تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 64

نام تاپيک: Z510یاe531 ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

من خودم بین Z500 و E531 ( البته با کانفیگ i7 )، لنوو E531 رو انتخاب کردمولی بعد از شنیدن خبر درباره Z510، منتظر Z510 موندمو الان نمی‌دونم این مدل ( C i7 ) وارد بازار شده یا نهاما بازم اگه زیاد حمل و نقل دارین و کارای سنگین زیاد باش انجام میدین و کلن رعایت نمی‌کنین، E531من شرایط بالا رو دارم، ولی ریسک می‌کنم و Z510‌ رو می‌خرم، ولی باید خیلی مواظبش باشم
    دوست عزیز میشه بگید چه دلایلی باعث شد از خرید تینکپد531صرف نظر کنید ‏؟آیا نداشتن نسل جدید پردازنده هاسول.کیبورد بکلایت و زیبایی باعث شد سراغ زد510یا دلایل دیگه اگه دارید بگید ممنون میشم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز ...یعنی میگی بعدا زد510مشکل پیدا میکنه ‏؟ ‏ من قبلا تجربه کار کلا با لپ تاپ رو نداشم اما شما انگار با سری فانتزی کار کردید میشه مشکلاتش رو بگید در ضمن مال شما از مارک لنوو بود ‏؟
    من یه وایو داشتم
    لپ‌تاپهای فانتزی به درد کسهایی میخوره که زیاد باهاشون کار نمیکنن و زیاد حمل و نقل ندارن چون اگه بخواین از این سری‌ها بیش از این حد کار بکشید بعد از ۲ سال میبینید که تقریباً لپ‌تاپ نابود شده
    من لپ‌تاپ رو ۲ سال پیش خریدم و همین امسال تو تیر فروختم و با کلی بالا و پایین تقریباً نصف قیمتی که خریده بودم نسبت به اوضاع دلار فروختم (من از لپ‌تاپ زیاد هم کار نمیکشیدم مثلاً هفته‌ای ۳ بار میبردم دانشگاه و به طور معمول روزی ۶ ساعت هم باهاش کار میکردم ولی موقوع فروش متوجه شدم به غیر از مشکلاتی که برای بدنه ایجاد شده بود (خش‌ها و ضربه‌هایی که تو راه خورده بود) سی‌پی‌یو به شدت نارسانایی پیدا کرده بود)
    به هر حال این حرف منه تینک‌پد edge مناسب کسایی که میخوان کارای مهندسی کنن و یه خورده هم بازی
    درباره z510 اصلاً‌نمیتونم نظر بدم چون فقط با z500 کار کردم ولی دربارش میتونم بگم که مشکلاتش یکی دوتا نیست بیشترین مشکلش که برای شما باید خیلی مهم باشه کیبردشه ( چون دانشجو با کیبرد زیاد سر و کار داره ) واقعاً برای تایپ طولانی ساخته نشده و تو مدلهایی که بک‌لایتن دارن هم بک‌لایت به خوبی جاسازی نشده و پس از مدتی کیبرده به اصطلاح از سطح وا میره (میاد بالا) (وایو من خودش بک‌لایتن داشت و اصلاً اینجوری نبود |البته بک‌لایت زیاد به درد هم نمیخوره(تجربه شخصی))
    از دیگر مشکلاتش که خیلی تابلوه بدنه لپ‌تاپه (به شخصه یه هفته باهاش کار کردم و میتونم به جرات بگم این بدنه تو ۳ نیم‌سوت دست من خراب میشه)
    در کل به نظرم z500 برای کسایی خوبه که اولاً پول زیاد بایت ایسوس نمیخوان بدن (که پیشنهاد میکنم بیشتر روش فکر کنن چون پشیمون میشن) ثانیاً یه لپ‌تاپ جایگزین دسکتاپ میخوان برای بازی و فضای بسته

بدنه کربن انتخاب اول من تو خرید لپ‌تاپه و بغیر از تینک‌پد و فوجیتسو تا حالا کسی بدنه کربن واقعی واقعاً‌ نزده
    ظاهر e531 هم خیلی خوبه باور کن. کافیه با مدلهای سری t تینک‌پد بسنجی

3. 2 کاربر از yeketaz.taz1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

5. این کاربر از yeketaz.taz1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

ممنون دوست عزیز از ریویوهایی که قرار دادید‎ ‎البته این ریویو رو تو سایت نوت بوک چک خونده بودم این ترجمه شده اون سایت بود. در کل مال زد 510همه رو خوندم از لحاظ سحت افزاری و نرم افزاری در تست ها خوب عمل کرده بود اما چند تا مشکل داشت روشناییش خوبه ولی گفته میزان کنتراست زیاد جالب نیس یکی دیگه کیبوردش که در دراز مدت خراب میشه یکی هم گفته بود اگه خراب بشه سخت باز میشه..در مورد531نمیتونم نظری بدم چون این ریویو مدل قبلی 530هست مثلا کارت گرافیک و سخت افزارو اونو بررسی کرده ..در کل من رشتم ای تی هست اینترنت و شبکه های گسترده میخونم برنامه نویسی هم میکنم زیاد با کیبورد سر کار داریم با توجه به کیبوردz510دو دلم کرد..اگه لینکی از ریویو 531رو دارید ممنون میشم بزارید.فقط اینو مطمئنم کارت گرافیک531تو بازیها ضعیف عمل میکنه
    Last edited by BlackSound; 12-12-2013 at 12:04.

7. این کاربر از BlackSound بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

تو تاپیک های دیگه هم گفتم مزیت زد۵۱۰ تقریبا زیبایش و پردازنده نسل جدیدش هست.پردازنده های نسل جدید تنها به میزان ۱۰ درصد بهتر شده اند و تفاوتشون زیاد معنادار نیست کمااینکه مدل corei7 پردازنده های قبلی به راحتی از تمام کارها پشتیبانی خواهند کرد.به نظرم حتی اگه هدف کسی استفاده و کارایی طولانی مدت لپ تاپ برای چهار یا پنج سال مهمه بازم e531 انتخاب بهتریه چون لپ تاپ باید سالم باشه تا کار کنه. در ضمن e531 تقریبا از مدل قبلیش زیباتر شده.من خودم هنوز هم منتظر وارد شدن مدل فول اچ دی هستم و امیدوارم نهایتا تا اوالیل بهمن وارد بشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

با توجه به اینکه گرافیک هر دوتا مدل740هست و گرافیک 531 در بعصی جاها گفته شده 64بیتی با معماریgk208است یعنی عملا صدرصد تو بازی خیلی ضعیف عمل میکنه میخواستم بدونم مال z510با معماری gk107و 128بیتی هست ؟ یا مثل تینکپد 208و 64 هست ؟ یه سوال دیگه ایا e531قابلیت اضافه کردن ssdدر کنار هارد خودش رو داره یا نه ؟ یه نکته هم یادم رفت بگم صدای z510به مراتب قوی تر و با کیفیت تر از 531هست.
    Last edited by BlackSound; 12-12-2013 at 15:25.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

دوستان این ویدیو رو تماشا کنید بعد اینکه ‎ e531رو از جعبش باز میکنه‎ ‎‏ باتری و داخل لپ تاپو نشون میده و میره روشنش میکنه یه صدایی میده آیا این صدای فنشه ؟ اگه آره یعنی اینقدر صداش زیاده ؟ یاد صدای کیس کامپیوتر افتادم صدا تراکتور میداد..در ضمن ظاهرش اونقدرا هم که میگن بد نیسyoutube.com/watch?v=Fq5QolRU74s&gl

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

فکر نمیکنم صدای فنش باشه.خیلی زیاد بود.فکر کنم صدای یک عامل خارجی بود.اگرم بوده لپ تاپ مشکل داشته و باید فنش عوض بشه.مسلما نباید همچین صدایی بده. من شک دارم صدای فنش بوده باشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

ولی من برعکس شما فکر میکنم...اگه دفت کنی قبل اینکه روشن کنه موقع نشان دادن باتری و اینا صدایی شنیده نمیشه به محض اینکه لپ تاپو روشن میکنه این صدا میاد!..یا مشکل از فنش هست یا خود لپ تاپ کلا اینقدر صدا داره..
    Last edited by BlackSound; 12-12-2013 at 20:51.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

کسی در مود گرافیک e531وz510اطلاعاتی نداره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •