تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 36

نام تاپيک: مشکل در لود سی دی. یندوز 8 - 64.بیت

کاربر فعال انجمن گنولینوکس Ali_RNT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

احتمال زیاد پس مال همون دی وی دی رام هستش...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

احتمال زیاد پس مال همون دی وی دی رام هستش...
    خب پس چرا هارد رو شناسایی نمی کنه؟
    من می خوام ویندوزم رو عوض کنم چکار کنم؟

حـــــرفـه ای FerineFast's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    IL

پيش فرض

خب پس چرا هارد رو شناسایی نمی کنه؟
    من می خوام ویندوزم رو عوض کنم چکار کنم؟
    خب من همین کار رو می کنم که این ارور رو میده Us the another instalation disk that says 64 bit. When you insert in windows set

قبل از اینکه ویندوز بالا بیاد که اصلا نمی تونم سی دی رو لود کنم. نمی دونم چرا نمی خونه سی دی رو...
    وقتی می رم توی بایوس اصلا مدل سی دی رام رو نمیشناسه فقط مینویسه cd. یا اگه هارد رو وصل کنم مینویسه hdd. ولی مودلش رو نمیزنه در صورتیکه باید نام کامل هر دیوایسی رو جلوش بنویسه
    نه لزومی نداره اسم کامل بنویسه
    من پیشنهادم اینه که فایل های نصب رو روی یک فلش بریزید و بعد از boot able کردن فلش سیستم رو با فلش بوت کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

نه لزومی نداره اسم کامل بنویسه
    من پیشنهادم اینه که فایل های نصب رو روی یک فلش بریزید و بعد از boot able کردن فلش سیستم رو با فلش بوت کنید.
    من تا الان ندیدم سیستمی دیوایسی رو بشاسه ولی اسم اونو ننویسه (مخصوصا توی باویس)
    من همین سی دی و س دی رام رو به یه لپ تاپ دیگه زدم هم از توی سی دی می شد نصب کرد هم از طریق بوت. و حالا مطمئنم که مشککل از ویندوزمه...
    اگه فایلهای نصبی ویندوز رو بریزم روی فلش بعد چجوری باید bootable اش کنم...
    اگه بخوام بافلش نصب کنم از توی محیط ویندوز باید اجراکنم یا قبل از بالا امدن ویندوز؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

با درود. لب تاپ سامسونگ، ویندوز 8 - 64 بیت اورجینال.
    1. سی دی ویندوز 8, 64 بیت رو که توی سی دی رام اکسترنال میزارم هر کار می کنم نمیره به ضمراحل نصب. وارد بایوس هم که میشم بوت اول رو سی دی رام تنظیم میکنم اما جالب اینجاست که توی بایوس جلوی سی دی رام مدلش رو نمینویسه فقط نوشته. Cd. هارد رو هم که وصل میکنم فقط مینویسه hdd
    2. وقتی سی دی رو از توی ویندوز اجرا می کنم این ارور رو میده
    Us the another instalation disk that says 64 bit. When you insert in windows set up will restrart
    2 تا سی دی گزاشتم همین ارور رو میده
    لطفا راهنایی کنید
    اینکه چرا از dvd اکسترنال بوت نمیشید به علت اینه که بایوس درایوری برای شناسایی و خواندن dvd در هنگام بوت نداره(به احتمال زیاد)

یه قانون کلی در مورد همه ویندوزها وجود داره.اگر شما بخواید از خود ویندوز اقدام به نصب مجدد ویندوز بکنید فقط موقعی اجازه اینکارو دارید که از همون dvd نصب اولیه استفاده کنید.
    این ارور میگه این dvd با ویندوز نصب شده مغایرت داره.(حالا از روی شماره سریال متوجه میشه یا چیز دیگه اطلاع دقیقی ندارم)

شما فقط میتونید با بوت از رسانه نصب(dvd یا فلش یا ...) اقدام به نصب تازه کنید.برای آپگرید طبیعتا همچین محدودیتی نداریم.توصیه میکنم از dvd ویندوز ۸.۱ استفاده کنید.

من برای نصب سیستم عامل یا از هارد اکسترنال usb استفاده میکنم یا مستقیما محتویات dvd رو کپی میکنم رو هارد و نصاب رو از روی هارد راه اندازی میکنم.سیستم بوت کامپیوتر من در پست زیر آورده شده :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منتهی سر و کله زدن با boot manager ها پیچیدگیهای خاص خودشو داره.راحتترین شیوه برای شما استفاده از نرم افزار [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست.یه فلش ۸ گیگ یا بالاتر رو برای نصب ویندوز استفاده کنید.
    اگر تو تنظیمات Bios گزینه ای به نام Boot mode دارید اونو به Legacy support تغییر بدید.
    در برخی از سیستمها که از بوت امن پشتیبانی دارند باید گزینه بوت امن رو در بایوس جهت نصب از رسانه خارجی موقتا غیرفعال کنید(UEFI یا secureboot)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اینکه چرا از dvd اکسترنال بوت نمیشید به علت اینه که بایوس درایوری برای شناسایی و خواندن dvd در هنگام بوت نداره(به احتمال زیاد)

یه قانون کلی در مورد همه ویندوزها وجود داره.اگر شما بخواید از خود ویندوز اقدام به نصب مجدد ویندوز بکنید فقط موقعی اجازه اینکارو دارید که از همون dvd نصب اولیه استفاده کنید.
    این ارور میگه این dvd با ویندوز نصب شده مغایرت داره.(حالا از روی شماره سریال متوجه میشه یا چیز دیگه اطلاع دقیقی ندارم)

شما فقط میتونید با بوت از رسانه نصب(dvd یا فلش یا ...) اقدام به نصب تازه کنید.برای آپگرید طبیعتا همچین محدودیتی نداریم.توصیه میکنم از dvd ویندوز ۸.۱ استفاده کنید.

من برای نصب سیستم عامل یا از هارد اکسترنال usb استفاده میکنم یا مستقیما محتویات dvd رو کپی میکنم رو هارد و نصاب رو از روی هارد راه اندازی میکنم.سیستم بوت کامپیوتر من در پست زیر آورده شده :

منتهی سر و کله زدن با boot manager ها پیچیدگیهای خاص خودشو داره.راحتترین شیوه برای شما استفاده از نرم افزار [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست.یه فلش ۸ گیگ یا بالاتر رو برای نصب ویندوز استفاده کنید.
    اگر تو تنظیمات Bios گزینه ای به نام Boot mode دارید اونو به Legacy support تغییر بدید.
    در برخی از سیستمها که از بوت امن پشتیبانی دارند باید گزینه بوت امن رو در بایوس جهت نصب از رسانه خارجی موقتا غیرفعال کنید(UEFI یا secureboot)
    مرسی بابت راهنمایی جامع و کامل و البته یکم گیج کننده ...
    یعنی اولین کار اینه که من یه ویندوز 8 رو روی فلش یه کپی پیست ساده کنم بدون هیچ نرم افزاری ؟ بعدش چکار باید کرد؟
    حالا یه سر به اون تاپیکتون هم میزنم شاید چیزی دستگیرم بشه چون یه نگاه کلی که انداختم انگار یکم سخت بود.

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    IL

پيش فرض

در تاپیک زیر کامل و البته ساده توضیح داده شده :

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

داداش دستت درد نکنه این خیلی خوبه اما خب ویندوز 8 هم جواب میده دیگه ...

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    IL

پيش فرض

بله همه ویندوز ها جواب میده از XP و 2003 تا 8.1 و 2012

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

مرسی ... اگه ویندوز 8 رو نصب کنم بعد واسه اپدیت می تونم مستقیم از نت اپ کنم یا باید 8.1رو دوباره از طریق فلش بریزم؟ ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •