تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 8 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 78

نام تاپيک: حماسه شرمساری ایرانیان برابر مسی و جواب مودبانه مسی

داره خودمونی میشه HGH 878's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    USI=United States Iran

پيش فرض

همه اینا برمیگرده به فردوسی پور بس که اون شب اسم بیک زاده رو اورد.من بودم میزدم تو دهنش.... مسخره اش رو در اورده بود دیگه

2. این کاربر از HGH 878 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

درود
    فردوسی پور حرکتش اشتباه بود شکی نیست . چرا بقیه اونقدر شعور و درک نداشتن که این روند رو ادامه ندن ؟ بعد از شوخی ها و مسخره کردن هاشم بیک زاده به پیج مسی رفتن و شروع کردن به توهین های مختلف نسبت به خودش و خانوادش !
    وقتی مردم یاد نگرفتن فکر کنن و هر عملی رو بدون بررسی انجام میدن نتیجه اش میشه همینی که می بینیم .

آیا فردوسی پور در مورد زایتسف هم صحبتی کرده بود ؟! چرا اونجا هم همین رفتار دیده شد ؟!
    سایت گل فارسی رو هم یک سر بزنین و قسمت کامنت ها رو نگاه کنین . بدترین توهین ها در قالب ورزش و طرفداری از تیمی نسبت به همدیگه ابراز میکنن .
    توی جامعه هم که هر روز چندین مورد این چنینی دیده میشه !

حالا شما باز میگی فردوسی پوره که مقصره یا ایراد کار از جای دیگه است ؟!

4. 6 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز wooooow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض

فردوسی کیه باووو
    چه ربطی داره ؟؟

فردوسی پور یه شوخی ساده کرد و متاسفانه این وسط یکسری سوء استفاده گر گفتن کار عادل هست (( کسایی مثل *********************))

عادل در مورد بیک زاده گفت
    چه ربطی به پیج اون مجری زن و بقیه افراد داره ؟؟؟

فرهنگ مردم ایران ربطی به فردوسی پور نداره !!!
    یعنی اگه فردوسی پور کار اشتباه کرد میلیون ها و میلیون ها مردم عقل و شعورشون رو دادن دست فردوسی پور که ببینن چی میگه و تو همون مسیر برن ؟؟ یعنی خودشون فرهنگ و درک مناسب ندارن ؟؟

یعنی میلیون ها آدم بلانصب (( قصد توهین ندارم )) عقل ندارن و نمیتونن تشخیص بدن چی خوبه و چی بده ؟؟

بیچاره فردوسی پور یه شوخی ساده کرد ولی یکسری سوء استفاده گر خواستن بندازن گردن فردوسی پور !!!!

فرهنگ هرکس به خودش مربوطه و فهم و شعورش نه عادل و ...
    کار اشتباه وقتی انجام داده میشه عقل خود فرد باید بفهمه که درسته یا غلط !!!!!

دوستان قصد جسارت نداشتم و ندارم
    فقط حقیقت بود
    Last edited by wooooow; 08-12-2013 at 22:22.

6. 6 کاربر از wooooow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

واقعا وضع فعلی اینترنت از سر بعضی ها زیاده.

“… چه پست‌اند آنها که فاصله‌ی میان “آنچه هست”شان، با، “آنچه باید باشد”شان، نزدیک است، و حتی در برخی، هر دو بر هم منطبق! حیوان و درخت است که این دو “بودن”شان یکی است…”

8. 8 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به مسی فحش می دهم و به ایرانی بودن خود می نازم!

یک نظر شخصی: برای ما ایرانی ها خیلی چیزها که شوخی هستند، جدی می شود و بسیاری چیزها را که به شدت جدی هستند به شوخی و استهزاء برگزار می کنیم. این خصیصه اصلی بسیاری از ما ایرانی های مفتخر به فرهنگ و تمدن چند هزار ساله است!
    دو سه شب است که صفحات متنوع و گوناگون فضاهای اجتماعی مجازی، مشحون و مملو از انواع و اقسام طنزهای یخ و بی مزه درباره تقابل دو تیم فوتبال ایران وآرژانتین است و به دنبال آن هنرنمایی برخی از ما متمدن ها در صفحه شخصی مسی و آن خانم مجری مراسم قرعه کشی جام جهانی و ...! تحلیل ها درباره چند و چون این ماجرا، از تحلیل های روانشناسانه گرفته تا اجتماعی و سیاسی و ... بسیار است؛ اما نکته ای که قصد دارم به آن بپردازم به جملات ابتدایی این نوشتار بازمی گردد.
    همین چند روز پیش فعالان عرصه محیط زیست در رومانی نسبت به فعالیت های اکتشافی شرکت چورون در حوزه نفت و گاز، دست به اعتراض زدند و در برابر پلیس و ژاندارم های حفاظت کننده از منطقه صف آرایی کردند. در راس معترضین بانویی مسن قرار داشت که در روستای پونگشی واقع در 340 کیلومتری شمال شرق بخارست زندگی می کند. او در برابر ژاندارم ها ایستاد تا از محیط زیست و حق بشر برای زندگی در جهانی پاک صحبت کند. او در برابر ژاندارم ها ایستاد تا فرزندان و نوه هایش بتوانند در منطقه ای عاری از آلودگی نفس بکشند. و این چنین است که موضوع محیط زیست به مسئله و دغدغه ای جدی برای یک پیرزن روستایی تبدیل می شود.
    محیط زیست!... مقوله ای که برای بسیاری از ما ایرانی ها بیگانه است. حتی شاید برای بسیاری از ما پرداختن به این مسئله مطایبه آمیز جلوه کند. در حالی که محیط زیست، تغییرات آب و هوایی جهان، گرمایش زمین و موضوعاتی از این دست، امروزه برای بسیاری از مردمان جهان به مهمترین و جدی ترین دغدغه آنها تبدیل شده است. و این ما ... که هنوز جملات مبتذل و جاهلانه خود را بر در و دیوار مجازی دیگران حک می کنیم و به ایرانی بودن خود می نازیم. در این میان آیا یک مسابقه فوتبال، ارزش پایمال شدن ارزش های یک ملت را در سطح جهانی و در منظر دیگران دارد؟! یا شاید ارزش های ما در حد همین ها است که می بینیم و ما تنها گرفتار توهمی از دارا بودن انواع و اقسام ارزشها هستیم؟!

خبرآنلاین

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

فردوسی کیه باووو
    چه ربطی داره ؟؟
    فردوسی پور یه شوخی ساده کرد و متاسفانه این وسط یکسری سوء استفاده گر گفتن کار عادل هست
    اونقدر هم بی ربط نیست !
    شوخی ساده کرد !؟ جلوی میلیون ها بیننده !
    بابا ملت جنبه ندارن از همین شوخی ها شروع میشه میرسه به جاهای بالاتر !
    مخصوصا سر قضیه هاشم و اون خانوم خود فردوسی پور شروع کننده بود ! هاشم رو که گفت جلو مسی معلوم نیست میخواد چی کار کنه ! اون مجری رو هم که گفت یه خانومی هست فرا منشوری !! یعنی ملت این همه سال دارن سانسور میبینن نمیدونن خودشون دلیل سانسور چیه !؟ چرا میاد همچین چیزی میگه !؟ وقتی میاد همچین چیزی میگه یه مشت ابله هم میان تو پیج اون مجری فوش میدن !

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

یکی گفته بود ، تو دستشویی هم میری؟

12. این کاربر از kenzu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز wooooow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض

اونقدر هم بی ربط نیست !
    شوخی ساده کرد !؟ جلوی میلیون ها بیننده !
    بابا ملت جنبه ندارن از همین شوخی ها شروع میشه میرسه به جاهای بالاتر !
    مخصوصا سر قضیه هاشم و اون خانوم خود فردوسی پور شروع کننده بود ! هاشم رو که گفت جلو مسی معلوم نیست میخواد چی کار کنه ! اون مجری رو هم که گفت یه خانومی هست فرا منشوری !! یعنی ملت این همه سال دارن سانسور میبینن نمیدونن خودشون دلیل سانسور چیه !؟ چرا میاد همچین چیزی میگه !؟ وقتی میاد همچین چیزی میگه یه مشت ابله هم میان تو پیج اون مجری فوش میدن !
    برادر
    اصلا فرض بزار تقصیر فردوسی پور باشه
    فرض کن عادل خودش گفت مردم برید تو پیج مسی و مجری برنامه فحش بدید

من یه سوال از شما میپرسم
    ما واقعا خودمون درک و فهم نداریم بدونیم چی بده و چی خوب ؟؟
    خود مردم وقتی همچین حرکتی انجام میدن نمیتونن درک کنن کار زشتی هست ؟؟

به قول معروف میگن
    اگه یکی گفت برو تو چاه - شما هم باید بری ؟؟

نوشتن همچین الفاظی تو پیج مسی به فرهنگ مردم بستگی داره
    وقتی خانواده طرف بهش یاد داده باشن چی خوبه و چی بد شما مطمعا باش درک و فهم ملت بهشون این اجازه رو نمیده که همچین کاری کنن

تاحالا دیدی یه بچه کوچیک 4 یا 5 ساله وقتی میخواد به آتیش دست بزنه میترسه
    و اگه شما بهش بگید دست بزن اونم میگه نه (( به اصطلاح بچه ها میگن بووه - Bove ))

یا اگه خانواده بچه بهش یاد داده باشن حرف زشت نزن اونم نمیزنه
    مثلا دیدید یک نفر بعضی مواقع میخواد با شما سلام کنه خیلی خیلی محترمانه سلام میکنه

سلام خوب هستید ؟؟ وقت بخیر و.... (( حال و احوال پرسی و ... ))

ولی بعضی ها فقط یه سلام خشک و خالی میکنن و طلبکار هم هستن !!!!!!!

اینا همش به شعور و فهم ما برمیگرده
    اینکه خانواده یک نفر بهش گفته باشه چی خوبه و چی بد
    وقتی یک نفر همچین کاری میکنه معلومه فرهنگ و شعور درست و حسابی نداره و یا اصلا بهش آموزش داده نشده !!!!!

دوستان قصد توهین به کسی رو ندارم و امیدوارم کسی بد برداشت نکنه
    Last edited by wooooow; 08-12-2013 at 22:50.

14. 4 کاربر از wooooow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

دوستان قصد توهین به کسی رو ندارم و امیدوارم کسی بد برداشت نکنه
    نه واقعیته
    واقعیت دردناک جامعه ما.شاید من هم در قسمتهایی از زندگیم این بی فرهنگی ها را کرده باشم به نحوی و الآن دارم به قول معروف جانماز آب می کشم
    امروز بعد از ظهر یه تصادف کوچک تو خیابون شد دو طرف دعوا جلوی زن و بچه فحش های بالای 18 میدادن بهم اونم با داد و هوار
    اینکه در اینترنت هست و طرف یه خارجی
    به خدا من به شخصه با اینکه به خاطر تاریخ حماسی کشورم در زمینه دفاع از ایران،مغرورانه میگم ایرانیم اما بعضی مواقع آرزو می کنم به خاطر بعضی چیزها در ایران نبودم و اون هم نبود فرهنگ و همینطور فقدان احترام به شهروندان از طرف...
    وقتی خانه من در سرما به علت بی تدبیری...گاز نداره و خودم و خانواده تا بوق شب سگ لرزه می زنیم وقتی برای گرفتن حقت روزها از این اداره به اون اداره پاست می کنن، کوچکترین احترامی از سوی برخی ها نمی بینم خوب اگه کمی هم سطح درک و فرهنگم پایین باشه،به قول معروف قاط می زنم و هر کاری می کنم

16. 4 کاربر از وین رونی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه manchester fan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

فرهنگ تو کوچه خیابونه ..تو زندگی روزانه هست ... وقتی به جامعت و شهرت و کشورت نگاه میکنی تو چیزی به اسم فرهنگ نمیبینی ... حالا اینم یه گوشه از بی فرهنگیه مردمه تو اینترنت
    همه هم همینیم و اگه این نبودیم که وضع جامعه مون این نبود

فقط جالبه برای من یه عده این وسط پز روشن فکری برمیدارن و بقیه متهم به بی فرهنگی میکنن
    همه هم تو این روزا شدن جامعه شناس و به فکر حل کردن مشکلات فرهنگی مردم هستن ... فک کنم جای این همه حرف و بحث های بیهوده یه تلنگر به خودمون بزنیم بهتر باشه

18. 6 کاربر از manchester fan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •