تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 12 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 116

نام تاپيک: اولین تست های گرافیکی بازی ایرانی پیشینیان (Predecessors)

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ایول شیلدر نویسید حرف نداره

البته به نظرم یکم قرمزی پوسته کم کنی بهتر بشه

ولی در کل خیلی حرفه ای کار کردی
    ممنون,قطعاً این اتفاق خواهد افتاد اما برای تست باید اینجوری باشه,شما میتونید تست گرافیکی Dark Sorcerer رو که روی PS4 بود رو ببینید,اول که فقط کاراکتر رو نشون دادن قرمزیش چند برابر اینی بود که من زدم ولی وقتی اصلش رو نشون دادن به اندازه معقولانه ای کم شد.(البته اون قرمزی هم بهش SubSurface Scattering میگن )

msaa که گرافیکو قشنک میخوره
    خب همین الانش FXAA High Quality داره و قطعاً برای کسانی که سیستم معمولی یا ضعیف دارن خیلی هم خوب عمل میکنه,در تایید صحبت های شما MSAA و CSAA و اینجور تکنیک ها برای افرادی خوبه که سیستم خیلی قوی دارن.

2. 3 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پست اول آپدیت شد,تکنیک دوم که به مراتب بیشتر از تکنیک اول زمان برده یه Image effect هست.

4. 4 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز M0hsen3D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام
    تست های گرافیکیت که خوبه اما کاش یکم بیشتر در مورد سناریو بازی میگفتی...
    بازی در مورد اجداد کی هست؟ : دی

اما شدت sss باید کمتر بشه و چون منابع رو میخوره باید یه محیط هایی که تاثیر گذار هست فعال بشه درسته؟ در کل همه شیدر ها باید در مراحل مختلف optimize بشن و گیم پلی روون در صورت بودن حداقلی منابع سیستم گیمر از اولویت های باز باید باشه به نظرم.

موفق باشی
    Last edited by M0hsen3D; 22-11-2013 at 17:51.

6. 2 کاربر از M0hsen3D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    تست های گرافیکیت که خوبه اما کاش یکم بیشتر در مورد سناریو بازی میگفتی...
    بازی در مورد اجداد کی هست؟ : دی

اما شدت sss باید کمتر بشه و چون منابع رو میخوره باید یه محیط هایی که تاثیر گذار هست فعال بشه درسته؟ در کل همه شیدر ها باید در مراحل مختلف optimize بشن و گیم پلی روون در صورت بودن حداقلی منابع سیستم گیمر از اولویت های باز باید باشه به نظرم.

موفق باشی
    سلام,
    خیلی ممنون,سناریوی بازی رو فعلاً نمیتونم توضیح بدم تا اینکه یه تریلر مفهومی از بازی در بیاد که اونم تا 2-3 هفته دیگه احتمالاً آماده میشه که Ingame هم نیست.
    حالا چون پرسیدی میگم,اجداد خود ماها هستیم,کلاً بازی مفهوم خیلی عمیقی خواهد داشت و کنایه های زیادی به خیلی چیزها خواهد زد,داستان بازی به دست کسی داره نوشته میشه که خودش داشت یه رومان با پیشینه تاریخی مینوشت و به خاطر اینکه ایده این بازی رو خیلی ناب و عالی دونست و به بازی هم خیلی علاقه داره(داستان Assassin's Creed ها رو خورده رسماً) رومانش رو ول کرد و الان داره به من کمک میکنه.

SSS هم از اونجایی که از یه تسکچر به عنوان Helper داره استفاده میکنه(توی تکسچر جاهای نازک تر سفیدتر و جاهای کلفت تر سیاه تر هستند) مقدارش خیلی هم تاثیر روی فریم ریت نداره و بیشتر به تعداد نور اطراف کاراکتر ربط داره که چون شیدر رو روی Forward نوشتم(بازی Deferred رندر میشه) میتونم خیلی راحت ماکزیمم تعداد نورهایی که روی اجسام Forward تاثیر میذارن رو از توی تنظیمات یونیتی تعیین کنم و به بهینه ترین حالت ممکن درش بیارم,جو بازی به شدت تاریک هست و ممکنه تو رونانی ترین نقاط بیش از 4-5 نور همزمان یکجا حضور نداشته باشن,روز هم باشه که فقط یه خورشیده دیگه.
    تکنیک بعدی هم که قراره بذارم نوعی Tessellation هست که همزمان چندین قابلیت دیگر هم داره و از Displace Tessellation خود یونیتی هم خیلی بهتر عمل میکنه ,این تکنیک رو توی یه قسمت بد استفاده کرده بودم توی 50 فریم در ثانیه حدود 5-6 تا فریم کم کرده بود که خیلی زیاد محسوب میشد,پس حرف شما در مورد optimize کردن در مراحل مختلف کاملاً درست هست.

البته این نکته رو اضافه کنم که از اونجایی که قسمت های زیادی از طراحی بازی وابسته به تکنیک های DX11 هستن نمیشه اون روی روی کارت گرافیک های قدیمی تر پورت کرد و این به خودی خود یعنی افرادی با سیستم های معمولی به بالا بازی رو اجرا خواهند کرد,پس سیستم های ضعیف محدودیتی برای ما ایجاد نمیکنن,چون اصلاً بازی رو اجرا نمیکنن.

8. 3 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

من واقعا از آسمان خاكي خوشم اومده اميدوارم كار خيلي خوبي ارايه بديد.ما هم حمايت مي كنيم و نسخه اصلي را خواهيم خريد

10. 3 کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

به به داش پیام ...
    چی شد داشتی فیلم بازی میکردی که ...

ایول خوشم اومد کارای جالبی زدی

بلاخره بعد از چند سال یه تاپیک ازت دیدیم ... ادبیاتتم عوض شده معلومه با ادب تر شدی

راستی من پیشنهاد میدم .exe کاراتو بزاری که کیفیتش بیشتر به چشم بیاد.

موفق باشی

12. 3 کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من واقعا از آسمان خاكي خوشم اومده اميدوارم كار خيلي خوبي ارايه بديد.ما هم حمايت مي كنيم و نسخه اصلي را خواهيم خريد

واقعاً ممنون,این حس حمایت کردن رو میبینم خیلی خوشحال میشم,ولی متاسفانه به دلیل اینکه این بازی دارای چند هزار خط دیالوگ و (احتمالاً) بیش از صد صفحه Document و کلی المان های دیگر محیطی هستش حتی نمیشه هزینه فارسی سازیش رو از فروشش تو ایران بدست آورد تو ایران عرضه نمیشه(احتمال زیاد)؛البته اینم بگم که بیش از 60 درصد بازیکنان ایرانی که با PC بازی میکنن حتی نمیتونن این بازی رو اجرا کنن ولی حدود 30 درصد دیگه هم که سیستم های غول دارن گرافیک زیر Crysis رو کلاً درک نمیکنن و اسم بازی ایرانی میشنون کهیر میزنن

به به داش پیام ...
    چی شد داشتی فیلم بازی میکردی که ...

ایول خوشم اومد کارای جالبی زدی

بلاخره بعد از چند سال یه تاپیک ازت دیدیم ... ادبیاتتم عوض شده معلومه با ادب تر شدی

راستی من پیشنهاد میدم .exe کاراتو بزاری که کیفیتش بیشتر به چشم بیاد.

موفق باشی
    این در جواب اونایی هم هست که میگن ما میریم سر ساختمون کار میکنیم که با پولش بازی بسازیم,من هم رفتم تو کار بازیگری با اولین فیلمم انقدر بودجه در آوردم که این پروژه رو بتونم به راحتی و بدون دغدغه مالی show کنم

تازه کجاش رو دیدی,زیر تک تک کامنت ها تشکر هم زدم.قبلاً شاید کل تشکرهام به 4 تا نمیرسید

راستی,1 درصد فکر کن exe بذارم اصلاً بازی در حدی نشده که بخوام حتی یک عکس درست حسابی بذارم exe کیلو چنده باو

ولی خوبیش اینه که بستر بازی آماده شده و به راحتی میشه پیشرفت های عظیمی رو شاهد بود

14. 3 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

خدايش تو كف ليست تشكر ها بودم كه خدايش تو Hotson بود

16. 3 کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

تازه کجاش رو دیدی,زیر تک تک کامنت ها تشکر هم زدم.قبلاً شاید کل تشکرهام به 4 تا نمیرسید
    آره عجیبه شاید هنوز توو جو اون فیلمی هستی که بازی کردی

18. 3 کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز M0hsen3D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

واقعاً ممنون,این حس حمایت کردن رو میبینم خیلی خوشحال میشم,ولی متاسفانه به دلیل اینکه این بازی دارای چند هزار خط دیالوگ و (احتمالاً) بیش از صد صفحه Document و کلی المان های دیگر محیطی هستش حتی نمیشه هزینه فارسی سازیش رو از فروشش تو ایران بدست آورد تو ایران عرضه نمیشه(احتمال زیاد)؛البته اینم بگم که بیش از 60 درصد بازیکنان ایرانی که با PC بازی میکنن حتی نمیتونن این بازی رو اجرا کنن ولی حدود 30 درصد دیگه هم که سیستم های غول دارن گرافیک زیر Crysis رو کلاً درک نمیکنن و اسم بازی ایرانی میشنون کهیر میزنن

این در جواب اونایی هم هست که میگن ما میریم سر ساختمون کار میکنیم که با پولش بازی بسازیم,من هم رفتم تو کار بازیگری با اولین فیلمم انقدر بودجه در آوردم که این پروژه رو بتونم به راحتی و بدون دغدغه مالی show کنم

راستی,1 درصد فکر کن exe بذارم اصلاً بازی در حدی نشده که بخوام حتی یک عکس درست حسابی بذارم exe کیلو چنده باو

ولی خوبیش اینه که بستر بازی آماده شده و به راحتی میشه پیشرفت های عظیمی رو شاهد بود
    پبام همچین گفتی اونقدر درامد از اون short film دراوردی تو فکر ادم اعداد میلیاردی نقش میبنده باو اونقد ک* نگو دیگه
    شوخی کردم حالا از اون فیلمت نمیخوای شات بزاری؟ : دی

20. 5 کاربر از M0hsen3D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •