تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 24 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 234

نام تاپيک: تاپیک جامع راهنمایی خرید و فروش ملک و آپارتمان و زمین در تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه amlak021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

11 تاپیک جامع راهنمایی خرید و فروش ملک و آپارتمان و زمین در تهران

سلام.

حدود 8 سالی هست که در زمینه املاک در تهران فعالیت می کنم.از حدودا 19 سالگی کارم رو شروع کردم.احساس کردم وجود یه همچین تاپیکی در کل اینترنت لازمه و با جستجویی که کردم تاپیک خاصی هم در این سایت برای این کار پیدا نکردم.(البته در کل اینترنت هم نبود.)

با توجه به اینکه فضای این انجمن برای ایجاد چنین تاپیکی بسیار مساعد به نظر می رسه تصمیم گرفتم اینجا فعالیتم رو فقط به عنوان مشاور آغاز کنم.

خودم رو پایبند به اصول زیر برای فعالیت در این انجمن می دونم و متقابلا انتظار دارم شما هم رعایت کنید:

#1بیشتر هدف از ایجاد تاپیک اطلاع رسانی در مورد مناطق مختلف _شرایط و امکانات_معرفی خیابان ها و مکان های خوب و معروف _تا حدودی قیمت در نقاط مختلف چه برای اجاره چه برای فروش _کمک برای انتخاب بین گزینه های موجود و ....... هست.از هرگونه بحث انحرافی و نا مرتبط به شدت بپرهیزید.

##2همونطور که می دونیم فعالیت تجاری و تبلیغی در انجمن ممنوع هست و من به هیچ وجه اسم و آدرسی از هیچ مشاور املاکی(حتی خودم) نمی گذارم و انتظارم از دیگران هم همینه.

###3کل کل و اطلاعات نادرست و توهین و پیش بینی غیرکارشناسی ممنوع.

امیدوارم ایجاد این تاپیک کمی به پست های مربوط به ملک سر و سامان بده و امکان فعالیت سازنده فراهم باشه.

2. 13 کاربر از amlak021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

خب من می تونم 3 جور شروع کنم:
    1)مثلا از منطقه 1 تهران شروع به معرفی محل ها و ...... کنم و جلو بریم.
    2)نکاتی رو که برای هر معامله ای باید در نظر داشته باشید بگم.
    3)منتظر باشم شما سوال بپرسید من جواب بدم.

نظر خودم اینه که هفته ای یه منطقه رو معرفی کنم.چند نکته برای انجام معامله بگم.و در آخر هم سوالاتی که پرسیدید جواب بدم.فکر کنم این طوری هم جذاب تر باشه و هم مفید تر بازم نظر شماست که مهمه.

4. 4 کاربر از amlak021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

یه نکته دیگه رو هم متذکر بشم نام کاربری من مربوط به هیچ املاک خاصی نیست.صرفا یه نام کاربری هست و به هیچ مکانی مربوط نمیشه.اسم خودم هم ارسلان هست.

6. این کاربر از amlak021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

الان قیمت رهن و اجاره خونه ( حدود 50 متر ) تو تهران چقدره؟

غرب تهران بهتره یا شرق تهران ؟

کدوم مناطق برای رهن و اجاره بهتره؟ حتی الامکان با کلاس و زیبا باشه

توان مالی : حدودا 15 میلون پیش و 300 هزارتومان اجاره

.......................

ممنون میشم راهنمایی کنید

تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

الان قیمت رهن و اجاره خونه ( حدود 50 متر ) تو تهران چقدره؟

غرب تهران بهتره یا شرق تهران ؟

کدوم مناطق برای رهن و اجاره بهتره؟ حتی الامکان با کلاس و زیبا باشه

توان مالی : حدودا 15 میلون پیش و 300 هزارتومان اجاره

.......................

ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام.
    من پیشنهادم سمت غرب هست.
    مبلغ کمه و باعث میشه انتخاب هاتون محدود باشه.

ولی می تونید به مناطقی مثل یادگار امام(بخش جنوبی)مراجعه کنید.این منطقه جزو تقریبا غرب تهران محسوب میشه و حدودا مطابقه خواسته شما(از نظر مالی) مورد هایی پیدا میشه.ولی باید در نظر بگیرید که بافت قدیمی هست هرچند که در حال نوسازی هست.

بلوار فردوس(سمت غربی) هم میشه ولی مثلا با پیش 10 و ماهی 600 تا 700.

کلا بیشتر تمایل به مبلغ اجاره بیشتر هست و پیش کمتر.مثلا با پیش 10 تومن و ماهانه بین 700 تا 1200 انتخاب های بیشتر و بهتری میشه داشت.

پیشنهاد میکنم هر دو محله رو از نزدیک خودتون بررسی کنید و ببینید کدوم با سلیقه شما جور درمیاد.

9. 2 کاربر از amlak021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

خب کلا یرای اینکه درک درستی از کلیت تهران داشته باشیم من ترجیح چند نقشه تهران رو به تفکیک مناطق آپ کنم.

منطقه : تهران شهر بزرگی هست برای اداره چنین استانی با این وسعت اومدن تهران رو منطقه بندی کردن.در 3 نقشه زیر می تونید منطقه بندی حال حاضر رو ببینید.

11. 8 کاربر از amlak021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

در پست بعدی ناحیه رو بهتون توضیح می دم.و با ذکر یک مثال واضح معرفی مناطق و نواحی رو از منطقه 1 شروع میکنم و به توضیح محلات و مکان ها می پردازم.

13. 2 کاربر از amlak021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض توضیح ناحیه و شهرداری

خب گفتم تا الان فرصت دارم یه توضیح ساده ای هم در مورد ناحیه ها بدم.

همونطور که گفتم منطقه بخش بزرگی از هر استان هست و مثلا برای شهری مثل تهران حتی با تفکیک 22 منطقه باز هم مدیریت و نظارت کار بسیار دشواری هست.بنابراین اومدن هر منطقه رو به چند ناحیه تقسیم کردن و برای خدمات بهتر و متمرکز تر برای هر ناحیه در هر منطقه یک شهرداری تاسیس کردن.

مثلا شهرداری ناحیه 3 منطقه 1.

به نقشه زیر دقت کنید.

قسمت آبی رنگ منطقه 1 رو نشون می ده.

حالا میایم همون منطقه رو(منظورم قسمت آبی رنگ نقشه بالا هست) به صورت دقیق تر و با مقیاس بزرگتر برای نمایش ناحیه ها نشون می دیم.

خب پس همونطور که حتما متوجه شدید الان این نقشه رنگی بالا داره منطقه 1 تهران رو به تفکیک ناحیه ها نشون می ده.

الان با توجه به این نقشه منطقه 1 تهران شامل 10 ناحیه هست و برای اداره هر ناحیه هم قاعدتا 1 شهرداری.(کلا 10 شهرداری برای کل این منطقه).

در پست بعدی سعی می کنم کل محلات و ..... این منطقه رو برانون شرح بدم.

اگر امکانات فروم اجازه بده حتی می تونیم نظرسنجی هم بزاریم که کدوم مناطق رو به ترتیب توضیح بدیم.چون به نظرم از منطقه 1 به 22 رسیدن به ترتیب شاید منظم تر باشه ولی حوصله سربر می شه.

امیدوارم تا اینجا مفید و واضح و ساده باشه براتون.
    Last edited by amlak021; 02-12-2013 at 17:28.

15. 5 کاربر از amlak021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

مرسی عزیزم ، ادامه بده ...ممنون

لطفا قیمت های اجاره و رهن مناطق رو هم بگو

17. این کاربر از mehdiii_mm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض معرفی منطقه 1 شهر نهران

همون طور که قول داده بودم سعی می کنم در این پست و احتمالا چند پست آینده منطقه 1 رو بهتون معرفی کنم.

برای اینکه نوشته ها مرتب تر باشه و مراتب معرفی یه منطقه علمی تر باشه سعی می کنم ابتدا از اطلاعات ویکی پدیا استفاده کنم تا اطلاعات دقیق تری بدست بیارید و بعد گاها تجربیات و دیده های خودم رو براتون به اشتراک می ذارم.

برای اینکه صفحه سنگین نشه و از تکرار مکررات هم کاسته بشه در پست قبل می توانید نقشه های این منطقه رو مشاهده بفرمایید.

منطقه یک شهرداری در بلندای شهر تهران و با وسعتی حدود ۲۱۰ کیلومتر مربع بر اساس داده‌های آماری، بیش از ۴۳۳۵۰۰ هزار نفر جمعیت را در خود جای داده‌است. انبوه ساختمانهای آماده و نیمه ساخت در آینده‌ای نزدیک، جمعیت منطقه را به مرز ۵۰۰ هزار نفر خواهد رساند.

مختصات جغرافیایی

این منطقه از طرف شمال محدود به ارتفاعات ۱۸۰۰ متری دامنه جنوبی کوههای البرز، از جنوب به بزرگراه چمران حد فاصل دو راهی هتل آزادی و بزرگراه مدرس و پل آیت‌الله صدر و از غرب به اراضی رودخانه درکه و از شرق نیز به انتهای بزرگراه ارتش – کارخانه آسفالت و منبع نفت شمال شرق تهران محدود می‌شود.

بافت منطقه

این منطقه به لحاظ طراحی شهری دارای بافتی شبه روستایی است و می‌توان آن را «باغ شهر» نامید. شمیرانات که در دامنه کوهپایه‌های البرز جنوبی واقع است، به دلیل نیمه کوهستانی بودن و ساختاری ویژه که آمیزه‌ای از شهرسازی مدرن و سنتی است، اگرچه عرصه مشکلات بیشتری در فعالیتهای عمرانی است، اما به عنوان ساختگاهی قدیمی، با اهمیت و دارای ویژگی‌های آب و هوایی، زمینه و اقتضای کارهای عمرانی بیشتری را داشته و دارد.

مکان‌های مهم

از مهم‌ترین مراکز فرهنگی این منطقه فرهنگسرای نیاوران و نگارخانه جماران و فرهنگسرای ملل را نام برد. همچنین کاخ موزه سعد آباد و کاخ ملت و کاخ نیاوران و امامزاده صالح و گورستان ظهیرالدوله تجریش نیز در این منطقه قرار دارند.

برای اینکه پست طولانی نشه معرفی محله ها در پست بعد صورت میگیره.

دوست دارم پست بعدی(بعد از مرحله معرفی محله ها) که قرار می دم رو صرفا تحلیل و ارزیابی خودم از منطقه باشه.(می دونید اگر بخوام صادق باشم تا حالا یه نوشته تحلیلی ننوشتم و برام خیلی سخته حتی اسمشم آدم رو می ترسونه ولی خب یه سری اطلاعات و تجربیات و آینده نگری رو کنار هم می ذاریم تا نوشته بشه.)

19. 5 کاربر از amlak021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 24 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •