تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 68 از 70 اولاول ... 185864656667686970 آخرآخر
نمايش نتايج 671 به 680 از 692

نام تاپيک: کلوپ Asus Fonepad 7 ME372CG

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

دوستان اگه امکانش هست یکی روش روت برای اندروید 5 رو توضیح بده.من پستهای قبلی و xda رو خوندم ولی نتونستم.هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام امروز باتری تبلتم دچار مشکل شده وقتی از شارپز در اوردم صد در صد بود و تا اخر رو صد در صد موند تا بعداز مدتی کارکردن خاموش شد بدون هیچ اخطاری دوبره صفر شد گذاشتم تو شارژ بعد از سه ساعت دوبار شارژ شد ولی دوبار رو همون صد در صد گیر کرده این مشگل از کجا میتونه باشه

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام امروز باتری تبلتم دچار مشکل شده وقتی از شارپز در اوردم صد در صد بود و تا اخر رو صد در صد موند تا بعداز مدتی کارکردن خاموش شد بدون هیچ اخطاری دوبره صفر شد گذاشتم تو شارژ بعد از سه ساعت دوبار شارژ شد ولی دوبار رو همون صد در صد گیر کرده این مشگل از کجا میتونه باشه
    ورژن اندروید؟
    با یه ریست فکتوری درست میشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

اگر با ریست فکتوری درست میشد اینجا دیگه پست نمیذاشتم

اگه نباشه جاش خالی می مونه Amir 3d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام این تاپیک رو دیدم تا جواب دیگر دوستان کلی میگم
    ببینید باطری باد کرده و یا فرو رفتگی نداره
    باطری لیتیوم یک عمری داره عمرش هم به فاکتور هایی بستگی داره
    1.تعداد دفعات شارژ یعنی حتی الکی بزنی به شارژ و بکشی از عمرش کاسته میشه
    2.کار کردن با گوشی،لپتاب،تبلت و... در هنگام شارژ که ممکنه در بعضی موارد مثلا بازی فشار بیاره و مسلما اون وسیله داغ میکنه
    یک مثال بارز همه گیر بازی کلش که مخصوصا با وای فا در شارژ کار کنی برادر من سر همین نزدیک 80 90 تومن سر اینکه باطری ها غیر اصل و .... 3 4 تا باطری عوض کرد و باطری ها خراب میشد. :pدر این مورد باطری باد میکنه.
    3.شارژ وسیله زیر خط فقر! باطری و یا خاموش شدن اون اسیب جدی میزنه به عمرش. تقریبا 30 در صد باید شارژ شه
    4.شارژ باطری بالاتر از 50 در صد
    نگه داشتن باطری در فول شارژ هم نمیدونم صدمه ای میزنه یا نه اما مسلما عمر شارژر رو کم میکنه
    !احتمالا باطری شما عمرش تموم شده و سلولهای باطری عملا از بین رفتن و یا شارژر ایراد داره (امکان داره نرم افزاری هم باشه) اما برای اطمینان شما اگه میتونی با باطری دیگه تست کنی اگر باطری مشکل داشت میتونی اونو عوض کنی اما قبلش قشنگ باطری رو خالی کن تا کاملا خاموش بشه بعد از اطمینان از خالی شدنش اونو کامل شارژ کن 1بار یا 2بار کتفی هست اینکار برا کالیبره شدن باطری هست شاید حل بشه اما اگه حل شد دیگه به هیچ و جه نزار باطری زیر 30 بیاد.

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk
    Last edited by Amir 3d; 01-09-2015 at 12:23.

6. 2 کاربر از Amir 3d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه arcopal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

آخرش یکی پیدا نشد این مشکل عدم روشن شدن وایفای و بلوتوث رو حل کنه

داره خودمونی میشه arcopal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

آخرش یکی پیدا نشد این مشکل عدم روشن شدن وایفای و بلوتوث رو حل کنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام یکی دوتا سوال مهم دارم یکی اینکه شنیدم ایکس مود رو چیبستهای اینتل کار نمیکنه و ایسوس فونپد 7اینتل هست ایا درسته و دومی اینکه من اندرویدم گوشی رو به نسخه 7.6.0ابدیت کردم واگر بخواهم گوشی رو روت کنم به چه نسخه ای دانگرید کنم که مشکلی پیش نیاد تا بتوانم تبلت رو روت کنم ممنون میشم از جوابهاتون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

دوستان تبلت من رو لوگوی ایسوس گیر میکنه و بالا نمیاد. ریست فکتوری هم نمیشه. در ضمن جای رمش هم خرابه و گیر نمیاد. کسی میدونه چطور میشه بدون رم فلشش کرد؟ یا جایی رو میشناسین که جای رمش رو داشته باشه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

من میخوام تبلتم رو فلش بزنم و با هر روشی انجام میدم نمیشه. تنها راه اینه که از طریق fast boot انجام بدم و نیاز به رامی دارم که سه فایل ایمیج به نامهای fastboot.img، boot.img، splashscreen.img داشته باشه. من یه رام از سایت asus دانلود کردم ولی فقط دو فایل ایمیج به نامهای
    boot و droid boot داره فقط. چه رامی رو باید دانلود کنم که این فایلها رو داشته باشه؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •