تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 64

نام تاپيک: Z510یاe531 ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سایت پرشیا لپ تاپ مدل کرای 5با 1ترا هارد 8گیگ رم و گرافیک740زده 2/780هزارتومن که به نظرم با این قیمت اصلانمیارزه.. تازه فول اچ دی هم نیس.اگه کرای 7 با فول اچ با همین قیمت بود منطفی و قابل قبول بود اما کرای 5با این قیمت نه..الان z510کرای 5 جدودا2/200کرای سون 2/5
    e531 تازه اومده و انتظار میره قیمتش تا مدتی بالا باشه
    به تدریج که کانفیگ‌های دیگه‌ای هم ازش بیاد ارزونتر میشه (e530 هم اوایل که فقط مدل CI5 اش اومده بود 2700 بود ولی الان همون 1700 ه، CI7 اش هم نزدیکای 3 رفت ولی الان 2300 ه)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من امروز از چندتا از دوستام پرسیدم که کانفیگ CI7 کی میاد، گفتن اومده تو انباره ولی گارانتی‌ها معلوم نیست کی میخوان بدن تو بازار میگن میخوان اول CI5 به فروش اولیه برسه بعد بیارن پخش کنن.
    درباره full hd‌هم پرسیدم گفتن همون hd اش با این وضعیت بی‌ثباتی اومده کلاه بنداز بالا
    درباره قیمت هم گفتن کانفیگ CI7 -8g ram -hd حول 2700 میگرده
    Last edited by yeketaz.taz1; 14-12-2013 at 21:52.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

الان e531 ها دستمه اگه میخواین چیزی تست کنین بگید نصب کنم تست کنم
    CI5 - 8g - 1T h.d.d- vga2
    ؛لطفاً از این پست نقل‌ و قول نکنین چون میخوام نکاتی رو بنویسم؛
    -
    1- بدنه‌اش نسبت به e530 اصلاً معلوم نیست کربنه (یه حسی دارم بیشتر به پلاستیک میخوره تا کربن)
    ۲- لولا ها خیلی محکم‌تر شده
    ۳- کیبرد فوق‌العاده برای تایپ بهینه و محکتر شده
    ۴- درایو نوریش باریکتر و ظریفتر شده کمی هم لق میزنه (ماله e530 خیلی محکمتر بود)
    ۵- اینجور که کعلومه پورت usb2 نداره و هر ۳ تاش usb3 هست (یا حداقل به هیچ طریقی فرقی بین رنگ usb‌ها نیست)
    ۶- سر اتصال شارژر از حالت سوزنی در اومده و سوکتی شده (آداپتور همخیلی کوچیکتر و سبکتر شده، از این تغییرات خوشمان آمد)
    Last edited by yeketaz.taz1; 14-12-2013 at 21:57.

4. 2 کاربر از yeketaz.taz1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

دوست عزیز بدنه ش با توجه به نظر خودتون که کربن نیس مقاوم و با کیفیته ؟ ینی واسه منی که برا دانشگاه و خونه حمل میکنم خوبه ؟ کیبوردش هم به قول شما خوبه میشه کیفیت و قوی بودن صداشو بگید و اینکه صدا فنش زیاد که نیس حداقل مثل صدا او لپ تاپ که تو ویدیو بود نیس ؟ قابلیت اضافه کردن ssdدر کنار هارد خودش رو داره ؟کیفیت صفحه نمایشش چطوره ؟ میشه یه فیلم پخش کنید کیفیتشو بسنجید ؟ زاویه دیدش چطوره؟ الان اینی که دست شماس براقه یا مات؟
    Last edited by BlackSound; 14-12-2013 at 22:41.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دوست عزیز بدنه ش با توجه به نظر خودتون که کربن نیس مقاوم و با کیفیته ؟ ینی واسه منی که برا دانشگاه و خونه حمل میکنم خوبه ؟ کیبوردش هم به قول شما خوبه میشه کیفیت و قوی بودن صداشو بگید و اینکه صدا فنش زیاد که نیس حداقل مثل صدا او لپ تاپ که تو ویدیو بود نیس ؟ قابلیت اضافه کردن ssdدر کنار هارد خودش رو داره ؟کیفیت صفحه نمایشش چطوره ؟ میشه یه فیلم پخش کنید کیفیتشو بسنجید ؟ زاویه دیدش چطوره؟ الان اینی که دست شماس براقه یا مات؟
    1- به نظرم مقاومتش خوبه ولی نیاز به توجه داره چون ظریف‌تر شده
    2- چون سبکتر شده به نظرم خوبه
    3- حتماً این نکته رو بعد نصب ویندوز و درایورها رو هر ۳تاشون چک میکنم
    4- صدا فنش زیاد نیست(مثل اکثر لپ‌تاپ‌هاس)(اگه بخواین میتونم یه ویدیو بگیرم تا خیالتون راحت شه). اما یه ذره بیشتر میچرخه نسبت به e530 که دستم بوده و گرمای بیشتری میده که میشه گفت به خاطر همون ظریفتر شدنشه
    5- تا جاییکه میدونم نداره ولی از بچه‌های تعمیرکار میپرسم
    6- کیفیتش خوبه
    7- حتماً این نکته رو بعد نصب ویندوز و درایورها رو هر ۳تاشون چک میکنم
    8- حتماً این نکته رو بعد نصب ویندوز و درایورها رو هر ۳تاشون چک میکنم
    9- مات (اصلاً ندیدم براقشو تو بازار) (همین یه مدل فقط هست)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

ممنونم ازتون که مو به مو باسخ دادید در کل با توجه به کیبورد ضعیفz5‎10 و کیبورد قوی این شما کلا اینو توصیه میکنید یا z510

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

ممنونم ازتون که مو به مو باسخ دادید در کل با توجه به کیبورد ضعیفz5‎10 و کیبورد قوی این شما کلا اینو توصیه میکنید یا z510
    مطمئن باش کیبورد برای یه دانشجوی مهندسی از نون شب هم واجبتره (تجربه کردم که میگم(لپ‌تاپ قبلیم کیبردش خیلی ضعیف بود و اصلا واسه برنامه نویسی راحت نبود ۲ تا کیبرد از سری‌های جدیدش که چیکلت طرح اپل شده بود عوض کردم بازم نشد آخر یه کیبرد وایرلس لاجیتک گرفتم ولی سنگینی حمل و استفاده ازش آنقدر سخت شده بود که لپ‌تاپ شده بود دسکتاپ (الان که با خودم فکر میکنم چه کاری بود ) ) )

من نمیتونم درباره z510 نظر بدم چون باهاش کار نکردم ولی نسبت به قیمت پایینش کانفیگ خیلی خوبی داره که منو به شک میندازه
    Last edited by yeketaz.taz1; 14-12-2013 at 23:47.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

داداش به احتمال زیاد همینو میگیرم یا بودجمو افزایش میدم بدون لمسیش ایسوسn550با قیمت 3/700میگیرم.ففط اون چند تا نکته ای که گفتم بعد اینکه درایورارو نصب کردی تست کردی منو در جریان بزار ..z510هم که با اون کیبوردش به کارم کلا نمیاد..بازم مرسی.

اگه نباشه جاش خالی می مونه JU JU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

ماله مشتریه
    تو تهران فقط یه مدلش اومده که full hd نیست همون hd ه
    CI7 هم هنوز نیومده فعلاً همون CI5 اش اومده که حول 2 - 250 تو بازار با بیمه و گارانتی فروش میره
    من خودم منتظره مدل CI7 و full hd شم البته اگه نظرم بعد کار باهاش عوض نشه
    سعی میکنم با چندتا نرم‌افزار بنچ‌مارکینگ کارت گرافیک و پردازنده رو چک کنم اگه تاپیک یا مطلبی درباره این کار و نوشتن ریویو لپ‌تاپ میشناسین معرفی کنید که بتونم تست‌های خوبی انجام بدم.

من یک ماه پیش، پایتخت، C i 7 رو دیدم
    خیلی وقت هست این مدل وارد بازار شده دوست عزیز
    ولی F HD رو ندیدم البته

خیلی هم تفاوت بین HD و F HD نیست، توی 15 اینچ، و همینطور، کارایی که می‌کنیم، زیاد مشهود نیست

اگه نباشه جاش خالی می مونه JU JU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سایت پرشیا لپ تاپ مدل کرای 5با 1ترا هارد 8گیگ رم و گرافیک740زده 2/780هزارتومن که به نظرم با این قیمت اصلانمیارزه.. تازه فول اچ دی هم نیس.اگه کرای 7 با فول اچ با همین قیمت بود منطفی و قابل قبول بود اما کرای 5با این قیمت نه..الان z510کرای 5 جدودا2/200کرای سون 2/5
    قیمت 2700 برای C i7، و 8 گیگ رم، و گرافیک 740، با صفحه نمایش HD

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •