تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 43

نام تاپيک: | AMD Radeon Rx 200 Series |

اگه نباشه جاش خالی می مونه cpt.sepehr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سیپیوتون نسبتا عالیه شاید یه ذره کم بیاره و رمتون عالیه اگه 2گیگ دیگه رم داشتی عالی ترمیشد
    4 تا 2 gig هه هر کدوم یه مدل با یه فرکانس خاص هی افزایش دادم در طول دوران جا نداره دیگه که رم بخرم بندازم روش

2. این کاربر از cpt.sepehr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

4 تا 2 gig هه هر کدوم یه مدل با یه فرکانس خاص هی افزایش دادم در طول دوران جا نداره دیگه که رم بخرم بندازم روش
    اوه اوه شماقبلا چه تفکراتی داشتین اخه مردمومن ادم 4تا 2گیگ میبنده؟اونوقت چجوری دارن این فرکانس هایه مختلف کارمیکنن
    Last edited by امید رض; 20-11-2014 at 00:37.

4. این کاربر از امید رض بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

اوه اوه شماقبلا چه تفکراتی داشتین
    اخه مردمومن ادم 4تا 2گیگ میبنده؟
    اونوقت چجوری دارن این فرکانس هایه مختلف کارمیکنن
    اخه میگم بسته به نیاز هر 6 ماه یدونه مینداختم روش ! نمیدونم چجوریه خودم یه 800 دوتا 1200 یدونه 1600

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

دوستان ، یه مشکل خیلی بزرگ !
    گرافیک جدید اومد ! نصب کردم ! اول که میزنه R9 200 serries . جا 280 درسته ؟
    بعد من الان COD AW رو آخرین و ته ترین حالت ممکن بازی کردم .... یه کوچولو هم تیک نداشت ! ولی وقتی میخام دو تا پنجره ( مثلا 2 تا مای کامپیوتر) جا به جا کنم ، جلویی رو پشتیش جا میندازه .... چیکار کنم ؟

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

دوستان ، یه مشکل خیلی بزرگ !
    گرافیک جدید اومد ! نصب کردم ! اول که میزنه R9 200 serries . جا 280 درسته ؟
    بعد من الان COD AW رو آخرین و ته ترین حالت ممکن بازی کردم .... یه کوچولو هم تیک نداشت ! ولی وقتی میخام دو تا پنجره ( مثلا 2 تا مای کامپیوتر) جا به جا کنم ، جلویی رو پشتیش جا میندازه .... چیکار کنم ؟
    به به بالاخره گرفتین اخرچه مارکیه
    اون که اول میزنهR9 200 serries منظورش اینه یکی از خوانواده هایه سریr9 هست که توgpu z هم اینوزده بعد روجعبه چه مدلی زده که میگید r9 280
    روکدوم برنامه زده بهترین برنامه برا نشون دادن مدل واقعی برنامه msi kombustor هست مثل این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

به به بالاخره گرفتین اخرچه مارکیه
    اون که اول میزنهR9 200 serries منظورش اینه یکی از خوانواده هایه سریr9 هست که توgpu z هم اینوزده بعد روجعبه چه مدلی زده که میگید r9 280
    روکدوم برنامه زده بهترین برنامه برا نشون دادن مدل واقعی برنامه msi kombustor هست مثل این
    زده Sapphire/pcp partner !
    این کاملشه !
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز pharm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

مصرف برق r9 290X خیلی بالاست دماش هم نسخه رفرنس که اهنو ذوب میکنه ولی یه چیز جالب اینه که در باز های جدیدی که اومده r9 290X از 780ti قوی تر عمل کرده به اندازه ی 6 تا 7 FPS که کاملا غیر منطقیه 780 ti کجا r9 290X کجا به نظرتون nvidia کاری میتونه بکنه؟
    خیلی ناجوره

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

مصرف برق r9 290X خیلی بالاست دماش هم نسخه رفرنس که اهنو ذوب میکنه ولی یه چیز جالب اینه که در باز های جدیدی که اومده r9 290X از 780ti قوی تر عمل کرده به اندازه ی 6 تا 7 FPS که کاملا غیر منطقیه 780 ti کجا r9 290X کجا به نظرتون nvidia کاری میتونه بکنه؟
    خیلی ناجوره
    من 280 saphire دارم ، خودم و کشتم ، یکی از بهترین بنچمارکینگارو انداختم ، fps تا 40 میومد پایین ، ولی دما از 70 بیشتر نشد 2 فنه هم هست msi شم خوب درومده

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

خیلی ناجوره
    درقوی بودن gtx780ti شکی نیست ولی بنظر من یه غول بی بخاروبی بندوبار وگرون هست الان به بیت ها نگاه کن به منتل ای ام دی نگاه کن به قیمتش نیگاه کن کاملا ای امدی r9 290x پرچمش بالاست
    ادم کیف میکنه یه سیستم با r9 290x میبنده تا یه سیستم باگرافیک gtx780ti
    درضمن ازاسم شرکته سازندهr9 290x معلومه amd ورنگش هم قرمز
    یعنی قدرت.. سرعت.. اتش ..دمایه جهنمی...انفجار
    Last edited by امید رض; 07-12-2014 at 01:12.

آخر فروم باز pharm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

درقوی بودن gtx780ti شکی نیست ولی بنظر من یه غول بی بخاروبی بندوبار وگرون هست الان به بیت ها نگاه کن به منتل ای ام دی نگاه کن به قیمتش نیگاه کن کاملا ای امدی r9 290x پرچمش بالاست
    ادم کیف میکنه یه سیستم با r9 290x میبنده تا یه سیستم باگرافیک gtx780ti
    درضمن ازاسم شرکته سازندهr9 290x معلومه amd ورنگش هم قرمز
    یعنی قدرت.. سرعت.. اتش ..دمایه جهنمی...انفجار

کاملا درست ولی یه جا خوندم که amd از 512 بیت باسش کمتر از نصف اون بهره برده یعنی نصف دیگش یا بازار گرمیه یا بعدا ممکنه یه درایوری چیزی بده که از اون نصف هم استفاده کنه منتل هم خدایی خیلی بی تاثیر بود من با i7 4770k
    امتحان کردم 1 تا 2 fps برد بالا میگن mantle برا cpu های ضعیف جواب میده بیت مهمه ولی الان 970 بیتش 256 هست که در بازی های جدید با وجود 2 میلیارد ترانزیستور کمتر از 780 ti مثلادر بازی Alien isolation حدود 8 فریم بالاتر بود( با مصرف برق 120 وات کمتر !!!!!!) یا مساوی بود همه چیز amd خوب ولی این نداشتن phyisx واقعا بده
    ولی توی این بازی های جدید خیلی nvidia داره کم کاری میکنه همه بازی ها با driver ها AMD بهینه شدن !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •