تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 13 از 13

نام تاپيک: مشاوره خرید مانیتور عالی

آخر فروم باز mmf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

این دوستمون که خریدشونو انجام دادن و خدارو شکر که راضی هستند اما مطابق فرمایشات شما، بنده و بقیه دوستانی که با وجود وقت گذاشتن و بررسی مانیتورهای مختلف باز هم رفتیم و ایسوز خریدیم، کم‌اطلاع که چه عرض کنم، رسما الاغ بودیم دیگه!
    وب‌سایت‌ها و انجمن‌های ایرانی و پارسی‌زبان رو بیخیال، ممکنه مثل بنده بی‌سواد باشند، توصیه می‌کنم نیم‌نگاهی به وب‌سایت‌ها و انجمن‌های انگلیسی‌زبان بندازید و ببینید اونجا پس از بررسی، کدوم‌هارو بیشتر می‌پسندند؟ چرا بین گیمرها و حتی افرادی مثل طراح‌ها و گرافیست‌ها محصولات ایسوز طرفدارهای بیشتری داره؟
    من خودم هم موقع انتخاب مانیتور یکی از گزینه‌هایی که چشممو گرفته بود، یکی از مدل‌های ال‌جی بود که امکاناتی در حد Asus VX239H عرضه می‌کرد و قیمتی حدود ۱۰۰ تومن گرونتر از ایسوز داشت و بعد از یک ماه بررسی رویوها و نظرات کاربرهای واقعی، دیدم کفه ترازو به‌سمت ایسوز سنگین‌تره.
    وقتی میخوایم بین ۲ محثول یک شرکت مقایسه کنیم، اول ببینیم آیا اون ۲ محصول توی یک رده هستند یا نه؟
    وگرنه بین تویوتا کرولا و بنز اس500 طبیعیه که کرولا هم امکانات بدیهی رو ارایه میکنه و سواری نرمی هم داره. ولی آیا قابل قیاسن؟
    دوست عزیز من نمیگم ایسوس بده ولی با توجه به تمام جوانب برای اون دوستمون ال جی بهتر بود ممکنه من به یکی دیگه بگم برو ایسوس بخر بستگی به شرح حال داره
    ولی ایشون برای فیلم میخواستن که زاویه دید خیلی مهم هست و قیمت هم گفتن تا 700 گزینه موجود ال جی 23mp65hq بود با قیمت حدود 640 تومان که به نظر من بهترین انتخاب بود برای ایشون رقیبش از ایسوس vx239h هست که حدود 240 تومان گرونتر هست (کم پولی نیست میتونه یه اسپیکر لاجیتک به سیستمش اضافه کنه) که به نظر بنده اصلا ارزش خرید نداره در کشور های خارجی هم قضیه فرق میکنه اونجا قیمت همین ال جی با همون ایسوس تفاوت اندکی داره همین مانیتور ال جی هم تابستان قیمتش 860 بود الان قیمتش اومده پایین و ارزش خرید پیدا کرده ضمن این که گارانتی در کشورهای خارجی معنی داره ولی در ایران گارانتی مادیران که خوب هست ولی ویستا رو شما برو از اونایی که باهاش سرو کار داشتن یه سوال بکن ببین چند تا شون راضی بودن
    هم ال جی هم سامسونگ هم ایسوس هم بقیه برند ها خوب هستن ولی بستگی به شرایط فرد داره که کدوم برند و کدوم مدل براش خوبه شما وقتی میخوای یه جنس بخری باید به گزینه های زیر توجه کنی
    1-کیفیت برتر
    2-قیمت کمتر
    3-تحویل به موقع
    4-خدمات پس از فروش

پروفشنال years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دنبال خرید Asus mx239h هستم برای خرید چطوره؟

در آغاز فعالیت hncboys's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    HNC=Hashtgerd New City

پيش فرض

سلام یه مانتور میخام 22-27 اینچ حد قیمت 1.5میلیون برای بازی و فیلم
    لطفا کسی پیشنهادی داره بده

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •