تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: پیغام invalid username/password در shmessenger

پروفشنال a6543210's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    بیژن یورد

پيش فرض پیغام invalid username/password در shmessenger

سلام دوستان
    ایام محرم تسلیت
    سوالی دارم خدمت شما
    مشکلی که با shmessenger دارم و بعد چد ماه هنوزم حل نشده!
    مکشل اینه که قبلنا من با آیدی ای که تو سایتش ساخته بودم راحت ساین می شدم با آی دی یاهومسنجرم...
    الان یه مدتیه که تو نرم افزار ساین می شه و تو مرحله ورود به یاهو مسنجر می مونه و پیغام invalid username/password می ده!در صورتی که می دونم درسته یوزر و پسورد آیدی یاهو
    بعضی دوستان می گن ما الانم از این مسنجر راحت استفاده می کنیم!بعضی دوستان می گفتن شاید ایران آی پی های این مسنجرو بسته و کاربرای ایران نمی تونند استفاده کنند ولی تو شهرهای دیگه هم امتحان کردن دوستان که مشکل نداشتن.
    چند تا یوزر متفاوت با کشورهای مختلف هم تو سایتش ساختم نشد! با سیم کارت های مختلف هم مشکل پیش اومد!

سرتونو درد نیارم راحل بگین!

کل نتو به هم ریختم به یه نتیجه نرسیدم.

منتظرم عزیزان
    یا حق

پروفشنال a6543210's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    بیژن یورد

پيش فرض

دوستان نظری ندارند!؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام دوستانایام محرم تسلیت سوالی دارم خدمت شمامشکلی که با shmessenger دارم و بعد چد ماه هنوزم حل نشده!مکشل اینه که قبلنا من با آیدی ای که تو سایتش ساخته بودم راحت ساین می شدم با آی دی یاهومسنجرم...الان یه مدتیه که تو نرم افزار ساین می شه و تو مرحله ورود به یاهو مسنجر می مونه و پیغام invalid username/password می ده!در صورتی که می دونم درسته یوزر و پسورد آیدی یاهو بعضی دوستان می گن ما الانم از این مسنجر راحت استفاده می کنیم!بعضی دوستان می گفتن شاید ایران آی پی های این مسنجرو بسته و کاربرای ایران نمی تونند استفاده کنند ولی تو شهرهای دیگه هم امتحان کردن دوستان که مشکل نداشتن.چند تا یوزر متفاوت با کشورهای مختلف هم تو سایتش ساختم نشد! با سیم کارت های مختلف هم مشکل پیش اومد! سرتونو درد نیارم راحل بگین!کل نتو به هم ریختم به یه نتیجه نرسیدم.منتظرم عزیزانیا حق
    منم دقيقا اين مشكل و دارم-اگه كسي باشه كمك كنه ممنون ميشم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •