تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 38

نام تاپيک: بحث - سبک زندگی دانش آموزی

داره خودمونی میشه sasansamiri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

ای اقا یون شما هم شاید بدانید ولی من می دونم که هر وقت با هم سن و سال های خودمون حرف زدم==> که درس خوندن ضرر مطلقه
    ولی زمانی که با یه بزرگ تر حرف زدیم==>هر چه جز درس ضرر مطلقه و اول و اخر زندگی ما یعنی درس و درس و درس.....

2. این کاربر از sasansamiri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pharm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

یعنی واقعا برای چی باید سرنوشت و خوشبختی و پول و اینا فقط با چهار تا تست مشخص بشه؟؟؟؟

4. 2 کاربر از pharm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

ببینید شما فعلا دانش اموز هستید.معمولا دانش اموزان درس خوان اینجوری فکر میکنند

ولی بعدها ان شاءالله بعد از اینکه از دانشگاه فارق التحصیل شدید متوجه میشید که سرنوشت ادم رو نه درس تعیین میکنه نه کنکور

سرنوشت ادم رو پول و پارتی تعیین میکنه

6. این کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز s_paliz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

درس خوندن و مدرک داشتن مثل برگ برنده هست. اگه تمام شرایط (مثل پول و پارتی و شانس و...) به ضرر آدم تموم بشه میشه از این برگ برنده استفاده کرد

8. 2 کاربر از s_paliz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    ;)

پيش فرض

.

به نظر من در مورد بازار کار ابتدا وضعیت خودتون رو روشن کنید شما دنبال کار دولتی هستید یا خصوصی ؟
    ببینید این بحث پارتی و.. الان در بازار کار خصوصی شرکت های معتبر هرگز اعتبار و هزینشون رو صرف یک شخص که از لحاظ

کاری راندمان بالایی نداره نمیکنه . شخصی که به عنوان یک مهندس / و... میخواد وارد بازار کار بشه نباید به این مسایل
    توجهی کنه. کلمه پارتی مختص افرادی هست که شخص خودشون تخصصی ندارند و دنبال تخصص هم نمیرند بعد برای

جبران کم کاری خودشون از شرکت ها مایه میزارند الان شخص بنده بی نهایت مهندس رو سراغ دارم که توانایی ندارند حتی
    برای نوشتن یک خط کد یا کار تخصصی . اما حرف که به میون میاد همه همین رو میگند که کار نیست . پارتی نداریم ..

سوال اینجاست ایا خود شخص تلاشی برای بهبود وضع خودش میکنه ؟!
    در نهایت اگه فامیلی در خارج از کشور دارید از لحاظ کاری و تحصیلی تمام تلاشتون رو بکنید تا به یک حداقل برسید تا بتونید
    از کشور خارج بشید .. این سیستم جای زندگی نیست !

.

10. 2 کاربر از بانو . ./ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

ببینید مساله اینجاست که توی دوران دانشگاه چیزی به ادم یاد نمیدن....مگر اینکه خودت بری دنبالش

من رشته ام کامپیوتره....ترم اخر هم هستم

چون پیام نور هم میرم همه ی درس ها مون رو هم به صورت کتاب میخونیم.یعنی جزوه و... نداریم.حتی خیلی از کتاب هایی که میخونیم برای دانشگاه های خوب هستند
    ولی
    الان که من کار اموزیم رو توی یه شرکت معروف کامپیوتری میرم میبینم اون همه کتاب و درسیکه خوندم هیچ کدام کارایی نداره
    حالا اگر به جای دانشگاه رفتن اون همه پولی که بابت شهریه دادم رو میدادم بابت کلاس های ccna ccnp microsoft الان در حد یه دکتری سواد داشتم
    حالا اگر من پارتی داشته باشم با همین بیسوادیم اینجا منو قبول میکنند برای کار
    ولی اگر نداشته باشم عمرا قبولم نمیکنند
    اگر اون مدارک رو هم داشتم احتمالش 50-50 میشه

12. 5 کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    ;)

پيش فرض

.

ببنید یکم شرایط شما به من شباهت داره اجازه بدید کمی بررسی کنیم

من خودم کاردانی شاگرد اول دانشگاه بودم و خودم میخوندم یعنی به استاد تکیه اصلا نداشتم رفرنس کتاب بود یعنی من بعد از
    اتمام کاردانی به راحتی میتونستم کار کنم

بعد با شرط معدل بدون کنکور رفتم کارشناسی اما به دلیلی کارشناسی خوب نبود متاسفانه . .
    رشته کامپیوتر هم رشته ای هست که هر لحظه باید update باشی یعنی رشته استاد پذیری نیست باید شخص خودش تلاش کنه

من هم شرایط شما رو داشتم نزدیک 5 ماه پیش .. ببینید با خودمون باید روراست باشیم من گفتم ایا برای کار دولتی مناسب هستم و
    شرایطش رودارم دیدم نه .. بعد تصمیم گرفتم همین شبکه رومطالعه کنم .. بهتون قول میدم 5 ماه پیشم با الانم اصلا قابل قیاس نیست

اگه بخواهید با شرایطی که اطلاعات کافی ندارید وارد بازار کاری بشید به خودی خود از رده خارج میشید به این دلیل که بازار خصوصی تخصص
    میخواد مگه اینکه بخواهید یک اپراتور خیلی ساده یا منشی باشید که اون هم باز درامدی نداره و در شان یک خانوم نیست

من پیشنهاد میکنم کاری که من کردم رو بکنید یک سال یا دو سال سخت مطالعه کنید یا کلاس برید [ بنده از لحاظ مسافتی شرایطش رو ندارم
    یک بار رفتم اما نتیجه ای جز پشیمونی نداشت ولی این که شخص شرایطش جور نیست هیچ دلیلی برای اهمال نیست در حقیقت این یک جور
    خود گول زنی هست ]

علاقه تون رو مشخص کنید و شروع کنید و این رو هم در نظر بگیرید که اول کار حقوق خوبی به شما نخواهند داشت اما اگه به معنی واقعی تصمیم
    بگیرید که پیشرفت کنید دورنمایه این رشته بسیار عالی هست به شرط داشتن تخصص .

و یک مساله دیگه : ببینید این رو هم در نظر بگیرید که از اول بلند پروازی نکنید اما نهایت تلاشتون رو بکنید اما پیش فرض رو زیاد بالا نگیرید که اگه کار
    مناسب همون اول پیدا نکردید سرخورده نشید .

عشقتون رو به تخصصتون بدید باور کنید معجزه میکنه برای کار درس نخونید با علاقه مطالعه کنید اما همون علاقه شدید کار هم برای شما به ارمغان
    خواهد اورد
    هر تلاشی از منفعل بودن بهتره . ./
    پیروز باشید

.

14. این کاربر از بانو . ./ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه sasansamiri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

حرف های شما همه درست هستن ولی وقتی که امید و حس و حالی برای درس نیست چه کنیم؟
    تازه کامپیوتر هم نمیگم درس پایینیه ولی از ریاضی فیزیک که بالا تر نیست با اون حسابان و جبر و هندسه.و اعتراضی هم ندارم چونکه خودم خواستم و تا اخرش هم میرم و اینا رو میگم که امید خودم رو با لا ببرم.نه با تعریف های الکی و تو خالی بلکه با تعاریف و حرف های منطقی.
    حالا اگر حرف منطقی افزاینده روحیه دارید بنده در خدمتنم.

16. این کاربر از sasansamiri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    ;)

پيش فرض

حرف منطقی : هیچی درس نخونید برای ایندتون هم تلاش نکنید امداد غیبی کار میرسه این هم جرف منطقی ; )

18. این کاربر از بانو . ./ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

.

ببنید یکم شرایط شما به من شباهت داره اجازه بدید کمی بررسی کنیم

من خودم کاردانی شاگرد اول دانشگاه بودم و خودم میخوندم یعنی به استاد تکیه اصلا نداشتم رفرنس کتاب بود یعنی من بعد از
    اتمام کاردانی به راحتی میتونستم کار کنم

بعد با شرط معدل بدون کنکور رفتم کارشناسی اما به دلیلی کارشناسی خوب نبود متاسفانه . .
    رشته کامپیوتر هم رشته ای هست که هر لحظه باید update باشی یعنی رشته استاد پذیری نیست باید شخص خودش تلاش کنه

من هم شرایط شما رو داشتم نزدیک 5 ماه پیش .. ببینید با خودمون باید روراست باشیم من گفتم ایا برای کار دولتی مناسب هستم و
    شرایطش رودارم دیدم نه .. بعد تصمیم گرفتم همین شبکه رومطالعه کنم .. بهتون قول میدم 5 ماه پیشم با الانم اصلا قابل قیاس نیست

اگه بخواهید با شرایطی که اطلاعات کافی ندارید وارد بازار کاری بشید به خودی خود از رده خارج میشید به این دلیل که بازار خصوصی تخصص
    میخواد مگه اینکه بخواهید یک اپراتور خیلی ساده یا منشی باشید که اون هم باز درامدی نداره و در شان یک خانوم نیست

من پیشنهاد میکنم کاری که من کردم رو بکنید یک سال یا دو سال سخت مطالعه کنید یا کلاس برید [ بنده از لحاظ مسافتی شرایطش رو ندارم
    یک بار رفتم اما نتیجه ای جز پشیمونی نداشت ولی این که شخص شرایطش جور نیست هیچ دلیلی برای اهمال نیست در حقیقت این یک جور
    خود گول زنی هست ]

علاقه تون رو مشخص کنید و شروع کنید و این رو هم در نظر بگیرید که اول کار حقوق خوبی به شما نخواهند داشت اما اگه به معنی واقعی تصمیم
    بگیرید که پیشرفت کنید دورنمایه این رشته بسیار عالی هست به شرط داشتن تخصص .

و یک مساله دیگه : ببینید این رو هم در نظر بگیرید که از اول بلند پروازی نکنید اما نهایت تلاشتون رو بکنید اما پیش فرض رو زیاد بالا نگیرید که اگه کار
    مناسب همون اول پیدا نکردید سرخورده نشید .

عشقتون رو به تخصصتون بدید باور کنید معجزه میکنه برای کار درس نخونید با علاقه مطالعه کنید اما همون علاقه شدید کار هم برای شما به ارمغان
    خواهد اورد
    هر تلاشی از منفعل بودن بهتره . ./
    پیروز باشید

.
    ببینید خودتون هم میگید تصمیم گرفتید شبکه رو مطالعه کنید
    پس خارج از بحث دانشگاه بود دیگه...باز میرسیم به همون حرف من که اگر این پول هایی که برای دانشگاه داده ام رو برای کلاس هایی که گفتم میدادم الان سوادم خیلی بیشتر بود
    پس لزوما دانشگاه رفتن سواد نمیاره....ولی مدرک میاره!
    در مورد کار هم من اگر پارتی نداشتم حتی برای همین کاراموزی هم قبولم نمیکردند.و انصافا این همه چیزی که توی این 1 ماه یاد گرفتم توی چند سال دانشگاه یاد نگرفتم
    الان استخدام من هم بستگی به نفوذ اون پارتی داره.اگر به رئیس شرکت مسلط باشه من استخدام میشم اگر نباشه استخدام نمیشم.

20. 2 کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •