تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 12 اولاول ... 34567891011 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 116

نام تاپيک: اولین تست های گرافیکی بازی ایرانی پیشینیان (Predecessors)

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام
    شهاب چندتا از تصاویری که اونجا نمایش دادی میتونی واسم پی ام کنی؟ مشتاق شدم ببینم به چه سطح گرافیکی رسیدی

2. این کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    شهاب چندتا از تصاویری که اونجا نمایش دادی میتونی واسم پی ام کنی؟ مشتاق شدم ببینم به چه سطح گرافیکی رسیدی
    سلام,
    پیام هستم متاسفانه در حدی محیط ها آماده نیستن که بشه به کسی نشون داد اونجا هم یکم دورِ تصاوی رو بریده بودم و توی سالن جو خاص بود کسی متوجه چیز خاصی نمیشد, فقط در این حد بدون که به واقعی رسیدیم من تا حالا همون مدل 3بعدی پرینتری رو که گفتم احسان هم دیده به چندین نفر نشون دادم گفتم میخوام این رو بخرم به نظرت خوبه, همه هم شروع کردن نظر دادن آخرش گفتم حالا نظرت راجع به کیفیت رندرش چیه همه نابود شدن با احسان هم همین کار رو کردم اگه بخوای میتونیم جلسه بذاریم حضوری کلِ کارها رو نشون میدم به خاطرِ اینکه پرسیدی و احترامی که برات قائل هستم

ولی این قول رو میدم(قول 80 درصد) که تا یکی دو ماه دیگه تصاویری از محیطِ بازی به نمایش خواهیم گذاشت.

اما موقعی که اولین تصاویر بازی پخش بشن حداقل 80درصد قسمت فنی کامل شده درست مثل اولین نمایش بازی های خارجی(این قسمتی از حرفام توی جشنواره بود) اما اکثر بازی های ایرانی رو میبینیم که حینِ کار پیشرفت میکنن و چون همزمان روی محتوا هم کار میکنن تمرکز روی هر دو قسمت میاد پایین و گند میخوره به کار پس ما اومدیم تیم تحقیق و توسعه درست کردیم اول گرافیک و گیم پلی رو در آوردیم الان هم داریم محتوا رو کار میکنیم و همونطور که گفتم محتوا در بیاد تصاویر هم در میاد.
    به هر حال ما بازیساز هستیم و وظیفمونه که برای بازیکن ها بازی های با کیفیت بسازیم و بازیسازهایی که میگن "گورِ بابای بازیکن فقط بسازیم بدیم بره زیادشونم هست " رو اصلاً بازیساز حساب نمیکنم, اگه مشکل داری بازی نساز برو یه جا دیگه بلکه شکوفا بشی و مشتری ازت راضی باشه تو هم از مشتری راضی باشی.(این قسمت آخر رو با شخص خاصی نبودم و کلی گفتم)

4. 2 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بالاخره یه شرکت تو ایران پیدا شد که ارزش واقعی این کارها رو بدونه, از اونجایی که بازی پیشینیان خیلی کارِ سنگین و بزرگی هست و بودجه و زمان بسیار وحشتناک میخواد چه بهتر که تعدادی از قابلیت هاش که ممکنه به مرور زمان معمولی تر به نظر بیان رو در یه سطح مناسب تو یه بازی ایرانی دیگه که خیلی هم به نظر میاد خوب کار شده استفاده کنیم.

فعلاً نه اسمی از شرکت سازنده میتونم ببرم, نه اسمی از خود بازی, فقط در این حد بگم که قابلیت های DX11 از توی تمام افکت ها برداشته شده, یه سری قابلیت که تا حالا راجع بهشون چیزی نگفتم هم آماده شدن و توی این بازی استفاده میشن.
    یک نمونه SSAO Payam Version هست(اسم بهتری پیدا نکردم ) که بسیار از SSAO های خود یونیتی بهتر و کم لرزش تر عمل میکنه. احتمالاً چند قابلیت جدید رو به زودی بیام اینجا معرفی کنم.

6. این کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

راستی من اصلاً یادم نبود این خبرها رو قرار بدم.

گزارش به روز از اختتامیه جشنواره بازیسازان مستقل

http://www.aparat.com/v/B84vo

به روز ۱۶۴ گیم ایران در هشت ماه نخست سال

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جفتش از شبکه 3 پخش شده, تو جفتش هم من رو چند بار نشون میده که دارم بازی پیشینیان رو معرفی میکنم و تریلرش رو نشون میدم, البته یه قسمت هایی هم ویدئو از همین تست های گرافیکی هست که اینجا گذاشتم,برای مثال تو ویدئوی دوم 3:30 همین کله کچله رو نشون میدم دوربین دورش میچرخه.
    3:37 هم یه تیکه از بازی رو نشون میده.
    تو ویدئو اولی هم 0:55 و 3:39 و 6.59 من هستم , قسمتی که تو تماشاچیا نشون میده هم حساب نکردم

احسان هم تو تماشاچیا نشسته کنار من نشونش میده

8. 2 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Mahdi.Gamer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

عالیه دوست عزیز.

10. این کاربر از Mahdi.Gamer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام ببخشید تو این تاپيک مطرح میکنم، دنبال یه بازی قدیمی میگردم که فکر کنم 8 یا 9 سال پیش تموم کردم ولی هر چی داخل سی دی و دی وی دی هام میگردم پیداش نمیکنم میخوام ببینم ورژن جدیدی از بازی اومده اسمشم نمیدونم چی بو ولی داستانش میگم کسی میتونه اسم بازی بهم بگه ...

داستان از این قرار بود که یه فردی (یا بهتر بگم یه سرباز زندانی یا اسیر میشه) برای اینکه فرار کنه از زندان (فکر کنم زندان آلمانی بود) یا قرارگاه، کارهای مختلفی انجام میده مثلا یادم مرحله یک بازی بعد حرف زدن با اسیرای دیگه که همه از فرمانده ها و نظامی های اسیر شده بودن یه بیل پیدا میکنه از پشت قرارگاه شروع به کندن زمین میکنه (یه شرایطی بود که داخل نورافکن دشمن نباید قرار میگرفتیم) موفقم میشه ولی باز گیر میفته ... (مرحله اول)

مرحله دوم تو یه قرارگاه با محافظت بیشتر قرار میگیره برای اینکه بتونه فرار کنه به هر حال یه کارایی انجام میده نهایتا یه جا با بلندگو همه محافظا رو یه جا فرا میخونه بازم موفق میشه فرار کنه اما تو این مرحله هم دستگير میشه ...

به همین ترتیب مراحل سخت میشه ... یادم گرافیک بازی خیلی قوی بود و برای ساختنشم از موتور گرافیکی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده شده بود. کسی میتونه کمک کنه اسم بازی بهم بگه.

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام ببخشید تو این تاپيک مطرح میکنم، دنبال یه بازی قدیمی میگردم که فکر کنم 8 یا 9 سال پیش تموم کردم ولی هر چی داخل سی دی و دی وی دی هام میگردم پیداش نمیکنم میخوام ببینم ورژن جدیدی از بازی اومده اسمشم نمیدونم چی بو ولی داستانش میگم کسی میتونه اسم بازی بهم بگه ...

داستان از این قرار بود که یه فردی (یا بهتر بگم یه سرباز زندانی یا اسیر میشه) برای اینکه فرار کنه از زندان (فکر کنم زندان آلمانی بود) یا قرارگاه، کارهای مختلفی انجام میده مثلا یادم مرحله یک بازی بعد حرف زدن با اسیرای دیگه که همه از فرمانده ها و نظامی های اسیر شده بودن یه بیل پیدا میکنه از پشت قرارگاه شروع به کندن زمین میکنه (یه شرایطی بود که داخل نورافکن دشمن نباید قرار میگرفتیم) موفقم میشه ولی باز گیر میفته ... (مرحله اول)

مرحله دوم تو یه قرارگاه با محافظت بیشتر قرار میگیره برای اینکه بتونه فرار کنه به هر حال یه کارایی انجام میده نهایتا یه جا با بلندگو همه محافظا رو یه جا فرا میخونه بازم موفق میشه فرار کنه اما تو این مرحله هم دستگير میشه ...

به همین ترتیب مراحل سخت میشه ... یادم گرافیک بازی خیلی قوی بود و برای ساختنشم از موتور گرافیکی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده شده بود. کسی میتونه کمک کنه اسم بازی بهم بگه.
    اتفاقا جای خوبی مطرح کردی الان پیام یه نسخه جدید ازش میسازه میده بهت بازی کنی
    این بازی که میگی من یادمه اسمش فرار بزرگ بود (The Great Escape) خیلی قدیمیه یارو هی از زندان فرار میکرد و باز گیر می افتاد و بازی واقعا عالی بود و منم خاطره زیاد دارم باهاش
    جو خیلی سنگین و خاصی داشت اما نسخه جدیدی ازش ساخته نشده فکر کنم!

13. 2 کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

11

اتفاقا جای خوبی مطرح کردی الان پیام یه نسخه جدید ازش میسازه میده بهت بازی کنی
    این بازی که میگی من یادمه اسمش فرار بزرگ بود (The Great Escape) خیلی قدیمیه یارو هی از زندان فرار میکرد و باز گیر می افتاد و بازی واقعا عالی بود و منم خاطره زیاد دارم باهاش
    جو خیلی سنگین و خاصی داشت اما نسخه جدیدی ازش ساخته نشده فکر کنم!
    دستت درد نکنه ... الحق که زدی به هدف

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این چه وضعیه عاخه

خب دیگه وقتش رسید که SSAO ورژن پیام رو بهتون معرفی کنم
    عکس زیر خودش همه چیز رو میگه ولی با این حال یه توضیح مختصر میدم:
    بالایی SSAO ی هست که من زدم که به طرز عجیبی تمیز اجرا میشه(دون دون نمیشه),کیفیت تو جاهای مختلف یکسانه و سایه بسیار نرمی میده که تو همه جهت پخش میشه نه مثل ورژن داخل یونیتی که فقط تک جهتی هست(به دیوار نگاه کنید میفهمید چی میگم), در ضمن به طرز وحشتناکی بهینه تره که میتونید تفاوت فریم ریت رو ببینید, مال من 1527.4 فریم در ثانیه و مال یونیتی 96.1 فریم که حدود 15 برابره و با اندکی کم کردن کیفیتش حتی میشه برای موبایل استفاده کرد

اگر عکس رو نمیبینید از لینک زیر استفاده کنید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منتظر نظرهای حرفه ایتون هستم

16. 5 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ehsan_wwe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران (پایین شهرش) In The End

پيش فرض

اووف عجب کاری زدی پیام کف کردم خدایی
    البطه با اینکه حدف نورپردازی نبوده ولی نورپردازی دیفالت یونیتی شرایتش خیلی بده مثل پیام ورژنش بهش نرسیدی

18. این کاربر از ehsan_wwe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •