تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: کلوپ Lenovo S 510

اگه نباشه جاش خالی می مونه JU JU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض کلوپ Lenovo S 510

سلام به همه
    جای این لپ تاپ هم خالی بود

از یه سایت نقدش رو پیدا کردم، و اینجا می‌زارم

ا
    مسال لنوو یکی از پرکار ترین سال های خود را برای رسیدن به رتبه اول جهان پشت سر میگذارد . مدلهای جدیدی که این کمپانی در ماه های اخیر عرضه کرده هر کدام شوک بزرگی را به بازار لپتاپ وارد کرده اند .
    این بار مدل جدیدی که لنوو فعلا برای بازار آمریکا و چین تولید کرده (این کالا به صورت انحصاری توسط شرکت آذرتحلیل وارد بازار ایران نیز شده است) IDEAPAD S510 نام دارد که رقیبی قدرتمند برای اولترا بوک های میان قیمت بازار محسوب میشود.

مشخصات نمونه مورد آزمایش

INTEL HASSWEL Ci7 4500U 1.8 UP TO 3.1 4MB L3 CHACHE+1MB L2 CACHE
    6GB DDR3 RAM 1600MHZ
    1000GB SUPER SPEED SATA + 8GB SSD CACHE
    NVIDA GE FORCE GT 720 2GB GDDR3
    15.6 INCH BRIGHT 1366*768
    DVD-RW SUPER MULTI BURN
    2X USB3 + 1X USB2

در نگاه اول S510 شما را مجذوب قطر پایین و وزن فوق العاده خود میکند.بدنه پشتی این لپتاپ به صورت مشبک و کاملا ضد خش طراحی شده و به خاطر ترکیبی که از پلاستیک و آلمینیوم دارد به سبک تر شدن s510 کمک شایانی کرده.

وقتی در لپتاپ را باز میکنید با یکی از بهترین کیبورد های طراحی شده شده روی نوت بوکها مواجه میشوید که دور آن را یک لایه آلمینیوم مشکی رنگ احاطه کرده است. این کیبرد فوق العاده که از تکنولوژی accu type نیز بهره میبرد به بهترین شکل ممکن به عکس العمل های کاربر پاسخ میدهد . کلید ها بی نظیر طراحی شده اند و قابلیت ارتجاعی بالایی دارند. (تا امروز فکر میکردم Y510 بهترین کیبرد را در بین لپتاپ ها دارد ولی با تایپ کردن یک متن طولانی با کیبرد S510 نظرم کاملا عوض شد )

در بالای این صفحه کلید دوست داشتنی دکمه پاور دستگاه و یک شکستگی جذاب که جای باتری است قرار دارد . روی این شکستگی DOLBY ADVANCED AUDIO V2 که تضمین کننده صدای صاف و شفاف این اولترا بوک قدرتمند است .
    در زیر کیبرد تاچ پد هوشمند قرار گرفته که قابلیت پشتیبانی کامل از 5 انگشت همزمان را دارد . خدا را شکر که کلیک های این تاچ پد به صورت مجزا طراحی شده است و برای گیم و کارهای طراحی بسیار کار آمد است .
    در سمت راست این لپتاپ یک پورت USB2پورت 3.5 میلیمتری و DVD-RW قرارگرفته و در سمت چپ دو پورت USB3 ورودی HDMI ورودی LAN و پورت شارژ جدید و ضد نوسان برق مخصوص لنوو قرار گرفته است

پس از بررسی ظاهری سراغ بررسی فنی این دستگاه میرویم

اولین چیزی که پس از روشن کردن s510 نظر شما را جلب میکند سرعت فوق العاده بوت شدن ویندوز بر روی آن است . ویندوز شما در بهترین حالت در 4 ثانیه و در بدترین حالت به 11 ثانیه میرسد که s510 این سرعت کم نظیر خود را مدیون 8GB هارد اس اس دی است که به صورت CACHE روی هارد ساتا تعبیه شده است و باعث میشود سرعت این هارد تا 10 برابر سریع تر از نمونه های مشابه خود باشد.
    در تست هایی که با نرم افزار هایی مثل AUTOCAD/CATIA و PHOTOSHOP روی این لپتاپ انجام دادیم S510 عملکرد فوق العاده ای داشت . من یک رندر یکسان در نرم افزار CATIA روی S510 و Z500گرفتم که قدرت پردازنده این 2 دستگاه را با هم مقایسه کنم S510 با اختلاف 3 دقیقه ای برنده این مسابقه شد تا بازهم مهر تایید دیگری بر برتری کاملا محسوس HASSWELL ها در برابر IVY BRIDGE ها بزند.
    در مرحله بعدی سراغ تست صدای S510 میرویم . پس از 15 دقیقه تست با انواع موزیک های مختلف به جرات میتوانم بگویم تا به حال همچنین حجم و شفافیت صدایی را در یک (اولترا بوک) فقط در LENOVO U410 و ASUS ZENBOOK دیده بودم .
    در مورد کیفت صفحه نمایش این دستگاه هم احتیاج به توضیح زیادی نیست و فقط به این نکته اشاره میکنم که لپتاپ های لنوو در رنکینگ جهانی پس از apple بالا ترین رتبه کیفت صفحه نمایش را به خود اختصاص داده اند.

حرف آخر
    S510 یک رقیب قدرتمند برای تمام اولترا بوکهای میان قیمت است که قیمت فوق العاده به صرفه ای نسبت به امکاناتش دارد و برای مدیران و دانشجویانی که به دنبال یک لپتاپ قدرتمند و سبک میگرند یک گزینه کاملا مناسب است

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by JU JU; 08-11-2013 at 23:30.

2. این کاربر از JU JU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه JU JU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

افراد وارد
    کسی هست یه کمک برسونه و در مورد این مدل و مدل Z500، به راهنمایی خوب کنه؟

برای خرید کدومش مناسب‌تر هست و چرا؟

از اونجا که 4 MB cache بیشتر نداره، و همینطور گرافیک 720 در مقابل کش 6 از Z500 و گرافیک 740 از Z500، کدومش به صرفه تر هست ؟

به هر حال ممکن هست که یه سری بازی‌ها نیز روی لپ تاپ نصب شه
    این مهم رو بسنجین ممنون می‌شم

همینطور، متاسفانه در مورد وب‌کم این دستگاه، چیزی ننوشته، آیا وب‌کم مشابهی داره با Z500‌ یا ضعیف‌تر؟

در مورد نور پس زمینه کیبور، فکر نکنم این مدل این نور رو داشته باشه، درسته؟

داره خودمونی میشه Blue.Love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دوستانی که تجربه استفاده از S510 رو دارن میشه در مورد معایب و مزایاش بگن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

3 روز پیش یه s510 خریدم با کانفیگ زیر
    cpu :i3 4010u
    ram:4gig DDR3 1600
    VGA:820 2 gig
    hdd :500gig
    با گارانتی امرتات و بیمه ایران 1550 شد برام ( + برچسب پشت ال سی دی و بقلای تاچ بد که اشانتیون بود )
    در کل لب تاپ خوبیه
    هارد پر سرعتی روش داره که برندش سیگیت هست و از مدل اسلیم تو این لب تاپ استفاده شده
    من تا الان صدای فنی ازش نشنیدم .فوق العاده بیصدا هستش
    کیفیت نمایشگر خوب و زنگ های نسبتا زنده
    با سعی و تلاش فراوان اخر سر تونستم این لب تاپ رو با گرافیک سری جدید یعنی 820 تهیه کنم ( چون تو بازار بیشتر 720 موجوده )
    بسیار شیک و نازک هستش
    یاتری 4 سلولی داره که فعلا ازش استفاده نگردم و هنوز کالیبره نشده
    کیبرد عالی ( اولش تایپ برام سخت بود جون عربی بود ولی الان عادت کردم
    رو کیبردش برای کپس لاک و نام لاک چراغ کار گذاشتن که واقعا نیاز بود
    وای فای دستگاه خوبه
    2 تا پورت usb3 داره که فعلا فلش usb3 نخریدم تا تست بزنم
    کیفیت اسپیکر های مناسبی داره ولی هستم لب تاپ باید رو میز باشه چون اسپیکراش زیر دستگاه هست و باید بازتاب صدا از روی میز صورت بگیره تا صدای مناسبی داشته باشین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •