تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 24 اولاول ... 39101112131415161723 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 234

نام تاپيک: تاپیک جامع راهنمایی خرید و فروش ملک و آپارتمان و زمین در تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه amlak021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام.
    با تشکر از شما
    بنده ساکن تهران نیستم.
    اگر امکان داره دلایل جوابتون روکه در بالا دادید، بگید؟؟؟
    --
    راستی شما تو پستهای قبلتون گفتید چه خریدار باشم چه فروشنده فقط اردیبهشت اقدام میکنم!!! چرا؟؟
    خواهش میکنم.
    بعضی رفتار های بازار در صورتی که شرایط ثابت یا با تغییر کمی همراه باشه معمولا تکرار میشه.مثلا همیشه اسفند ماه آجیل و خشکبار وحشتناک گرون میشن و وسط فروردین ماه یه افت قیمتی نسبت به اسفند پیدا می کنند.در مورد املاک هم همینطوره معمولا اردیبهشت ماه (البته من خودم دلیل اصلیشو نمی دونم فقط حدس می زنم.)هم حالا به خاطر میتونه شادابی شروع سال جدید یا عدم اطمینان به بازار ملک و مسکن و یا عدم جذابیت باقی راه های سرمایه گذاری بلند مدت هم خریداران و فروشندگان تمایل به معامله پیدا می کنند.از این جهت هم مشتری برای خرید ملک هست و هم سرمایه آزاد جریان داره و هم اینکه اگر شما ملکی دارید و بفروشید دیگه نگران افت سرمایه تون نیستید و به سرعت می تونید به خاطر فراوانی موارد مناسب برای خرید اقدام کنید اگرم خریدار باشید خب با توجه به بودجه تون بالاخره یه ملکی پیدا میشه.یه چیز دیگه هم که شاید دخیل باشه بحث مدارس هست که تقریبا در این ماه ها به پایان خودشون نزدیک می شن و خانواده ها با آسودگی بیشتری می تونن محل زندگیشون رو عوض کنن پس تو این ماه بالاخره برای محل زندگیشون تصمیم می گیرن.
    این جنبه روانی قضیه هم خیلی مهمه همین بحث نشاط شروع سال جدید مثلا تو این ایام عیدی تقریبا به گوشی خود من کسی بابت خرید و ..... زنگی نزد ولی دقیقا روز 16 فروردین یعنی همین دیروز شنبه از ساعت 11 صبح تماس ها پشت سرهم شروع شد.
    البته اینو هم در نظر داشته باش امسال با توجه به تغییرات اقتصادی و هدفمندی و گرونی آب و گاز و... هیچ پیش بینی نمیشه کرد.

2. 2 کاربر از amlak021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام.
    با تشکر از شما
    بنده ساکن تهران نیستم.
    اگر امکان داره دلایل جوابتون روکه در بالا دادید، بگید؟؟؟
    --
    راستی شما تو پستهای قبلتون گفتید چه خریدار باشم چه فروشنده فقط اردیبهشت اقدام میکنم!!! چرا؟؟
    در مورد پست بالا هم دلیل خاصی ندارم.فقط از جهت آب و هوا گفتم چون منطقه 22 و کرج بالاخره از مرکز تهران هوای بهتری دارند و هم اینکه واقعا فاصله شون اونقدری از مرکز تهران دور نیست که دردسر ساز بشن.گفتم یه سری بزنید شاید از اونجا هم خوشتون اومد.

4. این کاربر از amlak021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

(حتی بعضی از قسمت های منطقه 22 از منطقه 1 هم گرونتر شدن)
    با سلام، ممکنه بفرمایید چه قسمتهایی و قیمتشون در چه حد و حدودیه؟
    سلام.در پست های اول یه سری بحث ها شده می تونید یه نگاهی بندازید.مثلا منطقه 22 سمت دریاچه قیمت زمین و ملک تا 10 برابر بیشتر هم شده ، یا شهرک دانشگاه شریف از لحاظ قیمتی با خیلی از مناطق غرب و شمال تهران برابری میکنه( متری 10 میلیون به بالا)(بیشتر به خاطر آرامش و اینکه در دامنه کوه واقع شده تبدیل به محله ای مرفه نشین شده و به خاطر همین مسایل(مخصوصا دید کوه) سرمایه گذاری زیادی هم برای آپارتمان سازی در این شهرک انجام شده.)یا شهرک راه آهن به همین ترتیب که قیمتش به متری 11 تا 14 میلیون رسیده.باز هم محل های این طوری هستن.
    Last edited by amlak021; 06-04-2014 at 22:11.

6. این کاربر از amlak021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

اقا ما دیروز اتوبان امام علی تا اخر رفتیم بالا از جنوب به شمال

اتوبان که تمام میشه بلوار رفتیم بالا یعنی نزدیک میدان کوچیک که سمت چپ میدون بیمارستان 505 ارتش بود که هیچ
    سمت راست میدون یه خیابان بود نمیدونم اسمش چی بود اون خیابون رفتیم تا اخر بالا عجب جای دنجی بود چه ابو هوایی هنوز من تو کفشم نمیدونم اسم اون منطقه چی هست

دقیقا تو کوه هست یه جای دنج اروم خوش ابو هوا اپارتمان زیاد ساختن اونجا

یه سری اطلاعات میخواستم در مورد اونجا متری چنده؟؟ اسم منطقه چیه؟؟

به میدون که میرسیم ....سمت راست خیابان روبه بالا

تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

اقا ما دیروز اتوبان امام علی تا اخر رفتیم بالا از جنوب به شمال

اتوبان که تمام میشه بلوار رفتیم بالا یعنی نزدیک میدان کوچیک که سمت چپ میدون بیمارستان 505 ارتش بود که هیچ
    سمت راست میدون یه خیابان بود نمیدونم اسمش چی بود اون خیابون رفتیم تا اخر بالا عجب جای دنجی بود چه ابو هوایی هنوز من تو کفشم نمیدونم اسم اون منطقه چی هست

دقیقا تو کوه هست یه جای دنج اروم خوش ابو هوا اپارتمان زیاد ساختن اونجا

یه سری اطلاعات میخواستم در مورد اونجا متری چنده؟؟ اسم منطقه چیه؟؟

به میدون که میرسیم ....سمت راست خیابان روبه بالا
    فکر می کنم طرفای دارآباد باشه.بیمارستان محک و پیام نور تو مسیرتون بود؟.سمت راستش که می گید فکر کنم خیابان جنت یا یاران باشه.(نمی دونم شاید منظورتون مجتمع بام تهران یا شکاری هست؟)من آشنایی دقیق با اون سمتا ندارم ولی فکر کنم حدود متری 7 تا 8 میلیون باشه.یادمه چند سال پیش شخصی می گفت که خیلی از زمین ها و آپارتمان های اون منطقه دست یه ارگانی هست و برای فروش مشکلاتی دارن حالا اگر من درست یادم باشه و اون فرد راست گفته باشه.
    Last edited by amlak021; 07-04-2014 at 19:41.

9. این کاربر از amlak021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    تهران، ونک

پيش فرض

از دوستان کسی در خصوص قیمت زمین در فشم اطلاعی داره؟ (ترجیحا محدوده قانونی شهری)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    تهران، ونک

پيش فرض

از دوستان کسی در خصوص قیمت زمین در فشم اطلاعی داره؟ (ترجیحا محدوده قانونی شهری)
    از اونجا که کس نخارد پشت من جز......امروز راهی فشم شدم تا اطلاعاتی که میخوام به دست بیارم نتیجه اینکه داخل محدوده، زمین رو از متری 2 تومن تا 4 تومن میگن ولی مشکل اینجاست که خیلی از زمینها یا سر تپه هستن یا تو دره و کلا با جایی مثل کرج که من باهاش اشنا هستم و قبلا ویلا ساختم (شخصی) فرق میکنه و عمدتا از زمینهای مسطح و بدون شیب و خیابون کشی منظم و ...خبری نیست اما به هر حال مزیتش نسبت به کرج ، اب و هوای بهتر و کلاس بالاتر در نتیجه قابل قبولتر بودن برای ویلا رو نباید فراموش کرد. نکته مثبت و جدیدش هم اینکه عملیات گاز رسانی در حال انجام بود. با همراهی یکی از مشاوران خوب منطقه (آقا محمود عزیز) مناطق زاگان و لالان رو هم گشتیم که تماشایی بودن و بازدیدشو به دوستانی که نرفتن توصیه میکنم.
    Last edited by پیروز99; 18-04-2014 at 01:25.

تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام دوستان عزیز اگه سوالی دارید در همین تاپیک بپرسید . وقتی در پروفایلم سوال می پرسید من نمی تونم جواب بدم.وقتی هم که در تاپیک مجزا سوالی می پرسید احتمال اینکه من ببینم خیلی کمه ولی بازم اگه آدرس تاپیک مجزایی که زدید رو در همین تاپیک اعلام کنید حتما سر می زنم.برای همین اگر سوالی دارید در موارد مربوطه همینجا بپرسید خیلی بهتره.

تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

این مقاله رو هم چند روز پیش خوندم .
    رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران در گفت‌وگو با تسنیم اعلام کرد ۵ عامل گرانی احتمالی مسکن در سال ۹۳

خبرگزاری تسنیم: رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران با پیش‌بینی این‌که بازار مسکن تا اوایل تابستان از رکود خارج می‌شود، ۵ عامل تأثیرگذار بر قیمت مسکن را برشمرد و گفت: اگر دولت بتواند تورم را روی ۲۵ درصد کنترل کند کار بسیار بزرگی انجام داده است.

حسام عقبایی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم در خصوص وضع مسکن در سال آینده گفت: دولت خوشبینانه اعلام کرده که سال آینده تورم به 25 درصد کاهش می‌یابد و امیدواریم دولت بتواند تورم را کنترل کرده و روی همین عدد بماند. اگر دولت بتواند تورم را روی 25 درصد کنترل کند کار بسیار بزرگی انجام داده است.
    وی با اشاره به این‌که تورم یکی از عواملی است که روی قیمت مسکن تأثیرگذار است، اظهار کرد: از سوی دیگر شهرداری از سال آینده افزایش قیمت تراکم را اجرایی خواهد کرد و این یکی از شاخص‌های مهمی است که به افزایش قیمت مسکن منجر شود. نکته سوم افزایش دستمزدهاست که بر اساس یک سری شاخص‌ هرسال افزایش پیدا می‌کند و سال آینده نیز این اتفاق روی خواهد داد.
    وی با بیان این‌‌که قیمت مصالح ساختمانی از جمله آهن‌آلات و سیمان مهم است، گفت: به‌طور قطع قیمت نهاده‌های ساختمانی در سال 93 با افزایش مواجه خواهد بود و این مسئله نیز در قیمت تمام‌شده مسکن تأثیرگذار خواهد بود.
    رئیس اتحادیه مشاوران املاک افزود: همچنین سیاست‌های بانکی و افزایش سود بانک‌ها می‌تواند روی قیمت‌ها اثرگذار باشد. افزایش قیمت حامل‌های انرژی در فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها نیز بر قیمت‌ها تأثیرگذار است.
    عقبایی با اشاره به رکود مسکن در سال 92، تصریح کرد: در بهار سال آینده و همچنین تابستان 93 افزایش حجم معاملات را شاهد خواهیم بود. در فروردین ماه بازار مسکن تعطیل است و به‌طور معمول مردم از اردیبهشت‌ماه وارد بازار مسکن می‌شوند.
    وی با بیان این‌که پروسه خرید مسکن یک تا سه ماه زمان می‌برد، گفت:‌ به‌طور حتم خروجی این بازار به اواخر بهار و اوایل تابستان برمی‌گردد، به همین دلیل پیش‌بینی می‌کنم سه ماه اول بازار باثباتی را خواهیم داشت و از اواخر خرداد و اوایل تیرماه شیب افزایش قیمت را شاهد خواهیم بود، امیدواریم این شیب بیشتر از تورم نباشد.
    او با تأکید بر "در نیمه دوم امسال شاهد جهش قیمت مسکن نخواهیم بود" افزود: تا پایان سال فرصت خوبی برای خرید خانه است.
    انتهای پیام/*

تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

البته متاسفانه افزایش قیمت شروع شده در حالی که هنوز خیلی زوده شایدم شک موقتی باشه ولی در هر حال نباید از الان پیش میومد(شاید بخشیش به خاطر افزایش قیمت مصالح باشه مثل آهن که همین چند روزه گرون شده ولی بازم نباید اینقدر تاثیر می ذاشت). مثلا یه قسمتی از مرزداران تا همین قبل عید متری 6.5 بود الان متری 7.5 شده یعنی رو یه آپارتمان 100 متری 100 میلیون اضافه شد(البته به این معنی نیست که قطعا خریدار هم می تونه این افزایش رو تحمل کنه ولی چون بالاخره حداقل یه معامله با این قیمت صورت گرفته باعث میشه فروشنده های دیگر هم با قیمت جدید در همان منطقه خواستار معامله باشند که این خودش رکود ایجاد میکنه). واقعا بعضی مناطق نصف قیمتی که هم الان دارند ارزش ندارن ولی خب وقتی داره معامله رو همین قیمتا صورت می گیره یعنی حتما کشش و جاذبه داشته و قدرت خریدشم بوده.بدی کار اینجاست که مثلا یه منطقه پایین ( از هر لحاظ فرهنگی-امکانات و .... ) تفاوت قیمتش با منطقه بالا داره کم می شه این باعث میشه خریدار علاقه مند باشه که بره سمت منطقه بالاتر این خودش باعث گرونی شدید و بیشتر منطقه بالاتر میشه(چون تقاضا زیاد میشه و تعداد فروشنده ها ثابت می مونه یا به تعداد خریدار ها زیاد نمیشه) و منطقه پایین هم که قیمت ناعادلانه خودش رو حفظ می کنه بدون مشتری می مونه و این باعث رکود در هر 2 منطقه میشه.
    Last edited by amlak021; 19-04-2014 at 01:00.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •