تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 64

نام تاپيک: Z510یاe531 ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه JU JU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

الان e531 ها دستمه اگه میخواین چیزی تست کنین بگید نصب کنم تست کنم
    CI5 - 8g - 1T h.d.d- vga2
    ؛لطفاً از این پست نقل‌ و قول نکنین چون میخوام نکاتی رو بنویسم؛
    -
    1- بدنه‌اش نسبت به e530 اصلاً معلوم نیست کربنه (یه حسی دارم بیشتر به پلاستیک میخوره تا کربن)
    ۲- لولا ها خیلی محکم‌تر شده
    ۳- کیبرد فوق‌العاده برای تایپ بهینه و محکتر شده
    ۴- درایو نوریش باریکتر و ظریفتر شده کمی هم لق میزنه (ماله e530 خیلی محکمتر بود)
    ۵- اینجور که کعلومه پورت usb2 نداره و هر ۳ تاش usb3 هست (یا حداقل به هیچ طریقی فرقی بین رنگ usb‌ها نیست)
    ۶- سر اتصال شارژر از حالت سوزنی در اومده و سوکتی شده (آداپتور همخیلی کوچیکتر و سبکتر شده، از این تغییرات خوشمان آمد)
    سلام
    میشه کلن نظرتون رو بیشتر بگین
    من که خودم هم همین E531 رو بجای Z510 بخرم

دقیق نمی‌دونین C i7 کی وارد بازار میشه ؟ قبلن بوده و گویا الان توی بازار نیست
    احتمالش هست اوایل بهمن ماه F Hd هم بیاد؟ من زیادی صبر کردم شدید هم لپ تاپ نیازم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من درباره پایتخت چیزی نمیدونم (ماله بچه پولداراس)
    بازار برای من ایران‌ه

کیفیت صدا عالیه
    کیفیت صفحه نمایش خوبه
    زاویه دید تا ۳۰ درجه بدون مشکله از ۴۰ به بعد شکست داره
    بعد از نصب درایورها و آپدیت بایوس و power optimize لنوو مصرف انرژی و چرخش فنش به کل خیلی کم شده (اصلاً حرارت خاصی نداره)

در کل به نظرم به غیر از کیفیت نه چندان جالب بدنه (قطعاً پلاستیکه| از نظر من e530 خیلی بهتر بود) لپ‌تاپ خوب و محکمیه و ارزش خرید داره
    (البته باید به تاچ پدش هم عادت کنید چون دیگه مثل سری‌های thinkpad classic نیست و برای ویندوز 8 ساخته شده)
    Last edited by yeketaz.taz1; 15-12-2013 at 13:12.

حـــــرفـه ای Highbury's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    G O R G A N-I R A N M E H R s.t

پيش فرض

سری Z خیلی کاربرپسند تر است و لبتاب مالتی مدیا است برخلاف سری E
    531 فکر کنم سی پی یو َAMD داشته باشه، که مفتش گران میباشد. اما اگر اینتل بود تفاوت خاصی ندارد هرکدام که از لحاظ ظاهری پسند کردی همان را بگیر.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

amd نیس اینتل هست دوست عزبز...z510 کیبورد و بدنه ضعیفی داره e531 هم هر چند به قول دوستمون بدنش زیاد تعزیفی ندازه اما کیبورد قوی داره من واسه خونه و واسه دانشگاه میخواستمش..با توجه به اینکه برنامه نویسی میکنم کیبورد z510 بکارم نمیاد. به نوعی یه لب تاب میخواستم هم کارای مالتی مدیامو راه بندازه هم کارای دانشگاه و فنی رو
    Last edited by BlackSound; 15-12-2013 at 16:52.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

amd نیس اینتل هست دوست عزبز...z510 کیبورد و بدنه ضعیفی داره e531 هم هر چند به قول دوستمون بدنش زیاد تعزیفی ندازه اما کیبورد قوی داره من واسه خونه و واسه دانشگاه میخواستمش..با توجه به اینکه برنامه نویسی میکنم کیبورد z510 بکارم نمیاد. به نوعی یه لب تاب میخواستم هم کارای مالتی مدیامو راه بندازه هم کارای دانشگاه و فنی رو
    من خودم خیلی احتمال داره همون e530 بگیرم | اصلاً نتونستم با تاچ‌پد و ویندوز 8 ارتباط برقرار کنم| شایدم بعد یه مدت عادت بشه ولی خیلی سخته

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من درباره پایتخت چیزی نمیدونم (ماله بچه پولداراس)
    بازار برای من ایران‌ه

کیفیت صدا عالیه
    کیفیت صفحه نمایش خوبه
    زاویه دید تا ۳۰ درجه بدون مشکله از ۴۰ به بعد شکست داره
    بعد از نصب درایورها و آپدیت بایوس و power optimize لنوو مصرف انرژی و چرخش فنش به کل خیلی کم شده (اصلاً حرارت خاصی نداره)

در کل به نظرم به غیر از کیفیت نه چندان جالب بدنه (قطعاً پلاستیکه| از نظر من e530 خیلی بهتر بود) لپ‌تاپ خوب و محکمیه و ارزش خرید داره
    (البته باید به تاچ پدش هم عادت کنید چون دیگه مثل سری‌های thinkpad classic نیست و برای ویندوز 8 ساخته شده)

چرا این حرف رو میزنین؟ کی گفته واسه بچه مایه داراس؟
    منم همین پایین مایینام، همه پاساژا رو هم گشتم، ولی خوب، پایتخت، برای خرید کردن، مناسب‌تر هست، ارزونتر هم پیدا میکنین اونجا

لپ تاپا جدید همه دارن سمت ویندوز 8 میرن
    جنس بدنه E531 پلاستیک نیست دوست عزیز

و همینطور، اطلاع ندارین Z510 کی وارد بازار میشه؟ ( C i7)

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

ز

و همینطور، اطلاع ندارین Z510 کی وارد بازار میشه؟ ( C i7)
    وارد شده دوست عزیز. ه سرچ تو گوگل بزن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

@JU JU
    این نظر منه و من میگم| شما میتونید قبول نکنید
    من جای ارزون تو پایتخت پیدا نکردم| البته قبول دارم پاساژ بزرگیه و ممکنه من مغازه‌های منصفش رو ندیده باشم | ولی به هر حال دوستای من تو ایران ان و انباراشون هم همونجاس اگه جنسی بخوام میتونم از انبار هم بگیرم
    اگه شما پایتخت رو خوب گشتین و مغازه‌های منصف پیدا کردین آدرس چندتاشون رو برام pm‌کنید حتماً‌ مقایسه میکنم

قرار نیست چون نسخه جدیدی از سیستم‌عامل یه امپراطوری بیرون اومده همه با کله نصبش کنیم
    ویندوز 8.1 با تمام پیشرفتهاش نسبت به 8 خیلی جا کار داره و اصلاً استیبل و برای dev مناسب نیست
    (بازم دقت کنید اینا نظر منه، نظر هر شخص محترمه)

به نظر من پلاستیکه، چون e530 هم دستم بوده میگم خیلی فرق دارن با هم (اگه منبع معتبری پیدا کردین که بدنه این ۲ تا رو باهم مقایسه کرده و به وضوح گفته شده e531 هم کربنه لینک بدید)
    ولی همونطور که گفتم لولاهای محکمتری داره

خودم اطلاعی ندارم

9. این کاربر از yeketaz.taz1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

@JU JU
    این نظر منه و من میگم| شما میتونید قبول نکنید
    من جای ارزون تو پایتخت پیدا نکردم| البته قبول دارم پاساژ بزرگیه و ممکنه من مغازه‌های منصفش رو ندیده باشم | ولی به هر حال دوستای من تو ایران ان و انباراشون هم همونجاس اگه جنسی بخوام میتونم از انبار هم بگیرم
    اگه شما پایتخت رو خوب گشتین و مغازه‌های منصف پیدا کردین آدرس چندتاشون رو برام pm‌کنید حتماً‌ مقایسه میکنم

قرار نیست چون نسخه جدیدی از سیستم‌عامل یه امپراطوری بیرون اومده همه با کله نصبش کنیم
    ویندوز 8.1 با تمام پیشرفتهاش نسبت به 8 خیلی جا کار داره و اصلاً استیبل و برای dev مناسب نیست
    (بازم دقت کنید اینا نظر منه، نظر هر شخص محترمه)

به نظر من پلاستیکه، چون e530 هم دستم بوده میگم خیلی فرق دارن با هم (اگه منبع معتبری پیدا کردین که بدنه این ۲ تا رو باهم مقایسه کرده و به وضوح گفته شده e531 هم کربنه لینک بدید)
    ولی همونطور که گفتم لولاهای محکمتری داره

خودم اطلاعی ندارم
    در مورد حرفم در مورد طراحی برای ویندوز 8، منظورم این نبود که حتمن بریم سمتش
    من اصلن از این ویندوز خوشم نمیاد، و هنوز طرفش نرفتم، اصلن هم برام ویندوز جالبی نیست

در مورد مغازه منصف، یه جا می‌شناسم، آمار دقیقش در میارم بهتون می‌گم
    قبلن چند بازی ازش خرید و بازدید کردیم

فلن وقت نمی‌کنم برم بازار، امیدوارم روزی برم بازار و بتونم هر دو مدل رو پیدا کنم کنار هم و آخرش یکی رو بردارم و بیام خونه ( E531 و Z510 )
    هر دو C i7، و برا صفحه نمایش HD و FHD‌ زیاد برام فرقی ندار البته

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

وارد شده دوست عزیز. ه سرچ تو گوگل بزن.
    فقط یه سایت دیدم که C i7 زده تو انبار داره!
    با این اوصاف، توی بازار میشه پیداش کرد!

فقط حیف که فول اچ دی نیستن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •