تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 73 اولاول ... 4147484950515253545561 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 722

نام تاپيک: Football Manager 2014

داره خودمونی میشه pato77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

اونایی که قبلا نسخه اسکایدرو رو بازی میکردن و بعد از نصب ویندوز جدید نتونستن دیگه بازی کنن برن موقع نصب ویندوز همه هاردشون رو فرمت کنن اونوقت بازی درست نصب میشه . من خودم این مشکل رو داشتم همین کارو کردم مشکلم حل شد ولی سیومو از دست دادم و الانم میخوام با میلان از اول شروع کنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه ERPF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام به دوستان من همیشه این بازی رو با لیورپول شروع میکردم ولی چون این فصل لیورپول با مربیگیری راجرز عالی کارد کرده رفتم و از دسته دوم آلمان با کایزرسلاترن شروع کنم

تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام به دوستان من همیشه این بازی رو با لیورپول شروع میکردم ولی چون این فصل لیورپول با مربیگیری راجرز عالی کارد کرده رفتم و از دسته دوم آلمان با کایزرسلاترن شروع کنم
    هر چی فکر میکنم هیچ لیگی مثل لیگ جزیره هیجان نداره پس با استوک سیتی شروع میکنم

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

سلام ، من بعد مدت ها اومدم سراغ بازی دوباره و هنوز اون مشکل قدیمیمو دارم : وسط خود بازی(یعنی وقتی تیما دارن بازی می کنن) هر چند ثانیه بازی کاملا متوفق میشه بعد دوباره برا چند ثانیه راه میفته!)

تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام ، من بعد مدت ها اومدم سراغ بازی دوباره و هنوز اون مشکل قدیمیمو دارم : وسط خود بازی(یعنی وقتی تیما دارن بازی می کنن) هر چند ثانیه بازی کاملا متوفق میشه بعد دوباره برا چند ثانیه راه میفته!)
    سلام ، دوست عزیز در قسمت prefrences در سربرگ match ببین به توانایی گرافیکی کامپیوترت چند ستاره داده و دقت کن که تنظیمات فریم بازیت روی auto باشه
    یک سئوال فقط در همین بازی با این مشکل مواجه میشی یا نه ؟
    بهتره که درایو کارت گرافیکت رو هم آپدیت کنی

تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

من يه لب تاب جديد خريدم بازيو براساس لينك صفحه ي اول نصب كردم ولي اجرا تميشه اصن..كسي نميدونه چيكار كنم؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
    سهیل جان بازی اجرا نمیشه ، پیغام خاصی میده یا کلا هیچ اتفاقی نمیفته ؟
    بازی رو به این روشی که میگم نصب کن ( بازی که من گرفتم نسخه ای پیشنهادی صفحه نخسته ) بعد از این که بازی رو گرفتی به همراه آپدیت 14.3 که لینکش در کنار لینک بازیست اگر بازی رو از حالت فشرده خارج کنی بازی بصورت نصب شده است و تو فقط باید فایل آپدیت رو اجرا کنی ، اگر دقت کنی در پوشه اپدیت ، پوشه کرک وجود داره که باید تمام محتویات اون رو در جایی که بازی نصب شده یا از حالت فشرده خارج کردی کپی پیست کنی ( همه این کارها رو وقتی باید انجام بدی که آنتی ویروست غیر فعال باشه و یاد باشه در تنظیمات انتی ویروست پوشه بازی رو جزو آدرس هایی قرار بدی که انتی ویروست نتونه چیزی ازش پاک کنه . ارادت

7. این کاربر از ERPF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

سلام ، دوست عزیز در قسمت prefrences در سربرگ match ببین به توانایی گرافیکی کامپیوترت چند ستاره داده و دقت کن که تنظیمات فریم بازیت روی auto باشه
    یک سئوال فقط در همین بازی با این مشکل مواجه میشی یا نه ؟
    بهتره که درایو کارت گرافیکت رو هم آپدیت کنی
    سلام
    5 ستاره .
    بله فقط همین بازی .
    آپدیت کردم دیشب ، خیلی بهتر شد ولی هنوزم تو هر بازی چند باری اینطوری میشه .

تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام
    5 ستاره .
    بله فقط همین بازی .
    آپدیت کردم دیشب ، خیلی بهتر شد ولی هنوزم تو هر بازی چند باری اینطوری میشه .
    البته میتونه از دایرکس هم باشه
    در همین تنظیماتی که گفتم در قسمت graphics quality یک گزینه داره به نام recommended for this pc این رو انتخاب کن ببین تغییری میکنه یا نه

10. این کاربر از ERPF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

دوستانی که مشکل زیاد باختن دارند ، برای تمام پست های کمک مربی ، یک مربی خوب استخدام کنید و بعد در قسمت تنظیمات کمک مربیان کل تمرینات رو در اختیار کمک هاتون بگذارید ( البته این نصف راهه و تاکتیک و بقیه چیزها دست خودتونه ) . موفق باشید

راستی دوستان کسی میدونه در پیش بازی ها که نشون میده این اعدادی که مینویسه یعنی چی ؟
    مثال : stoke 5-4
    draw 11-5
    swanrea 7-4

فعلا که پنج هفته از لیگ گذشته و من با استوک پنجم هستم

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

من گرافیک رو روی کمترین هم بردم فرقی نکرده . بازی های خیلی سنگین تر رو دارم بدون مشکل اجرا می کنم !
    دوستانی که مشکل زیاد باختن دارند ، برای تمام پست های کمک مربی ، یک مربی خوب استخدام کنید و بعد در قسمت تنظیمات کمک مربیان کل تمرینات رو در اختیار کمک هاتون بگذارید ( البته این نصف راهه و تاکتیک و بقیه چیزها دست خودتونه ) . موفق باشید

راستی دوستان کسی میدونه در پیش بازی ها که نشون میده این اعدادی که مینویسه یعنی چی ؟
    مثال : stoke 5-4
    draw 11-5
    swanrea 7-4

فعلا که پنج هفته از لیگ گذشته و من با استوک پنجم هستم
    اینا نسبتای شرط بندین :
    به این صورت حساب میشن : عدد دوم تقسیم بر مجموع عدد اول و دوم .
    مثلا 9/1 میشه 1 تقسیم بر 10 یعنی 10 درصد . اینو برای تیم شما نوشته باشه یعنی تو شرط بندی ها و پیش بینی ها برای تیمت 10 درصد شانس برد قائل شدن .
    ژابی آلونسو ، خدیرا ، ایاراماندی(آخرش اسمشو درست نفهمیدم : دی) و کاسمیرو . خدیرا رو میخوام بدم بره ، ژابی هم پیره دیگه . بین دو تای دیگه هم ایارا خوب به دلم نشسته فقط بازیش و کاسمیرو بگیر نگیر داره و بیشتر نقش Rotation رو داره واسم .

13. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •