تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 19

نام تاپيک: ویندوز 8 یا 7 نصب کنم؟

پروفشنال surena_iran2564's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    همه جای ایران سرای من است

پيش فرض ویندوز 8 یا 7 نصب کنم؟

سلام
    سالها قبل وقتی اولین بار کامپیوتر گرفتم همیشه بروز ترین سیستم عامل موجود رو نصب مبکردم، از ویندوز 98،ME بعد xp ویستا، و آخری هم 7 که حدودآ 3 سال هست بدون عوض کردن دارم ازش استفاده میکنم.
    چندروز دیگه میخوام یه سیستم بگیرم که نسبتا سیستم قوی هست، و از دوستانی که ویندوز 8.1 استفاده میکنن و قبلآ 7 کار میکردن میخوام که یه راهنمایی بکنن، 8.1 نصب کنم یا 7 ؟
    نمیخوام دو تا ویندوز کنار هم نصب کنم ( حداکثر ابونتو و یه ویندوز)، دیگه هم میخوام عوضش نکنم تا وقتی ویندوز 9 بیاد. یا حالا 8.2 یا هرچی...
    کارم هم علاوه بر کارای عادی مثل اینترنت و ... که همه انجام میدن، کار با نرم افزار های شبکه، VMware، gns3 و برنامه نویسی هست.
    نظرتون 8.1 هست یا 7 ؟
    با تغییر، و محیط های جدید و بروز 8.1 هم مشکلی نخواهم داشت. فقط مشکل نصب نرم افزار توش نباشه.
    سپاس.

2. این کاربر از surena_iran2564 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن گنولینوکس Ali_RNT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

اگه میخوای از لحاظ نرم افزار مشکل نداشته باشه 7.ولی اکثر نرم افزار ها برای من اونجا مشکل ندارن تا حالا با نرم افزار ها به مشکلی برنخوردم.حتی 16 بیتی هم اجرا میشه.اگه میتونین اسم نرم افزار ها رو بذارین تا بهتون بگم.

4. این کاربر از Ali_RNT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    بین مولکولهای هوا

پيش فرض

با نظر دوستمون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] موافقم. درصد خیلی کمی از نرم افزارها با 7 مشکل دارن اونم به خاطر قدیمی بودنشون. در ضمن اگه میخوای ویندوز جدیدتر نصب کنی بهتره 8 رو نصب کنی نه 8.1 کما اینکه ممکنه برنامه های مورد نظرت درست نصب نشن و اذیت بشی.
    یا میتونی اول ویندوز 7 رو نصب کنی و در کنارش ویندوز 8 رو هم به طور ازمایشی نصب کنی تا اگه به مشکلی روی 8 خوردی بتونی روی 7 برطرفش کنی.

6. این کاربر از abs-j بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال surena_iran2564's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    همه جای ایران سرای من است

پيش فرض

پس سون نصب میکنم و 8 رو هم رو vm نصب میکنم تست میکنم.
    من خیلی جا ها که میخوندم میگفتن 8.1 خیلی بهتر از 8 هست. شما میگی 8 نصب کنم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه pa13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

به نظر من هم8 بهتراز 8.1هه.چرا؟؟؟چون تو 8.1 بعضی نرم افزار ها (کم) نصب نمیشن .ولی برا شما که برنامه نویسی میکنید 7خوبه و درمورد اینترنت هم ویندوز8و8.1 از حجم اینترنت شما کم میکنند.(بیخودی) پس بهتره یکی از دو ویندوز رو نصب کنید.::Windows 7 Ultimate ,Windows 7 enterprise البته sp1

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    بین مولکولهای هوا

پيش فرض

پس سون نصب میکنم و 8 رو هم رو vm نصب میکنم تست میکنم.
    من خیلی جا ها که میخوندم میگفتن 8.1 خیلی بهتر از 8 هست. شما میگی 8 نصب کنم؟
    در حال حاضر منم روی سیستمم ویندوز 7، 64 بیت نصب کردم که به جرات میتونم بگم با هیچ نرم افزاری به مشکل نخوردم و در ضمن تمام درایورهای سیستمم هم با توجه به سیستم عامل موجود توی سایتهای مربوطه وجود داره ولی واسه ویندوز 8 هنوز نیومده

10. این کاربر از abs-j بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن pcsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهشت ایران

پيش فرض

8.1 اتفاقا سازگارتر از ویندوز 8 هست. کافیه دات نت 3.5 روش فعال بشه. شبیه سون میشه همه چی نصب میشه.من از درایور سفارشی شده AMD برای کارت گرافیکم استفاده میکنم. روی 8 مشکلاتی داشت. الان روی 8.1 بدون کوچکترین مشکلی اجرا میشه. تمام برنامه هایی که نصب کردم هم دارن کار می کنند.
    اگر ناسازگاری هم وجود داشته باشه در 8.1. بیشتر برای آنتی ویروس هاست که اونها هم نسخه سازگار دادن بیرون.
    من 8.1 رو روی لپ تاپم که ساپورت سون داره نصب کردم با تمام درایورها. بهتر از سون و 8 داره کار میکنه. البته گیر اوردن یدونه از درایورها چون لپ تاپم اصلا سازگاری با 8 نداره یکم مشکل بود اما بالاخره درست شد و پیدا کردم.
    روی دسکتاپ که 8.1 خودش همه چی رو غیر از گرافیک میشناسه و درایور چیپست هم دستی نصب بشه بهتره.
    Last edited by pcsoft; 31-10-2013 at 21:19.

12. این کاربر از pcsoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال reza41's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

از نظر من هم ویندوز 8.1 خیلی بهتر هست و واقعا این مشکلات رو نداره فقط بحث کرکش هست.
    بعد از اون هم ویندوز 8 از ویندوز 7 خیلی سریعتر و سبک تر اجرا میشه و امکانات رو بهتر در دسترس قرار میده

14. 3 کاربر از reza41 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال babialex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

مشکل مصرف زیاد اینترنت و نبود استارت و گنگی محیط ویندوز 8 در 8.1 برطرف شده ؟ راه حلی داره ؟ درایور سخت افزار ؟

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

مشکل مصرف زیاد اینترنت و نبود استارت و گنگی محیط ویندوز 8 در 8.1 برطرف شده ؟ راه حلی داره ؟ درایور سخت افزار ؟
    دوست عزیز شما اگر با محیط ویندو 8 کنار نیاید هیچ وقت پیشرفت نمیکنید بالاخره مجبورید از ویندوز 7 دل بکنید تا اخر عمر که نمیتونید رو ویندوز 7 بمونید
    پس بهتره همین الان ویندوز 8.1 نصب کنید و کار کردن باهاش یاد بگیرید هر چند که پیچیدگی خاصی نداره فقط محتویات بخش استارت تو محیط مترو نمایش داده میشه

مشخصات سخت افزاری سیستم شما چیه؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •