تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 75

نام تاپيک: برتري سيمبيان بر جاوا؟

Banned x-boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    HoTeL CaLiFoRnIa

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط rami_hemi
    باز که دعوا را انداختین . به نظر من که هیچ برتری نداره .اینم میگم که بیشتر بیشتر کسایی که از سیمبین استفاده میکنن نمیتونن از همه امکاناتش استفاده کنن .همونطور که نمیتونیم از همه امکانات ویندوز استفاده کنیم.
    بعدش هم میشه بگید چرا جاوا شد محیط داس از میشه دلیل خودتو بگی؟
    به كمي فكر متوجه ميشي
    1:تو محيط داس شما فقط ميتوني يه كار رو انجام بدي كه جاوا هم اينطوريه
    2:محيط داس نسبت به ويندوز خيلي خيلي ساده تره در نتيجه انعطاف پذيريش كمتره جاوا هم همينه
    ......

در مورد اون همه امكانات هم فقط امكاناتي از قبيل ديتا gps و تو اون مايه ها فعلا نميشه استفاده كرد كه اونم مهم نيست
    اما در مورد اين كه هيچ برتري نداره حتما ميگي جاوا برتري داره؟!!! اونم چي حتما ويروس نميگيره ساده تره امكاناتش كمتره ...
    در ضمن اينها دعوا نيستش انتقاده

Banned x-boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    HoTeL CaLiFoRnIa

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط fabdolvahab
    به نظر من جاوا خوبه زیادی ازش بد میگن
    نظرت رو از رو منطق و دليل بگو اينجا نظر شخصي نخواستيم
    ممنون

آخر فروم باز metal_militia's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    شمرووون!

پيش فرض

فقط و فقط به استفاده کاربر بر میگرده کسی که گوشی رو فقط و فقط برای موزیک . عکس و....میخاد نباید طرف سیمبیان و بره!!!!!!

کسی هم که عشق برنامه و ....داره نباید طرف جاوا بره!!

برای کارهای عمومی مثل خودم !!سیمبیان بدرد نمیخوره!
    ولی شاید یکی عشق برنامه و اینا داشته باشه!!در ضمن گوشی های تحت جاوا از نوکیا تا سونی و سامسونگ به اندازه کافی کامل هستند فقط یه امکاناتی رو ندارن!!! که برای من بود و نبودش هیچ فرقی نداره
    سیمبیان چه سری 60 یا یو ای کیو در حال حاضر به هیچ درد من میخوره!!
    Last edited by metal_militia; 31-08-2006 at 12:01.

حـــــرفـه ای alex_pk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کاملاً درسته metal جان

هر شخصی بنا به نياز خودش ميتونه گوشی سيمبيان دار بگيره يا.... گوشی که فقط جاوا داشته باشه.

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

x-boy جان میدونی من با سیمبین پدر کشتگی ندارم نظر من با متال یکی هستش به خود کابر بستگی داره من الان نیاز ی برنامه اضافی روی گوشی ندارم .کاری هم با ویروسش ندارم نه میگم جاوا خوبه نه سیمبین حالا یه گوشیجاوا کار منو را میندازه اونو انتخاب میکنم حالا یه روزی لازم شد یه گوشی با سیستم عامل میخرم.واسه من فرقی نداره.بستگی به موقیت داره. در مورد دعوا لحن بعضی از دوستان کمی تند شده بود.

Banned x-boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    HoTeL CaLiFoRnIa

پيش فرض

ما 4 كريم حرف شما و متال رو تاييد ميكنم بستگي به كاربر داره

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mishel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بعضي ها مثل آقاي x-boy گوش كنن من 6270 دارم كه جاوا هستش. طبق گفته شما نبايد بشه باهاش همزمان آهنگ ديد عكس نگاه كرد يا هزار تا كار ديگه. كي گفته نمي شه. گوشيه من آهنگ رو با بهترين كيفيت و در معروف ترين فرمت ها پخش مي كنه و همزمان مي تونم هر عكسي با هر فرمتي رو ببينم يا اس ام اس بزنم يا اس ام اس بخونم. يا با هر كدوم از نرم افزارهاي گوشي كار كنم. يا در حين گوش دادن به موسيقي بدون هيچ دردسري به تماسي كه باهام گرفته شده جواب بدم. تازه امكان اكتيو استندباي كه در ورژن سوم سري 40 اضافه شده اجازه مي ده نام و مشخصات آهنگ در حاله پخش روي صفحه نمايش گوشي بدون اينكه موزيك پلير باز باشه ديده بشه و همچنين همزمان به راحتي به تمام بخش هاي گوشي دسترسي داشته باشي. من با اين گوشي فيلمهاي 3gp و Mp4 با بهترين كيفيت رو پخش كردم. همش بدون نياز به نصب حتي يك نرم افزار كه كلي هم دردسر درست كنه. اگر خواستيد باز هم مي تونم بگم.
    واقعا بي دردسر و كافيه كافيه. سرعتش هيچ گاه كم نميشه. من نمي دونم بعضيا اين يوزر اينترفيس زيبا و محشر رو چطور با داس مقايسه مي كنن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mishel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

توجه كنيد گوشي هاي جاوا خيلي پيشرفت كردن. بعضي ها هنوز در نسل هاي پيشين سير مي كنن. يك گوشيه جاواي خوب مثل 6270 الان مثل اينكه يك گوشيه سيمبيان با بهترين نرم افزارهاي ممكن داشته باشي ولي فقط نتوني نرم افزار ديگه اي اضافه كني. كه البته اونم شايد بشه گفت داره حل ميشه چون نرم افزارهاي جاوا هم پيشرفت زيادي كردن.

آخر فروم باز M.etallic.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

ميدونيد چيه ؟ بعضي ها دوست دارن همه چيز رو داشته باشن مهم نيست كه از اون چيز استفاده ميكنن يا نه فقط دلشون ميخواد داشته باشن . مثلا يكي از دوستام كامپيوتر براش يه وسيله اي كه باهاش آهنگ گوش بده و چت كنه و ديگه آخرش سي دي رايت كنه. رفته يه سيستم جمع كرده باهاش ميتوني انيميشن هاي سه بعدي رو سه سوت رندر كني . من كليپ هايي كه با 3dsmax ميسازم ميبرم خونه اونا رندر ميكنم. خوب حالا حرف من اينه آدم بايد در حد نياز خودش وسيله بخره. در ضمن من با ميشل موافقم. منم v3x دارم كه جاواست. ميتونم همزمان چند كار رو انجام بدم . توش پر كردم بازي و نرم افزار و هيچ تغيير زيادي هم تو سرعتش ايجاد نشده و هر برنامه اي هم كه خواستم سه سوت تونستم پيدا كنم. من نميدونم با اين تفاسير سيمبين چه مزيتي داره ؟ حتما مزيتش اينه كه ويروسي ميشه. اون دوستي هم كه گفت با آنتي ويروس مشكلش برطرف ميشه. اولا آنتي ويروس بايد آپديت بشه هر چند وقت دوما اينكه هميشه ويروس ها يك قدم جلو تر از آنتي ويروس ها هستن. به نظر من داشتن يا نداشتن سيمبين نميتونه زياد تاثيرگذار باشه تو انتخاب آدم. سيمبين هم يه سري مزيتها داره و يه سري عيب و ايراد كه به نظر من در حال حاضر جاوا همون مزيتها رو منهاي اون عيب و ايرادها داره .

Banned x-boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    HoTeL CaLiFoRnIa

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Mishel
    بعضي ها مثل آقاي x-boy گوش كنن من 6270 دارم كه جاوا هستش.
    اولا منظور من مختص گوشي شما نبود من كلي گفتم با 6270 شما هم كاري ندارم كيفيت پخشش چطوريه يا چه فيلمايي ساپورت ميكنه چون موضوع تاپيك يه چيز ديگست در ضمن براي ديدن فايلهاي 3gp تو گوشي هاي سيمبيان هم نياز به ريختن برنامه نيست ريختن نرم افزار هم دردسري نداره اون برميگرده به خود شما بحث كم شدن سرعت هم بر ميگرده به اينكه طرف چه جوري از سيمبيان استفاده كنه كه تو ويندوز هم همينطوره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •