تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: مشاوره خرید مانیتور عالی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض مشاوره خرید مانیتور عالی

مانیتوری که چشم رو کمتر اذیت کنه و عالی باشه چیزی هست یا نه ؟؟تا هر قیمتی؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من پیشنهادم مانیتور ips جدید lg هست . پنلش ips هست . کیفیت رنگهاش عالیه و رنگها رو فوق العاده طبیعی نشون میده.زاویه دید وسیعی داره . مجهز به ورودی های hdmi و dvi هست . full hd هست. به دلیل داشتن ویژگی super resolution میتونی تصاویری با کیفیت sd رو با این مانیتور با کیفیت hd ببنی بدون اینکه تصویر مورد نظرت دچار افت کیفیت بشه .
    Last edited by alilosting; 21-12-2013 at 13:41.

آخر فروم باز ali_phd71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    omidiyeh

پروفشنال raeesi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

من خودم اخیرا Asus vx239H سایز ۲۳ اینچ خریدم و واقعا ازش راضیم.
    مدل ۲۷ اینچش هم توی بازار هست.
    مدل ۲۲ اینچ هم که دوستمون همین بالا گذاشتن.

اسپیکر داخلی + ۲ پرت HDMI با قابلیت پشتیبانی از MHL با یک پرت DSub و ورودی اسپیکر و خروجی هدفون و کلی امکانات نرم‌افزاری بنظرم هیچ مانیتوری با این کیفیت و قیمت حدود ۱ تومن نمیتونی توی بازار پیدا کنی (با ۳ سال گارانتی ویستا)

کاربر فعال انجمن لپ تاپ امیر تتلو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

دوست عزیز asus بهترین مانیتور هارو از لحاظ کیفیت داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام دوستان میخوام یه مانیتور بگیرم برا دیدن فیلم کیفیتش خیلی مهمه بالای 20 اینچ قیمت هم تا 700
    چی رو پیشنهاد میدین؟

پروفشنال Khan gholi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

والا اینکه ایسوس از همه برتر هست مشخصه ولی رنج قیمتش هم خیلی بالاست(ایسوس 900 سامسونگ 740 و الجی 650).سامسونگ هم که از پنل PLS استفاده می کنه و جالب نیست.میمونه الجی که با توجه به قیمت عالی هست
    من همین دیروز مانیتور 23MP65HQ رو به قیمت 655 خریدم.واقعا فوق العاده است.الان پست دوم این همین صفحه رو همش رو تو یک خط اورده که باعث میشه چشمتون بیشتر کارکنه.رنگ به شدت زیباست.زاویه دید خیلی عالی هست فقط از زاویه خیلی زیاد کمی تیره میشه.فقط یک مقدار نور سفید زیاده که برای خوندن متن یک دکمه داره به نام حالت خواندن که می تونید صفحه رو به حالت کمی مات و مات بیشتر تغییر بدید

آخر فروم باز mmf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام دوستان میخوام یه مانیتور بگیرم برا دیدن فیلم کیفیتش خیلی مهمه بالای 20 اینچ قیمت هم تا 700
    چی رو پیشنهاد میدین؟
    برای شما من پیشنهادم ال جی 23mp65hq هست با قیمت 640 تا 660 در شهر های مختلف با 2 سال گارانتی مادیران
    در این قیمت بهترین مانیتور هست رقیبش هم asus vx239h هست که به نظر من مثل هم هستند فقط ایسوس یه امکاناتی بیشتر داره البته قیمت جهانیشون نزدیک به هم هست ولی ال جی چون تولید داخله ارزونتر هست ایسوس ارزش خرید نداره تازه گارانتیش هم ایسوس بسیار بدردنخور هست از لحاظ عمر هم هیچی ال جی نمیشه
    لیسوس فقط در صورتی توصیه میشه که شما دنبال مانیتورهای tn باشید که 1 میلی ثانیه خاکستری هست مثل مدل vx238 ولی خوب چون شما برای فیلم میخواین و ممکنه از زوایای مختلف و حتی دراز کشیده نگاه کنید همون ال جی گزینه خوبی هست قیمتش عالیه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

برای شما من پیشنهادم ال جی 23mp65hq هست با قیمت 640 تا 660 در شهر های مختلف با 2 سال گارانتی مادیران
    در این قیمت بهترین مانیتور هست رقیبش هم asus vx239h هست که به نظر من مثل هم هستند فقط ایسوس یه امکاناتی بیشتر داره البته قیمت جهانیشون نزدیک به هم هست ولی ال جی چون تولید داخله ارزونتر هست ایسوس ارزش خرید نداره تازه گارانتیش هم ایسوس بسیار بدردنخور هست از لحاظ عمر هم هیچی ال جی نمیشه
    لیسوس فقط در صورتی توصیه میشه که شما دنبال مانیتورهای tn باشید که 1 میلی ثانیه خاکستری هست مثل مدل vx238 ولی خوب چون شما برای فیلم میخواین و ممکنه از زوایای مختلف و حتی دراز کشیده نگاه کنید همون ال جی گزینه خوبی هست قیمتش عالیه
    ممنون از راهنماییتون lg گرفتم بسیار راضیم

10. این کاربر از 4030saeed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال raeesi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

این دوستمون که خریدشونو انجام دادن و خدارو شکر که راضی هستند اما مطابق فرمایشات شما، بنده و بقیه دوستانی که با وجود وقت گذاشتن و بررسی مانیتورهای مختلف باز هم رفتیم و ایسوز خریدیم، کم‌اطلاع که چه عرض کنم، رسما الاغ بودیم دیگه!
    وب‌سایت‌ها و انجمن‌های ایرانی و پارسی‌زبان رو بیخیال، ممکنه مثل بنده بی‌سواد باشند، توصیه می‌کنم نیم‌نگاهی به وب‌سایت‌ها و انجمن‌های انگلیسی‌زبان بندازید و ببینید اونجا پس از بررسی، کدوم‌هارو بیشتر می‌پسندند؟ چرا بین گیمرها و حتی افرادی مثل طراح‌ها و گرافیست‌ها محصولات ایسوز طرفدارهای بیشتری داره؟
    من خودم هم موقع انتخاب مانیتور یکی از گزینه‌هایی که چشممو گرفته بود، یکی از مدل‌های ال‌جی بود که امکاناتی در حد Asus VX239H عرضه می‌کرد و قیمتی حدود ۱۰۰ تومن گرونتر از ایسوز داشت و بعد از یک ماه بررسی رویوها و نظرات کاربرهای واقعی، دیدم کفه ترازو به‌سمت ایسوز سنگین‌تره.
    وقتی میخوایم بین ۲ محثول یک شرکت مقایسه کنیم، اول ببینیم آیا اون ۲ محصول توی یک رده هستند یا نه؟
    وگرنه بین تویوتا کرولا و بنز اس500 طبیعیه که کرولا هم امکانات بدیهی رو ارایه میکنه و سواری نرمی هم داره. ولی آیا قابل قیاسن؟
    Last edited by raeesi; 09-03-2015 at 23:56.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •