تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: مشکل با نصب 7 و یا هر ویندوز دیگه ای بر روی لب تاب

آخر فروم باز aaaammmm87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ♥♥♥♥♥♥♥

14 مشکل با نصب 7 و یا هر ویندوز دیگه ای بر روی لب تاب

با سلام
    وقتی میخوام روی لب تابم ویندوز 7 یا هر ویندوز دیگه ای نصب کنم با خطای زیر مواجه میشم .
    windows cannot install required files. make sure all files required for installation are available, and restart the installation . error code : 0x8007045D
    اومدم با فلش بوت کنم که بازم این مشکل رو دارم . چند تا ویندوز 7 متفاوتم امتحان کردم . ویندوز 8 رو هم امتحان کردم بازم همین مشکل رو داشتم .
    این خطا به دلیل چیه ؟ و باید چکار کنم ؟؟؟

حـــــرفـه ای FerineFast's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    IL

پيش فرض

احتمالش هست مشکل از هارد درایو باشه باشه به دنبال Bad sector و مشکلات سخت افزاری هارد باشید.

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ♥♥♥♥♥♥♥

پيش فرض

احتمالش هست مشکل از هارد درایو باشه باشه به دنبال Bad sector و مشکلات سخت افزاری هارد باشید.
    سلام
    با یه نرم افزاری اومد بد سکتور هاردو گرفتم الان مشکلی جدیدی گرفتم ،درایوهای هارد موقع نصب ویندوز 7 یا 8 شناسایی نمیشن و توی ایکس پی اگه شناسایی کنه سریع سیستم ریست میشه (واسه حالت ایکس پی تو ستاپ اون قسمت ساتا مد رو تنظیم میکنم پس ربطی به اون نداره) الان چکار کنم که هاردم موقع انتخاب درایو انتخاب بشه ؟
    با ویندوز بوتیبل (Windows Live) سیستم رو که بوت میکنم هیچ یک از درایوی هاردم شناسایی نمیشه .

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    IL

پيش فرض

مدل هاردتون چیه؟

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ♥♥♥♥♥♥♥

پيش فرض

مدل لب تاب Dell n5010
    مدل هارد WDC WD5000BEVT-75A0RT0 500GB

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    IL

پيش فرض

اگر داخل بایوس شناسایی میشه به طور معمول باید داخل ستاپ هم شناخته شه مگر اینکه مشکل سخت افزاری داشته باشه که در این صورت فکر می کنم بچه های سخت افزار بتونن بهتر بهتون کمک کنند.

7. این کاربر از FerineFast بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Master Root's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام
    با یه نرم افزاری اومد بد سکتور هاردو گرفتم الان مشکلی جدیدی گرفتم ،درایوهای هارد موقع نصب ویندوز 7 یا 8 شناسایی نمیشن و توی ایکس پی اگه شناسایی کنه سریع سیستم ریست میشه (واسه حالت ایکس پی تو ستاپ اون قسمت ساتا مد رو تنظیم میکنم پس ربطی به اون نداره) الان چکار کنم که هاردم موقع انتخاب درایو انتخاب بشه ؟
    با ویندوز بوتیبل (Windows Live) سیستم رو که بوت میکنم هیچ یک از درایوی هاردم شناسایی نمیشه .
    مشکل قبلی بیشتر برای این بود که dvd یا هارد مشکل داشته باشه. اما مشکل جدید رو باید از داخل تنضیمات بایوس گزینه hard mode رو اگر AHCI هست بزارید روی IDE یا برعکس تا هنگام نصب ویندوز هارد رو شناسایی کنه.

9. این کاربر از Master Root بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ♥♥♥♥♥♥♥

پيش فرض

مشکل قبلی بیشتر برای این بود که dvd یا هارد مشکل داشته باشه. اما مشکل جدید رو باید از داخل تنضیمات بایوس گزینه hard mode رو اگر AHCI هست بزارید روی IDE یا برعکس تا هنگام نصب ویندوز هارد رو شناسایی کنه.
    سلام
    واسه دی وی دی که گفتم با فلشم بوت میکردم همین مشکل رو داشتم در نتیجه دی وی دی رامم مشکلی نداره .
    بله اونم تنظیم کردم ولی درست نمیشه که نمیشه .
    مشکل الانم Partition table بهم ریخته که نمیدوم الان جز پارتیشن بندی مجدد چکاری میتونم بکنم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •