تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 70 اولاول ... 345678910111757 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 692

نام تاپيک: کلوپ Asus Fonepad 7 ME372CG

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوست عزیز لطفا دیگه بحث تعریف این تبلت رو تموم کنید . من الان دارم با این تبلت تایپ میکنم و بگم در کل تبلت راضی کننده ای هست . هر قشر رو بخوبی میتونه راضی کنه اما دیگه نه در حد محشر و فوق فوق العاده
    مثلا کیفیت دوربین و اسپیکراش بده و من با اینکه ۷۰۰ تمن دادم به این تبلت اما نمیخوام از خریدم خیلی تعریف کنم. اما در کل نسبت به قیمتش خیلی عالیه و خریدن همرده هایی مثله برند سامسونگ کار غیر عاقلانه ایه

2. 4 کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه blogmax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    ناکجا ویران شده

پيش فرض

دوستان گرامی در مورد این تبلت من یک گروه ایجاد کردم هرکس بخواد میتونه در گروه ثبت نام کنه : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. این کاربر از blogmax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام بر همه دوستان
    من یه تبلت می خواستم بگیرم تا 800 تومن با تشکر از کامنت های همتون نتیجه گیریم موند سر این دو مدل
    asus fonepad 7 me372cg and lenovo a3000h
    با توجه به کانفیگشون ایسوز خیلی قوی تره اما من سره چند مورد نمی تونم تصمیم قطعی بگیرم
    1- با اینکه تمامی شواهد نشون میده مانیتور ایسوز بهتره اما سایت نت بوک چک بهش امتیاز 74 رو داده در مقابل 84 لنوو برای من هم مانیتور خیلی مهمه چون اصلا میخواستم گوشی بگیرم اما سر کوچیکی مانیتورشون نظرم اومد رو تبلت
    2- کیفیت ساخت بدنه لنوو که ضاهرا بهتره مخصوصا قسمت پشت
    3- 100 تومن اختلاف قیمت
    4- هارد 16 لنوو
    لطفا با جوابهای منطقی و کارشناسیتون کمکم کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hosseinspell's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Maku

پيش فرض

کامنت های قبلی رو بدقت بخونید بعد سوال کنین.....درمورد نوت بوک چک بگم که زمانی که من میخواستم لپ تاپ بگیرم به این سایت مراجعه کرده بودم و اونجا کلا لپ تاپ من رو تو وضعیت بدی نشون میداد و حتی برای بازی bf3 نمره 24 داده بود ولی من الان bf4 رو اولترا بازش میکنم هدف از این حرفم این بود که بگم به اونا ربطی نداره خودتون کانفیگ های دو تبلت رو جلوتون بزارین و بدون ارفاق مقایسه کنین تو این زمینه بنچ مارک از اهمیت بالایی برخورداره.

7. این کاربر از Hosseinspell بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

سلام دوستان خوبم
    من مدتی هست این تبلت رو خریدم
    میخوام بدونم چطور باید نرم افزارها رو روی مموری کارت نصب کنم چون حافظه داخلی فقط 4 گیگابایت ظرفیت داره و سریع پر میشه
    در ضمن من تبلت رو اپدیت کردم ورژن آندروید شد 4.3 چطور میتونم برش گردونم همون 4.2 ؟
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hosseinspell's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Maku

پيش فرض

واسه چی میخوایی برگردونی به 4.2؟

کسی آسفالت 8 رو رو این تبلت بازی کرده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

کامنت های قبلی رو بدقت بخونید بعد سوال کنین.....درمورد نوت بوک چک بگم که زمانی که من میخواستم لپ تاپ بگیرم به این سایت مراجعه کرده بودم و اونجا کلا لپ تاپ من رو تو وضعیت بدی نشون میداد و حتی برای بازی bf3 نمره 24 داده بود ولی من الان bf4 رو اولترا بازش میکنم هدف از این حرفم این بود که بگم به اونا ربطی نداره خودتون کانفیگ های دو تبلت رو جلوتون بزارین و بدون ارفاق مقایسه کنین تو این زمینه بنچ مارک از اهمیت بالایی برخورداره.
    حرف شما متین اما سایت نت بوک چک هم سایت معروف و معتبری است شما خودت شده مانیتوراشون رو کنار هم مقایسه کنی من گیرم همین مانیتوره برای بقیه موارد میشه با رم و کاور قضیه رو حل کرد

11. این کاربر از shukhinemikoni بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام دوستان خوبم
    من مدتی هست این تبلت رو خریدم
    میخوام بدونم چطور باید نرم افزارها رو روی مموری کارت نصب کنم چون حافظه داخلی فقط 4 گیگابایت ظرفیت داره و سریع پر میشه
    در ضمن من تبلت رو اپدیت کردم ورژن آندروید شد 4.3 چطور میتونم برش گردونم همون 4.2 ؟
    ممنون
    وقتی بری تنظیمات و از اونجا برنامه هارو لمس کنی لیستی از برنامه های نصب شده رو برات میاره و میتونی با کشیدن صفحه به چپ و راست لیست دانلود شده ها و ریلودد و ... رو ببینی.
    حالا با انتخاب هر برنامه ای که تو لیست نصب شده ها یا دانلود شده ها قرار داره میتونی از صفحه ی باز شده گزینه ی انتقال به مموری رو انتخاب کنی و در این صورت به حافظه منتقل میشه
    یه آپدیت ۴۰ و خورده ای مگابایت هم ریلیز شد ک با نصب اون مشکلات 4.3 برطرف میشه

13. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

راستی دوستان این باطریش خراب نمیشه؟ اگه خراب بشه چیکار باید کرد؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

واسه چی میخوایی برگردونی به 4.2؟

کسی آسفالت 8 رو رو این تبلت بازی کرده؟
    من نصب کردم. ولی اجرا نمیشود.
    فکر میکنم برای اجرا باید یک اکانت وارد کنیم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •