تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 26 از 26

نام تاپيک: [کمک] بعد از نصب ویندوز 8.1 ، هر 30 دقیقه سیستم ریست میشه!

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

اگر یک نسخه دیگر از این سیستم عامل نصب نمودید (دانلودی یا خریداری شده)(32یا64) وباز هم این مشکل وجود داشت ممکن است این سیستم عامل با سیستم شما سازگاری کامل نداشته باشد که چون سیستم عامل جدید است و تازه منتشر شده طبیعی است و در سرویس پک های بعدی این مشکل رفع خواهد شد!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با کلیک بر روی قطعات اخرین ورژن درایورها را نصب کنید (البته اگر گرافیکتان انویدیا است این نرم افزار کار نمیکند چون سرور در خاک usa است و ما تحریم هستیم)

2. این کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز esi222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

نه. این عکس رو توی اینترنت پیدا کردم. چندین و چند بار ویندوز 8.1 رو نصب کردم و همیشه به همین مشکل ریست برمی خورد. صفحه آبی و شمارش تا 100 و بعد restart.

واسه من داخل پرانتز چیزی نمی نوشت. اصلاً پرانتزی نبود که بخواد داخلش چیزی بنویسه!
    همونطور که دوستمون گفت اگه رو یه سیستم دیگه هم تست کردی اینطور شد یعنی خود فایل ویندوزت مورد داره
    یا اینکه اگه یه نسخه دیگه از 8.1 رو امتحان کردیو بازهم اینطور شد یعنی با سیستمت سازگار نیست (البته اگه تمام دایورهات آپدیت باشه)
    سیستمت چیه؟

4. این کاربر از esi222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن گنولینوکس Ali_RNT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

از تسک منیجر یه شات یذارید...

6. این کاربر از Ali_RNT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

اگر یک نسخه دیگر از این سیستم عامل نصب نمودید (دانلودی یا خریداری شده)(32یا64) وباز هم این مشکل وجود داشت ممکن است این سیستم عامل با سیستم شما سازگاری کامل نداشته باشد که چون سیستم عامل جدید است و تازه منتشر شده طبیعی است و در سرویس پک های بعدی این مشکل رفع خواهد شد!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با کلیک بر روی قطعات اخرین ورژن درایورها را نصب کنید (البته اگر گرافیکتان انویدیا است این نرم افزار کار نمیکند چون سرور در خاک usa است و ما تحریم هستیم)
    من با ویندوز 8.1 روی لپ تاپ تازه ام مشکل دارم. لپ تاپم Asus N56VB هست و حتی DVD نرم افزار همراه لپ تاپ هم برنامه های 64 بیتی هستن و خود اسوس پیشنهاد کرده ویندوز 8 نصب کنم.
    نرم افزارها هم آپدیت بودن ولی باز مشکل داشتم.
    همونطور که دوستمون گفت اگه رو یه سیستم دیگه هم تست کردی اینطور شد یعنی خود فایل ویندوزت مورد داره
    یا اینکه اگه یه نسخه دیگه از 8.1 رو امتحان کردیو بازهم اینطور شد یعنی با سیستمت سازگار نیست (البته اگه تمام دایورهات آپدیت باشه)
    سیستمت چیه؟
    DVD ویندوز 8.1 با کامپیوترهای دیگه مشکلی نداره. فقط با لپ تاپ جدیدم که اتفاقاً مخصوص ویندوز 8 هست مشکل داره! Asus N56VB

از تسک منیجر یه شات یذارید...
    ممنون دوست عزیز. ولی بعد از چند روز سر و کله زدن و کلافه شدن، ویندوز 7 64bit نصب کردم.

آخر فروم باز esi222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

DVD ویندوز 8.1 با کامپیوترهای دیگه مشکلی نداره. فقط با لپ تاپ جدیدم که اتفاقاً مخصوص ویندوز 8 هست مشکل داره! Asus N56VB
    خب یکم داره عجیب میشه!
    روی N46 که دوستان داشتن قشنگ جواب داده.

9. این کاربر از esi222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز dvb595959's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

سلام .
    من هم با ویندوز 8.1 روی سیستمم همین مشکل ریستارت رو دارم. تا حالا سه بار ویندوز عوض کردم ولی بعداز چند روز این مشکل پیدا میشه...کلافه شدم...ویندوزم 64 بیت هستش ... حتی وقتی مثلا دانلود منیجر در حال دانلود هست یا موزیک در حال اجراست این مشکل بازم پیش میاد. الان برای بار چهارم ویندوز رو عوض کردم ... در حال حاضر آنتی ویروس رو نصب نکردم . هیچ درایوری نصب نکردم.این برنامه ها رو نصب کردم (دانلود منیجر 6.18 بیلد 10...... pot.... chrome ..... COMODO Time Machine ) .... صفحه آبی مرگ خیلی سریع میره و نمیتونم ارورش رو بخونم ( یک ثانیه هم نمیمونه) ....الان میخام قبل از اینکه برگردم به ویندوز 7 با کمک شما اگه بشه این مشکل رو بررسی و برطرف کنم.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •