تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567
نمايش نتايج 61 به 64 از 64

نام تاپيک: کنسول بخرم یا pc ? فوری

پروفشنال jahangir1400's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

حکم قطعی واسه همه نمیشه داد، همونجور که دوستمون گفتن هرکس باید به معیارهاش و انتظاراش نگاه بندازه، اگه کسی بیاد واسه دیگران 100% کنسول یا PC رو پیشنهاد بده اشتباهه و از روی تعصبشه و فقط برای خودش میتونه این حرفو بزنه

من خودم به شدت طرف PC ام و با اینکه با کنسول هم بازی کردم اما اصلا باهاش راحت نیستم، دوستان مثال زدن که کنسول راحته و آدم لم میده و ... اما واسه من اینجوری نیست (به دلیل عادت یا هرچیز دیگه) وقتی دسته رو دست میگیرم و لم میدم انگار کنترل روی بازی ندارم و مسلط نیستم، اما پشت PC یه دست رو کیبورد یه دست روی موس مانیتور هم نزدیکمه احساس کنترل و تسلط کامل روی بازی دارم، مخصوصا واسه بازی های جهان باز مثل GTA و بازی های شوتر، به خودم گفتم شاید چون عادت ندارم یا بازی توپ زیاد بازی نکردم اینجورم و گفتم GTA V رو خیلی باهاش حال میکنم رو روی کنسول بازی میکنم که تست کنم، حتی GTA V هم نتونست احساس خوبی بهم بده و منتظر نسخه PCاش هستم

انحصاری های کنسول هم به خاطر همین حسی که میگم ندارم بهم نمیچسبه پس برام مهم نیست

از طرف دیگه من اصلا از ارور و مشکلات نصب و اجرای بازی خسته نمیشم و یه جورایی سرم واسه این چیزا درد میکنه!

اینارو از خودم مثال زدم که بگم همه اینا معیارهایی هستن که واسه هر شخصی متفاوته و همه مثل هم نیستن و یکی ممکنه دقیقا برعکس من باشه، مسائل منطقی و ثابتی هم نیستن که کسی بخواد بیاد استدلال کنه که نه حتما اینجوره، سلیقه ایه، در نهایت این مهمه که با انتخابت حالشو ببری، آدم باید به خودش نگاه کنه و تصمیم بگیره

2. این کاربر از jahangir1400 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز fery joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

دوستان یه سوال

من میخوام ps4 بگیرم.سایت دیجی کالا معتبره؟ به نظرتون از چه راهی خرید کنم معتبرتره؟

آخر فروم باز mmf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان یه سوال

من میخوام ps4 بگیرم.سایت دیجی کالا معتبره؟ به نظرتون از چه راهی خرید کنم معتبرتره؟
    اگه دسترسی به بازار نداری شاید خوب باشه ولی من ترجیح میدم از بازار بگیرم چون قیمتها 50 تا 100 تومان از دیجیکالا ارزونتره
    رجین 2 اروپا بگیری بهتره

داره خودمونی میشه Sadra007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اگه میخوای برای بازی کردن بگیری حتما کنسول بگیر....

ولی اگه مقصودت یک چیزه دیگست که معلومه pc بهتره ولی برای بازی فقط کنسول دوست عزیز

6. این کاربر از Sadra007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •