه.بایوس یعنی زیر ساخت اصلی ورودی و خروجی سیستم که مشکل شما هم الان همینه.
    مدل دقیق لپ تاپ رو بگید.
    مرسی از راهنماییتون
    من فلش رو با با نرم افزار runfus یا یه همچین چیزی بوتیبل کردم که آموزشش رو از همین سایت گرفتم.. مطمئنم درست بوتیبل شده چون تونستم با همون فلش ویندوز یه سیستم acer aspire 5610z که خیلی قدیمیه رو عوض کنم.
    وارد بایوس سیستم قدیمیه که میشدم دقیقا فلش و اسمش رو میشناخت و تونستم ویندوز رو عوض کنم. حالا باید بگردم توی سیستم جدیدم ببینم کجای بایوس باید دستکاری بشه
    باز هم ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    فردیس کرج

پيش فرض

سلاام

سلام اگر مطمعن هستید که نوع بوت با Oerationg System یا سیستم عامل شما هماهنگی داره وارد تنظیمات بایوس بشید.

سپس بوت رو روی USB ی قرار بدید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    فردیس کرج

پيش فرض

سلاام دوباره...
    یه راه دیگه هم هست از طریق برنامه Acronis که Windows XP Patch داره استفاده کن

بدرووووود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من هر جوری بود فایل ایزو ویندوز رو به فلش انتقال دادم اما مشکل اصلی اینجاست که توی بایوس شناخته نمیشه وقتی سی دی رام اکسترنال هم وصل می کنم توی بایوس نشونش نمیده اما توی محیط ویندوز هم یو اس بی و هم سی دی رام اکسترنال کار میکنه ... توی بایوس اینا رو می نویسه
    :FDD
    HDD:
    CD ROM:
    USB
    (و یه سری حروف انگلیسی) HDD: hitachi

WINDOWS BOOT MANAGER
    که با توجه به موارد بالا خبری از usb نیست چون جلوی usb هیچی ننوشته
    همون usb رو هم که میذارم بوت اول، ویندوز بالا میاد
    چکار کنم
    حالا سیستمم usb توی بایوس کار میکنه. ویندوز 8 و 7 رو گذاشتم توی دی وی دی رام اکسترنال و دی وی دی رام رو گذاشتم اولین بوت. اما بدون هیچ پیغامی دوباره وین قبلی بالا میاد. موندم چکار کنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

کسی نبود ؟ چرا هیچکس نیست ؟

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •