تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: قرص تستسترون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه بخوایم تستسترون بدن کم بشه باید چه دارویی بخوریم ؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

اگه کسی خود ارضای بکنه و پشتش خالی باشه میشه برا جبرانش از این هورمون استفاده کنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

سلام دوستان .... یه سوال داشتم ممکنه مثلن این قرص تو بدن یک مرد ب جای تولید هورمون مردانه زنانه تولید کنه؟

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

اگه کسی خود ارضای بکنه و پشتش خالی باشه میشه برا جبرانش از این هورمون استفاده کنه
    اصلا نیاز به این کار نیست،بعد از انزال بدن انسان میتواند بزاحتی روز بعد انزال داشته باشد حتی انزال دوباره در همان روز هم ممکن هست
    سلام دوستان .... یه سوال داشتم ممکنه مثلن این قرص تو بدن یک مرد ب جای تولید هورمون مردانه زنانه تولید کنه؟
    بلی دقیقا امکان دارد چنین اتفاقی بیافتد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

تستسترون برای بدنسازی واقعن لازمه. خودم چندتا دوره زیر نظر دکتر تغذیه رفتم. نه تنها هیکل بلکه کیفیت سلامتی زندگی رو هم بالا برده. فقط باید بدونی چه هرمونی داری مصرف میکنی و چقدر. هرمون هایی هستن که تحریک کننده هرمون زنانه هم هستند و برا چربی سوزی خانم ها استفاده میشن.
    برای شروع از تستسترون یا دیانابول شروع کنید ولی قبلش باید یه چکاپ پیش یک کارشناس بدنسازی و تغذیه برید
    بعضی از هرمون ها اثر ناباروری موقت(تا یک هفته بعد از دوره) در اسپرم دارند بعضی هم تاثیری رو این موضوع ندارند. ولی بدونید چیزایی مثل فشار خون بالا ریزش مو یا پوست چرب اگه تو خودتون میبینید بدونید هرمون مردانه اینارو در صورت وجود تشدید میکنه. خلاصه هیچوقت سر خود هرمون مصرف نکنید چون اول از هرچی باید بدونید هر هرمون با شما چیکار میکنه.

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

نکن اینکارو برادر من این همه مکمل غذایی اورجینال ..اصلا به حرف مربی و دوستان غیر از تمرین گوش نکن این دارو هارو دکتر تجویز میکنه اونم برای شرایط خاص ..

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

این که من گفتم حاصل تجربه ده سال خودم بوده. واقعن هم تو 36 سالگی از ده سال پیش هم دوره هام هم سر حال ترم چه تو توانایی چه تو ظاهر. حد اقل 20 دوره رفتم از تستسترون تا آناوار هنوز هم چکاپ میرم و یبارم مشکل برا سطح هرمون های دیگم پیش نیومده یا عقیم نشدم و موهام هم نریخته. این که شماها میگین مثل اینه که بگی قارچ نخور سم داره. دیدم کسایی رو که هر هرمونی و مصرف کردن و یه سرچ ساده نزدن ساید افکت فلان هرمون رده پایین چی بوده. خودم که خیلی محتاط بودم و هستم بعد گرفتن برنامه دوره "هر بار" 6 ساعت اینترنت و سایتای معتبر دنیارو زیر و رو میکنم و هرمون هام رو در صورت مورد اطمینان بودن از مربی یا حتی از داروخونه هم نخریدم. یا از آمازون یا استانبول خرید زدم. نهایتن به هیچ وجه استروید هایی مثل اوکسی یا استروید دارو خونه ای 5000 تومنی نخرید. بیدلیل نیست یچیز مثل تستو مکس 500،000 تومن قیمت داره. بعد هر دوره هم مثل زمان شروع دوره چکاپ برید.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •