تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: Child Of Light

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Altairezio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    TaBrIz

پيش فرض Child Of Light

Child of Light

استدیو سازنده و ناشر بازی : UBI soft
    موتور بازی : UbiArt Framework (موتور استفاده شده در Rayman Legends )
    پلتفرم : PC , Xbox One , Xbox 360 , PS3 , PS4 , Wii U
    تاریخ انتشار : 30 آوریل سال 2014 (10 اردیبهشت 1393)
    سبک بازی : پلتفورمر
    بازی شامل هر دو مود SP و MP میباشد

COL بازی ای در سبک پلتفورمر است...حتما" بازی هایی مثل رایمن یا قارچ خور را بازی کرده اید....درسته که با دنیای بازی های اکشن و سو شخص یا اول شخص یا ... فاصله دارد ، ولی این نوع بازی ها جذابیت خاص خود را دارند که با سادگی بازی در عین حال جذاب و گیم پلی دلپذیر و دنیای گرافیکی و تصاویر پشت صحنه ی بسیار خاص و پیچیده ای دارند که در حال بازی شاید بعضی اوقات صبر کنید و به تصاویر پشت صحنه خیره بشوید....این نوع بازی های دو بعدی نه تنها کسل کننده نیستند بلکه در عین حال خیلی سرگرم کننده و هیجان آور هستن....

در COL شما در نقش کودکی به نام آرورا هستید که از خانه اش ربوده شده و حالا در پی برگشتن به خانه باید با تاریکی ها مبارزه کرده و ماه و خورشید و ستارگان را که در بند ملکه ی تاریکی هستند را آزاد کند که در این راه همراهی به نام Igniculus که در واقع تکه ای از آتش آبی است () است او را یاری خواهد رساند...آرورا در این راه باید به تاریک ترین و ترسناک ترین غلبه کند....
    داستان این بازی مربوط به سال 1895 و دختری به نام آرورا و اهل اتریش است که به علت بیماری ای به خوابی طولانی می رود....وقتی از خواب بیدار میشود خود را در جهانی افسانه ای به نام Lemuria میبیند که ماه و خورشید و ستارگان آن توسط ملکه ی تاریکی ربوده شده....

تصاویر بازی :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمرات بازی:

EuroGamer : 8/10
    OXM : 8/10
    Edge : 5/10
    CVG : 8/10
    Polygon : 6.5/10
    IGN : 9.3/10
    Destructoid : 8.5/10
      محتوای مخفی: سیستم مورد نیاز بازی 
    MIN:
    OS: Windows Vista, Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (32/64bit versions)
    Processor: Intel Core2Duo E8200 @ 2.6 GHz or AMD Athlon II X2 240 @ 2.8 GHz
    Memory: 2 GB RAM
    Graphics: nVidia GeForce 8800 GT or AMD Radeon HD2900 XT (512MB VRAM with Shader Model 4.0 or higher)
    DirectX: Version 9.0c
    Network: Broadband Internet connection
    Hard Drive: 3 GB available space
    Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
    Additional Notes: Windows-compatible keyboard and mouse required, optional Microsoft XBOX360 controller or compatible

Recommended:
    OS: Windows Vista, Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (32/64bit versions)
    Processor: Intel Core2Quad Q8400 @ 2.6 GHz or AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz
    Memory: 4 GB RAM
    Graphics: nVidia GeForce GTX260 or AMD Radeon HD4870 (512MB VRAM with Shader Model 4.0 or higher)
    DirectX: Version 9.0c
    Hard Drive: 3 GB available space
    Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
    Additional Notes: Windows-compatible keyboard and mouse required, optional Microsoft XBOX360 controller or compatible

منایع :

wikipedia
    VG247

+
    آهنگ ها با همکاری پوریا
    Last edited by Altairezio; 12-05-2014 at 10:35.

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی منتظر این بازی بودم
    از اون بازی ها ست که شاید یه جورایی همه بتونن ازش لذت ببرن
    سبک بازی هم فقط پلتفرمر نیست و مولفه های نقش آفرینی هم در اون دیده میشه که این عالیه
    کلا از این استودیو همیشه انتظار بازی های سرگرم کننده و تاپ رو میره

احتمالا امروز نسخه X360 اونو می زنم برای دانلود که حجمش کمه
    کلا برای همه پلتفرم ها حداکثر 2-2.5 گیگ بیشتر نیست و الان دیگه لینک های اون برای همه پلتفرم ها اومده
    توی این دوران بی بازیی به همه این بازی توصیه میشه...

3. 9 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Altairezio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    TaBrIz

پيش فرض

آهنگ های متن بازی به پست اول اضافه شد....
    Updated

5. 9 کاربر از Altairezio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

7. این کاربر از Altairezio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Khan gholi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

داستا بازی به بصورت زیر نویس کتاب های برجسته روایت میشه که از عناصر داستان تخیلی هم استفاده کرده.داستان جذاب هست و گاهی اوقات با نمک
    موسیقی لذت بخش هست و با فضای بازی کاملا همخوانی داره.
    گیم پلی بازی ایتدا با اون چیزی در ایتدا داستان اتفاق میافته فکر می کنید کپی برداری از لیمبو هست با این تفاوت که رنگی هست ولی پس از 1 ساعت کاملا فرق می کنیه و قابلیت پرواز به شما داده میشه که داخل یک منطقه با سرعت بیشتر می تونید بچرخید.با باز کردن نقشه ها هر منطقه می تونید به اونجا تله پورت کنید.برای عبور از بعضی مناطق سکو بازی داره که تا حد امکان ساده طراحی شده..نوع مبارزه به صورت فاینال فانتزی یا مرحله ای هست و پس از بعضی از مراحل کارکتری بهتون ملحق میشه که قابلیت خاصی در هنگام نبرد داره.نبرد ها رو میشه ازش گذشت ولی برای اینکه غول های اخر اذیت نشید بهتره سر راه هر چی هست مبارزه ها رو انجام بدید که سطح کارکترهاتون ارتقا پیدا کنه و اپگرید های بیشتر دریافت کنند
    بازی فوق العاده است به تمامی گیمر ها پی سی ورلد توصیه می کنم بازی رو که نصب کردند 2 ساعتی بازی کنند بعد اگر خوششون نیومد پاک کنند چون روند بازی در ادامه واقعا فرق می کنه
    Last edited by Khan gholi; 01-06-2014 at 00:50.

9. 2 کاربر از Khan gholi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز capitan black's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    NEVER LAND

پيش فرض

بازی واقعا زیباست...فضای فانتزی و موزیک زیبا

پروفشنال Khan gholi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

خیلی وقت ها رسانه ملی ایرانی اهنگ هایی که معروف اند راحت برمیدارند و روی عرصه های ملی میزارند.مثل Game Of Thrones که روی جشنوار فجر یا اختتامیه صدا و سیما پخش می کردند
    امشب اخبار ساعت 10 که بین فوتبال المان و پرتغال اهنگ این بازی رو برای معرفی احتمالی لیست بازیکن ها تیم داشت پخش می کرد

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

خیلی وقت ها رسانه ملی ایرانی اهنگ هایی که معروف اند راحت برمیدارند و روی عرصه های ملی میزارند.مثل Game Of Thrones که روی جشنوار فجر یا اختتامیه صدا و سیما پخش می کردند
    امشب اخبار ساعت 10 که بین فوتبال المان و پرتغال اهنگ این بازی رو برای معرفی احتمالی لیست بازیکن ها تیم داشت پخش می کرد
    دیشب هم یکی از اهنگ های The Last of us رو روی یکی از تبلیغ های ماکارونی گذاشته بودن

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چند وقتی بود بازیو داشتم ولی کم و بیش می رفتم
    یکی دو روزه دیگه خیلی اونو رفتم و بازیو تموم کردم
    باید بگم که بازی خیلی بهتر از اونی بود که فک می کردم
    یعنی قبل شروع بازی تصور یه بازی پلتفرمر رو داشتم که حالا شاید یکمی مولفه های نقش آفرینی هم داره ولی باید گفت کاملا برعکس اینه و بازی کاملا نقش آفرینیه

اولش با دیدن مبارزات نوبتی بازی یکمی تعجب کردم ولی رفته رفته فهمیدم مبارزات خیلی عالیه و اصل جذابیت بازی هم به خاطر اونه
    شاید توی بازی یکمی معما هم باشه ولی به طور خیلی ساده و بیشتر بازی به مبارزات و لول آپ شدن و اینا می گذره
    هر چه قدر که توی بازی جلو میرین پیشرفت شخصیت ها مشخص میشه و وقتی به مراحل عقبتر بیاید مشخص میشه دشمنان قدیمی رو خیلی راحتر از قبل میشه از بین برد
    جالبه سیستم بازی به این صورته که می تونید با خیلی از دشمنان به جز باس ها مبارز نکنید و از کنارشون یه جوری رد بشید ولی من با اکثرشون مبارزه می کردم به خصوص این اواخر بازی که خیلی کارکترها قوی شده بودن و دیگه می رفتم همین جوری هی لول آپ بشم

شخصیت ها عالی طراحی شدن یعنی من پیش خودم می گفتم آخه چرا اینقدر شخصیت های قابل بازی زیاد میشن؟ ولی رفته رفته فهمیدم هر کدوم توی یه جا به کار میان به خصوص باس فایت ها
    بعضی باس فایت ها واقعا خیلی روشون کار شدن یعنی یه باس فایت منو اون قدر اذیت کرد که فک کنم حداقل یه ربع طول کشید!
    اواخر بازی هم با اینکه از این لحاظ سختر میشد ولی دوس داشتم همش با باس ها بجنگم چون روال کار دستم اومده بود و از شخصیت های مختلف درست استفاده می کردم

در زمینه های دیگه هم بازی خیلی خوبه مثل موسیقی دلنشین و گرافیک هنری زیبای اون
    در کل این بازی زیبا به همه توصیه میشه به خصوص نقش آفرینی بازها و اگرم مثل خود من اهل این نوع مبارزات نوبتی نیستین نگران نباشین و مطمئنا مبارزات بازی یه جوریه که خوشتون میاد
    سازنده بازی هم که می دونید Ubisoft Montreal هستش که شاید این عنوان اون از عنوان های پر سر و صدا امسال این استودیو موفق تر بوده!
    در کل امتیازم به این بازی به این صورته:

گیم پلی : 9
    صدا و موزیک: 8.5
    گرافیک: 8
    داستان: 8
    جذابیت: 9

امتیاز نهایی: 8.5

14. 5 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •