تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: وصل نشدن LG optimus L5 Dual E615 به کامپیوتر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض وصل نشدن LG optimus L5 Dual E615 به کامپیوتر

دوستان سلام
    بانرم افزار خود ال جی گوشی را آپدیتش می کردم آخرش هم پیغام داد که آپدیت موفق بود ریستارت شد ، اما دیگه بالا نمی یومد و آرم ال جی رو صفحه هی خاموش روشن میشد ، بردمش نمایندگی توی یکی از شهرها ، فلش کرد و نسخه V10D رو گوشی ریخت در صورتیکه نسخه اصلی گوشیم V10G بود، الان گوشی ضعیف شارژ می شه یعنی به برق و یا یو اس بی میزنم فرق نمی کنه و ضعیف شارژ می کنه ضمن اینکه دیگه کامپیوتر نمی شناسه گوشی رو و امکان اتصالش به کامپیوتر نیست( تمام گرینه های اتصال رو امتحان کردم) اما با wi -fi می تونم به نرم افزار خود ال جی وصل بشم که البته اونطور به درد نمی خوره . من الان نسخه رسمی آندروید 4.1 برای گوشی با فرمت KDZ دانلود کردم.
    اما تا مشکل وصلش شدنش با کابل حل نکنم نمی تونم آپدیت کنم ! کسی می دونی مشکل از کجاست و چطور رفع میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض سلام

منم روی همین گوشی v20(اندروید4.1)رو با نرم افزار ال جی اپدیت کردم نوشت انجام شد اپدیت ریستارت شد ولی ارم ال جی اومد دوباره
    بردم نمایندگی گفت درست نمیشه مشکلشم اینه چون ایران نتش ضعیفه تو دانلود اپدیت اشکال وجود داشت
    تو خونه گوشی رو روی حالت دانلود قرار دادم درایور ال جی رو و برنامه فلش ال جی رو نصب کردم تو لب تاپ بعد گوشی رو به لب تاپ وصل کردم نشناخت گوشی رو ولی تو برنامه فلش ال جی راحت نسخه v20 رو ریختم ولی بازم همونطوری شد .نسخه v10 رو با نرم افزار فلش ال جی ریختم گوشی درست شد
    بنظرم اصن با نرم افزار ال جی اپدیت نکن مشکل از گوشیه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •