تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: کمک برای خرید تبلت تا 700 تومان

داره خودمونی میشه mdi_7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض کمک برای خرید تبلت تا 700 تومان

سلام دوستان،من می خوام برای داداشم یه تبلت بگیرم و کاربردش هم بیشتر بازیه! بودجه هم حدود 700 تومنه که اگه کمتر شد چه بهتر و اگه گزینه ای ارزش خرید داره و کمی گرونتره هم لطفا معرفی کنید! می خواستم کمک کنید که بتونم یه چیزی بگیرم که بعدا پشیمون نشمپیشاپیش ممنون

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

به نظرم بهترین تبلت تو این رنج قیمت :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    هست ، میتونید در مورش بخونید تو همون لینکی که دادم
    قیمتش هم طرفای 620 تا 640 باید باشه

3. این کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

لنوو را چهارشنبه هفته قبل در بازار ایران تا 595 هزار تومان قیمت گرفتم. با گارانتیهای متفاوت در بازار هست. با گارانتی سازگارش هم 600 قیمت گرفتم.

من هم دنبال این تبلت هستم. فقط نمیدانم که آیا این تبلت فیلمهای 720p را به خوبی و راحتی پخش میکنه یا نه؟

5. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

نظرتون در مورد Asus Memo Pad ME173X HD - 16GB چیه؟ من خودم بین این مدل و مدل پیشنهادی شک دارملطفا دوستان کمک کنن، اگه خدا بخواد فردا قصد خرید دارم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام دوستان،من می خوام برای داداشم یه تبلت بگیرم و کاربردش هم بیشتر بازیه! بودجه هم حدود 700 تومنه که اگه کمتر شد چه بهتر و اگه گزینه ای ارزش خرید داره و کمی گرونتره هم لطفا معرفی کنید! می خواستم کمک کنید که بتونم یه چیزی بگیرم که بعدا پشیمون نشمپیشاپیش ممنون
    نظرتون در مورد Asus Memo Pad ME173X HD - 16GB چیه؟ من خودم بین این مدل و مدل پیشنهادی شک دارملطفا دوستان کمک کنن، اگه خدا بخواد فردا قصد خرید دارم
    سلام.ببین بهترین های بازار تو این رنج قیمت lenovo a3000 و همین مدل ایسوس هست.مزیت ایسوس صفحه نمایش بهتر هست ولی خوب لنوو هم سیم کارت خوره و قابلیت مکالمه و اس ام اس داره.این که کدوم رو انتخاب کنی بر میگرده به نیازت.من خودم s6000 لنوو رو دارم.کیفیت صفحه نمایشش واقعا عالیه و کاملا راضیم.ولی خوب صفحه نمایش ایسوس بهتره.در ضمن لنوو با اینکه قابلیت مکالمه داره قیمتش ۱۰-۲۰ تومن بیشتره ولی فون پد ایسوس که همون ممو پد با قابلیت مکالمه هست ۱۰۰ تومن از لنوو گرونتره.به نظرم اگه یکم انتظارتو از صفحه نمایش پایین بیاری تبلت با امکانات بهتری گیر بیاری.درضمن اگه واسه بازی میخوای من پیشنهاد تبلت ۱۰ اینچی رو بهت میدم.یکم بزرگتر و گرونتره ولی لذتش ۱۰ برابر ۷ اینچی هاست.۷ اینچی رو تا دستت نگیری و روشن نکنی کار نکنی باهاش نمیفهمی چقدر کوچیکه.من خودمم میخواستم ۷ اینچی بگیرم ولی پشیمون شدم و ۱۰ اینچی گرفتم.قیمت مدل ۱۰ اینچی لنوو ۸۸۰ تومنه.درضمن ۱۰ اینچی سیم کارت میخوره ولی قابلیت مکالمه نداره ولی گارانتی گفته به زودی براش قرار میدند.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

لنوو را چهارشنبه هفته قبل در بازار ایران تا 595 هزار تومان قیمت گرفتم. با گارانتیهای متفاوت در بازار هست. با گارانتی سازگارش هم 600 قیمت گرفتم.

من هم دنبال این تبلت هستم. فقط نمیدانم که آیا این تبلت فیلمهای 720p را به خوبی و راحتی پخش میکنه یا نه؟
    من مدل ۱۰ اینچی رو دارم با همین سخت افزار.مال من که پخش میکنه.فکر نمیکنم این مدل هم مشکلی داشته باشه

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

ممنون از دوستانی که وقت میذارنراستش سیمکارت خور بودن اهمیتی نداره و بازی فقط امکانات و کیفیت اهمیت داره. و البته بودجه هم به همین مقدار محدوده البته مدل ایسوس قطب نما داره حالا از نظر سخت افزار و کیفیت دوستان چه مدلی رو پیشنهاد می کنند؟ لطفا کمک کنید که فردا می خوام برم بگیرم

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

با مقایسه ای که در سایت زیر هست، میبینید که در اکثر موارد لنوو امتیاز بالاتری نسبت به Asus Memo Pad HD 7 گرفته

داره خودمونی میشه renjer07's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

10 تبلت وین تاچ

من هفته پیش یه تبلت وین تاچ خریدم تا الان که ازش راضی ام از تو لینک زیر میتونی بخری همه عکسهاشو آموزشهای استفاده اش هم هست

Last edited by renjer07; 23-11-2013 at 19:46.

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

من هفته پیش یه تبلت وین تاچ خریدم تا الان که ازش راضی ام از تو لینک زیر میتونی بخری همه عکسهاشو آموزشهای استفاده اش هم هست

لنوو یه چیز دیگس
    و اینکه اصلا قابل مقایسه نیستن این دو تبلت
    +
    شنیدم وین تاچ ها صفحه نمایش خوبی ندارن

13. این کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •