تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 64

نام تاپيک: کنسول بخرم یا pc ? فوری

آخر فروم باز =CYBER='s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    پشت مانیتور !!! :D

پيش فرض

بله یه PC با حدود 3-3.5 میتونه بازیهارو با کیفیت PS4 و حتی بهتر اجرا کنه، اما مساله اینه که ممکنه 2-3 سال دیگه با توجه به اینکه وارد نسل جدید شدیم نیاز به ارتقا پیدا کنی اما کنسول تا حدود یه 10 سالی راحتی، از طرف دیگه الان کنسولای جدید هـ ـ ـک نشده باید بازیهای اورجینال با قیمتهای خیلی بالا تهیه کنی، تصمیم با خودته
    ببخشید لطف می کنید بگید چه سیستمی با هزینه ۳ میلیون تومان بازی مثل Battlefield 4 رو تو رزولیشن ۱۹۲۰*۱۰۸۰ با فریم ریت ۶۰ می کشه ؟!!!!!

2. این کاربر از =CYBER= بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال jahangir1400's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

شما اگه یکم در مورد تفاوت گرافیک کنسول با PC اطلاع داشتین این حرف رو نمیزدین، کافیه تصاویر مقایسه BF4 در نسخه PC با PS4 رو ببینید تفاوت رو متوجه میشید، 1980x1080 با 60 فریم روی کنسول با PC خیلی فرق داره تو PC میشه روی LOW تا Ultra گذاشت همش هم 1080p هست اما کانفیگ Low کجا کانفیگ Ultra کجا، اون کیفیتی که PS4 ارائه میده با یه PC در حد معمولی میشه گرفت، کنسول ها خیلی تنظیمات و آپشن هایی که در PC هست مثل AA های پیشرفته نداره، آپشنهایی مثل MSAA که حتی یه 780 هم کم میاره، تو PS4 هیچ کدوم ازینا نیست، خیلی ها چون فن دو آتیشه کنسولا هستن هیچ جوره این حرفارو قبول نمیکنن اما من روی تجربه خودم و حساب 2-2 تا چهارتا میگم، به عنوان نمونه این قطعات حدود 2.350 میشه حدود 1 تومن هم برای سایر قطعات، با کیفیت قابل قبولی 1080p اجرا میکنه

پردازنده: i5 4670 حدود 650 تومن
    مادربورد: Gigabyte Z87X-D3H حدود 650 تومن
    حافظه رم: Corsair 2*4GB حدود 300 تومن
    کارت گرافیک: R9 270x یا 650Ti DCUII حدود 750 تومن

4. 3 کاربر از jahangir1400 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت

پيش فرض

شما اگه یکم در مورد تفاوت گرافیک کنسول با PC اطلاع داشتین این حرف رو نمیزدین، کافیه تصاویر مقایسه BF4 در نسخه PC با PS4 رو ببینید تفاوت رو متوجه میشید، 1980x1080 با 60 فریم روی کنسول با PC خیلی فرق داره تو PC میشه روی LOW تا Ultra گذاشت همش هم 1080p هست اما کانفیگ Low کجا کانفیگ Ultra کجا، اون کیفیتی که PS4 ارائه میده با یه PC در حد معمولی میشه گرفت، کنسول ها خیلی تنظیمات و آپشن هایی که در PC هست مثل AA های پیشرفته نداره، آپشنهایی مثل MSAA که حتی یه 780 هم کم میاره، تو PS4 هیچ کدوم ازینا نیست، خیلی ها چون فن دو آتیشه کنسولا هستن هیچ جوره این حرفارو قبول نمیکنن اما من روی تجربه خودم و حساب 2-2 تا چهارتا میگم، به عنوان نمونه این قطعات حدود 2.350 میشه حدود 1 تومن هم برای سایر قطعات، با کیفیت قابل قبولی 1080p اجرا میکنه

پردازنده: i5 4670 حدود 650 تومن
    مادربورد: Gigabyte Z87X-D3H حدود 650 تومن
    حافظه رم: Corsair 2*4GB حدود 300 تومن
    کارت گرافیک: R9 270x یا 650Ti DCUII حدود 750 تومن
    بله شما اگر با یک گرافیک ۳ میلیونی بخوای این بازی رو بازی کنی کیفیتش بیشتر از چیزی هست که تو PS4 هست .

به سی پی یو و رم هم توجه کنید .

6. این کاربر از =CYBER= بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت

پيش فرض

8. 2 کاربر از =CYBER= بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

پیشنهاد منو بخواید ، برای گیم کنسول بخرید ! چون انحصاری های کنسول مخصوصا PS واقعا عالین ...و تفاوت PC و کنسول نسل-بعد در حال حاضر خیلی کمه تو کیفیت ....

10. 2 کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال jahangir1400's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

پیشنهاد منو بخواید ، برای گیم کنسول بخرید ! چون انحصاری های کنسول مخصوصا PS واقعا عالین ...و تفاوت PC و کنسول نسل-بعد در حال حاضر خیلی کمه تو کیفیت ....
    بله من هم در همون پست اول گفتم که بالاخره PC الان اگه بشه باش کنار اومد چند وقت دیگه نیاز به ارتقا پیدا میشه، از طرف دیگه اگه با قیمت بازی های اورجینال بالای 100 هزار تومنی کسی بتونه کنار بیاد PS4 بهتره، مگه اینکه کسی صبر کنه که اگه هـ ـک شد اونموقع که برای گیم حتما PS4 بهتره

بله شما اگر با یک گرافیک ۳ میلیونی بخوای این بازی رو بازی کنی کیفیتش بیشتر از چیزی هست که تو PS4 هست .
    به سی پی یو و رم هم توجه کنید .
    من سوال شمارو جواب دادم که گفتین چه سیستمی در حد PS4 ـه، شما سوال نکردین واسه BF4 روی حداکثر جزئیات چه سیستمی لازمه (اگرچه تنظیمات این بنچمارکها حداکثر نیست)

12. این کاربر از jahangir1400 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Sorena_777's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

ممنون از دوستان گل برای اطلاعات

به نظر من که 2 تا از تعیین کننده ترین مورد ها برای انتخاب بین این دو یکی ه...ک شدن کنسول ها میتونه باشه و دیگری پایین اومدن قیمت دولار
    اون وقته که ورق برمیگرده
    بازی فقط با کنسول , راحت دیسک بازی رو میزاری تو دستگاه و...... برو که رفتیم

البته واسه بعضی از بازی ها فقط pc میتونه قدرت نمایی کنه مثله بازی هایی همچون wow,lol,dota

من همیشه حسرتش رو میخورم که چرا ps3 مجانی که کادو گرفته بودم و قبل از ه...ک شدن فروختم رفت
    فک کنم نزدیک به 2 سالی داشتمش و حدود 1-1.5 سال بعدش ه..ک شدش
    Last edited by Sorena_777; 11-01-2014 at 23:59.

داره خودمونی میشه BHMthe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

منو باش با چه امیدی برای PC ام ســــــــــــــــــــــــ ــــی گیگ BTF4 رو دانلود کردم نصب کردم و موقع اجرا کلا هنگ میکنه

core 3
    ram 4
    graphic 1 hd intel

دیگه کارد به استخونم رسیده من میخوام ی سیستم رو به راه ببندم لطفا راهنماییم کنید.
    واسه این جور بازی ها میخوام

پروفشنال Sorena_777's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

روی low اجرا میشه
    مشکل گرافیکت هستش بیشتر
    اگه بخوای همچین بازی هایی رو با بالاترین کیفیت اجرا کنی کمه کم 4-5 میل رو باید پیاده بشی
    اگه منتظر پایین اومدن قیمت ps , xbox و دولار بشی و همچنین دعا کنی به جون ه...کرا که هرچه سریعتر این کنسول رو ه..ک بکنن میتونی بعد از خرید یکی از این ها تا چند سالی از شر ارتقا سیستم خلاص بشی

16. این کاربر از Sorena_777 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ha88an's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    من [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو پیشنهاد میکنم هر چی باشه یه کنسول بازی بهتره

• واحد پردازش مرکزی: ۳٫۲ گیگاهرتز سه هسته‌ای از نوع POWER PC با ساختار متفارن ساخت آی‌بی‌ام
    • واحد پردازش گرافیکی : یک بسته شامل: Custom ATI Xenos 500Mhz + NEC Daughter Die with 10MB eDRAM
    • حافظه: ۵۱۲MB DDR III
    • تعداد کنترل‌ها: حداکثر ۴ عدد به صورت بی سیم و ۳ عدد از راه USB
    • اتصال: ۳ عدد USB + درگاه وای-فای + پورت ۱۰۰BASE-TX اترنت برای اتصال به اینترنت، همچنین سیستم ۲ عدد ورودی برای کارت حافظه اختصاصی دارد.[۳]
    • درایو: DVD Rom 12X با حداکثر سرعت انتقال داده ۱۶٫۵MBps

12x DVD: ۶۶Mbps(dual layer) - ۱۳۲Mbps(single layer) / ۸٫۲ - ۱۶٫۵MBps

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •